18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezczelność czarnej mafii

naitsyrk • 2020-11-15, 12:07
Kościół kryje pedofili nadal bardzo dobrze... powinni wszystkich, nawet tych z nieprawomocnym wyrokiem, wysyłać na terapie do Brazylii... Czarna pedofilska mafia.


Wiewór

2020-11-15, 14:05
Po ch*j on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyj***ne na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.

Halman

2020-11-15, 14:24
Wiewór napisał/a:

Po ch*j on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyj***ne na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.


dobra uwaga.. przykład odruchu "zakodowanego szacunku"

Qunda

2020-11-15, 14:36
Materiał własny, Dziś leżała na ziemi, na śmietniku. Wrzuciłem ją tylko do kosza. Ktoś musiał się chyba wk***ić.


ProVVe

2020-11-15, 14:54
Wiewór napisał/a:

Po ch*j on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyj***ne na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.



Boi się rzucenia jakiegoś zaklęcia... Podobno pod sukniami maja różdżki hahaha.

A poważnie cholera wie... Może faktycznie się boi tych klechów. Ja sk***ysynów nie trawie i im nie ufam... k***a chcą głosić słowo z dobrej woli? To wyjebac cenniki za pochówek i inne czary i co laska za wszystko. Może wtedy uwierzyłbym w dobre intencję, ale w celibat nigdy nie uwierzę... I spowiedz... Ja pie**ole nie wiem kiedy byłem ostatni raz (z nascie lat temu), ale od dziecka było to dziwne żeby jakiemuś ch*jowi mówić co robię.... Dlatego namiętnie kłamałem i o dziwo zyje. Ale jednemu powiedziałem, że i tka klamie to mi jakas groźba piekła wyj***ł hahaha