topic

Bezpieczeństwo notatek najważniejsze

Polnischefuhrer • 2019-10-01, 09:33
Wypije ci taki menel jakiegoś V.I.P.a i później czuje się nieśmiertelny mimo, że ledwo stoi na własnych nogach.

PanKukuruźnik82

2019-10-01, 09:38
Zaprawdę powiadam Wam - godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne !

C0C0JUMBO

2019-10-01, 09:46
Azjata i murzyn. Przypadek?

Kamil3l

2019-10-01, 13:01
ten ostatni cios, którym go wykończył to "kolanozkopa"

impressa88

2019-10-01, 13:49
Teraz żulosław przejedzie kilka stacji za daleko.

~Velturałkę

2019-10-01, 14:48
k***a jak zwykle nikt nie reaguje jak starszy/słabszy/kobieta się dopie**ala do sprawnego fizycznie chłopa i go bije (a tutaj widać, że i w jaja wali) ale jak typ odda bo się wk***i to już k***a wszyscy aby przestał.

Zawsze mnie to wk***iało w ludziach. Nie wiem skąd się to bierze ale zawsze k***a jest jakieś społeczne przyzwolenie aby ktoś kto wydaje się wizualnie słabszy mógł wyzywać, obrażać i bić kogoś wizualnie silniejszego ale jak silniejszy odda to wszyscy standardowo szok i niedowierzanie a potem pretensje, że dlaczego oddał bo przecież mógł jak p*zda nic nie robić albo odejść.

Nie rozumiem, nie rozumiałem i nigdy nie będę próbował tego zj***nia zrozumieć.
Samemu w życiu nie podniosę pierwszy ręki na kobietę/dziecko/starca/niepełnosprawnego nieważne jak mocno mnie wk***ia werbalnie. Po prostu bo tak zostałem nauczony i wychowany.
No ale jak ktoś ciebie atakuje to w tym momencie uważam, że kończą się zasady kultury osobistej i następuje równouprawnienie.

Xson33333

2019-10-01, 15:26
~Velture napisał/a:

k***a jak zwykle nikt nie reaguje jak starszy/słabszy/kobieta się dopie**ala do sprawnego fizycznie chłopa i go bije (a tutaj widać, że i w jaja wali) ale jak typ odda bo się wk***i to już k***a wszyscy aby przestał.
Zawsze mnie to wk***iało w ludziach. Nie wiem skąd się to bierze ale zawsze k***a jest jakieś społeczne przyzwolenie aby ktoś kto wydaje się wizualnie słabszy mógł wyzywać, obrażać i bić kogoś wizualnie silniejszego ale jak silniejszy odda to wszyscy standardowo szok i niedowierzanie a potem pretensje, że dlaczego oddał bo przecież mógł jak p*zda nic nie robić albo odejść.
Nie rozumiem, nie rozumiałem i nigdy nie będę próbował tego zj***nia zrozumieć.
Samemu w życiu nie podniosę pierwszy ręki na kobietę/dziecko/starca/niepełnosprawnego nieważne jak mocno mnie wk***ia werbalnie. Po prostu bo tak zostałem nauczony i wychowany.
No ale jak ktoś ciebie atakuje to w tym momencie uważam, że kończą się zasady kultury osobistej i następuje równouprawnienie.

Zaraz, zaraz, zaraz... przecierz kamerzysta coś tam pie**olił do dziadka żeby przestał, tylko trochę za późno, fakt.

Kosmodysk

2019-10-01, 18:33
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Zaprawdę powiadam Wam - godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne !

Tu ministranta do r*chania nie znajdziesz.

polakwrocek

2019-10-01, 18:46
Za cios w jaja należał się wpie**ol.

edmund

2019-10-01, 19:16
,,Wypije ci taki menel jakiegoś V.I.P.a i później czuje się nieśmiertelny mimo, że ledwo stoi na własnych nogach.,,
a można stać na innych nogach

swieca

2019-10-01, 19:29
Sam się sobie dziwię...brawo dla murzyna!

muchozol89

2019-10-01, 19:55
za ten atak na jaja lepszy wjeb mu sie należał. W jajca i to od tyłu ! taki stary a taki głupi

Perhydrol

2019-10-01, 20:38
Piękny kop, nie trzeba nic więcej dodawać.

PanKukuruźnik82

2019-10-02, 00:42
Kosmodysk napisał/a:

Tu ministranta do r*chania nie znajdziesz.

Czyli już wszystkich wyr*chałeś... nie ładnie, nie ładnie.