18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezradność jaguara

phrontch • 2018-10-17, 18:29
Niedoświadczony jaguar nie za bardzo wiedział, jak sobie poradzić ze skamlającym, osranym ze strachu psem (zwróccie uwagę na ogon psa)




poligon6

2018-10-17, 18:38
Jest takie powiedzenie "nie ufam ci jak psu". I nawet domowy pupil moze zamienić się w morderce, strach wyzwala instynkt. Pies najpierw wykazał uległość i brak agresji. Drapieznik oszacował czy opłaca mu sie zaatakować innego drapieżnika, z którym raczej sie nie stykał do tej pory (pies nie uciekał to nie atakował).

Dlatego psa lepiej przestraszyć, niz bezsensownie go atakować. I po pierwsze nie bać się. Dopiero potem (gdy zaatakuje) mozna mu wydłubać oczy i nozdrza, uderzyć czyms tepym po głowie. Broń boże dzgać ostrym narzedziem ,to go tylko rozjuszy jak poczuje własna krew.

r061071

2018-10-17, 18:58
to lampart losiu

traf

2018-10-17, 19:03
@up to kundel :)

andreas_k

2018-10-17, 19:12
To zapewne suka była i po prostu miał dość tego pie**olenia :)

Adra

2018-10-17, 19:21
@poligon6
Weź się pie**olnij w łeb. Najlepiej cegłą i najlepiej wielokrotnie.

rozkurw

2018-10-17, 19:22
Dżwięk jakby malucha odpalał.

8765tj

2018-10-17, 19:49
@poligon6 Wiesz. Jednak bardziej obawiałbym się ludzi. Szczególnie w sytuacjach kryzysowych typu głód/ zamieszki. Zwierzę mimo wszystko jest bardziej przewidywalne, przynajmniej zakładając stabilność umysłową konkretnego osobnika. Jak dla mnie najlepszą obroną przed wszelakimi stworami jest własny pies. Refleks i zmysły bijące człowieka na głowę w tym przypadku działa na korzyść przewodnika. Względem straszenia masz rację. Postawa i np. hałas pozwalają z reguły zniechęcić choćby i dzika czy innego borsuka( tak tak. Duże to nie jest, ale ma charakterek :-) ) Względem przesadzonej reakcji lękowej, naturalnie stwarza ona ryzyko odpowiedniej odpowiedzi. Nagrywający jak dla mnie mocno się nie popisali. Mierzące się wzajemnie zwierzęta to mimo wszystko zagrożenie starciem. Zajście kotka od tyłu, z ujadającym psem zabezpieczającym 2 stronę raczej by go spłoszyło. Jak nie, jakiś sprzęt w dłoń i ubezpieczać, chwilowego sojusznika. Uff ale się rozpisałem. Czas nabić fajkę i połazić ;-)

lilmuzynio

2018-10-17, 20:22
Psy to największe p*zdy wśród zwierząt. Przypominają sebixów na osiedlu atakujących pierwszoklasistę wracającego ze szkoły. Są mocne i mądre w grupie.
Wszystkie psy powinno się likwidować a te typu pitbul to wręcz z urzędu.

donkapusta

2018-10-17, 20:37
Eee tam ....


jacek44

2018-10-17, 21:49
p*zda a nie jaguar, tyle powiem :amused:

misiopysio123

2018-10-17, 22:45
Wyj***ł wszystkie diamenty na ten elo-kwik. -.-

The_Generat

2018-10-17, 22:50
nad jaguarem powinien być dymek... "o co ci k***a chodzi, zamknij mordę"

djted

2018-10-17, 23:26
8765tj napisał/a:

Mierzące się wzajemnie zwierzęta to mimo wszystko zagrożenie starciem. Zajście kotka od tyłu, z ujadającym psem zabezpieczającym 2 stronę raczej by go spłoszyło. Jak nie, jakiś sprzęt w dłoń i ubezpieczać, chwilowego sojusznika. Uff ale się rozpisałem. Czas nabić fajkę i połazić ;-)




Chyba jesteś poj***ny. Za głupiego kundla dac sie rozczłonkować? :shock: W zeszłym tyg był filmik jak skonczyła sie próba ratowania takiego "kotka" Druga sprawa filmik pokazuje jakie psy są ułomne. Kotek podszedł go na 2 m, pies go nawet nie wyczuł. Założe sie, ze tez wiedział o nagrywającym ....