18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezpieczeństwo szczepionek

Mateo. • 2017-10-14, 15:31
W związku z szerzącym się w internecie skretynieniem dotyczącym szczepionek i ich rzekomej szkodliwości, warto obejrzeć poniższy film który naukowo podchodzi do tematu bezpieczeństwa szczepień.

AdamBrown

2019-03-19, 23:52
Dlaczego jest taki opór przeciwko szczepieniom?
- Dlatego, że szczepi się na potęgę, dodając kolejne cudowne szczepionki, a Rodzice są zostawieni sami sobie z dzieciakami z Autyzmem, Paraliżami, z Alergiami, bez pomocy i pieniedzy, (a koszty leczenia takich cudów są koszmarnie drogie) czego nie życzę nikomu z was jak założycie rodzinę. A że est to spowodowane szczepionkami, jest sprawą i obserwacji, głównie lekarzy, i rodziców, w końcu oni wiedzą co robią, i widzą co się dzieje.

-A po drugie nie jest prawdą, że wszystko jest takie super bezpieczne, bo są dokumenty, i zeznania świadków, pokazujące, jak temat jest spychany, i zamiatany pod dywan, Big farma ma krociowe zyski z patentów na szczepionki i lekarstwa, ale nie da się ich sprzedać zdrowym ludziom, więc trzeba coś zrobić, żeby chorowali.
- A teraz zaszczepcie się wiedzą na temat neurotoksyn, jak działają naprawdę, i sprawdźcie sobie co dokładnie robi Aluminium, jak jest wytwarzane i jakie są tego konsekwencje, i nie słuchajcie skompilowanych słodkich reklam, ale dla odmiany posłuchajcie Rodziców dzieci z NOP ami, i zainteresujcie się co was czeka jak posłuchacie tego Hipnotycznego głosu, którego słuchacie każdego dnia w TV Radiu i gazetach, Spróbujcie otworzyć oczy na ten fragment świata, który nie jest zakryty kolorowym parawanem.

Ja mogę tylko powiedzieć, że to nie jest łatwe zmierzyć się z prawdą, a już szczególnie w świecie gdzie za głoszenie prawdy, albo wierzenie w prawdę, grożą przerażające konsekwencje, możesz zostać wyśmiany, ale możesz zostać obłożony grzywną, a następnie mogą być ci odebrane dzieci, a twoja rodzina rozbita, A ty możesz zostać bezdomnym, bez prawa do obrony i wypowiedzi. Jak jesteś lekarzem, to możesz stracić licencję do wykonywania zawodu, i to tylko za mówienie "Prawdy" . Dlatego lekarze tacy nerwowi, jak ktoś wie o co tu chodzi. Zazwyczaj próbują cię zakrzyczeć.