18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gienek86

2019-03-22, 00:34
ta bo tylko ukraincy sraja a inne nacje takie amerykanskie i kulturalne

cuurniprime

2019-03-22, 01:32
Bezcenne to będzie jak się upadlińców z powrotem za granicę wypie**oli.

tomasz220289

2019-03-22, 01:45
nikt ukraincow nie wypie**oli, beda tutaj sobie zyc i nic nie zrobimy, i beda z nimi coraz to wieksze problemy, ide o zaklad ze tak bedzie. samym pie**oleniem sie nic nie zalatwi, 2 lata chodze napie**alam ich po mordach zeby nie czuli sie jak u siebie, a reszta osob ktorych znam co najwyzej przy kawie sie wk***i i tyle z ich dzialan.

traf

2019-03-22, 06:31
@ up w Przemyślu rok w rok maszerują chwaląc banderę i nawet jeden kamień nie poleci,Polacy mocni w gębie i przed kompem :)

mygyry

2019-03-22, 07:45
Po ile te Ukrainki u was

nowynick

2019-03-22, 08:03
chyba nie szukał w czyjejś szafie w innym pokoju tylko raczej u siebie, jeśli znalazł niespodziankę to raczej sprawka sublokatora (czyt. studenta z polski) ew. którejś z Ukrainek, które tak chętnie zaprasza chociaż na naród jako taki narzeka. Wspólne kilkaset lat historii i kilka drobniejszych starć. Polacy nienawidzą ich za Banderę, oni za chociażby Wielki Głód - Stanisław Kosior był Polakiem, to on zdecydował o wywiezieniu wszelkich zapasów zboża z kraju (w Wigilię więc o nowych plonach jakby to powiedzieć mogli pomarzyć - tym bardziej, że te na zasiew też wywieziono). Już o tym nie pomnę, że jak polska szlachta wpadała na Ukrainę to wyr*chane było wszystko co żyje (reszta nie żyła ;) ). Obiektywnie patrzeć więcej my ich natłukliśmy niż oni nas, subiektywnie patrząc moja babka jest z Zamojszczyzny, ch*j go wie czy mojej pra, pra, pra jakiś kozak nie przeleciał :D

tomasz220289 napisał/a:

nikt ukraincow nie wypie**oli, beda tutaj sobie zyc i nic nie zrobimy, i beda z nimi coraz to wieksze problemy, ide o zaklad ze tak bedzie. samym pie**oleniem sie nic nie zalatwi, 2 lata chodze napie**alam ich po mordach zeby nie czuli sie jak u siebie, a reszta osob ktorych znam co najwyzej przy kawie sie wk***i i tyle z ich dzialan.



a jak im już skujesz mordę to przychodzi świstak i zawija w sreberka?

poligon6

2019-03-22, 08:46
Mam na to wyj***ne, dopuki zapie**alaja w robocie.

1 Ukrainiec idzie na chorobowe jak jest naprawde chory, mowa o ludziach legalnie zatrudnionych za których są odprowadzane składki, ci na czarno to pewnie zapie**alaja przy 40 stopniach goraczki,.

2 Jak juz takiemu wytłumaczysz co ma robic to to zrobi, ale najlepeij by był jakis brygadzista co kuma po polsku i wytłumaczy reszcie. Tu jest najwiekszy problem bo zdarzają się czarnobylskie głąby

3 Biora nadgodziny nie maruudzą, można zaplanować produkcje pod konkretne zlecenia

4 Nie szemraja jak trzeba przyjść w sobote, dla nich to nawet lepiej bo dodatkowa kasa.

5 O dziwo mniej chleją w robocie, jak jakis pijany dzwonisz do firmy wynajmujacej pracowników zeby dali nowego ukrainca, pijaka wypie**alasz.

6 Jak jakis ci furczy w robocie, tak samo dzwonisz do firmy wynajmujacej ukrainców i masz na to wyj***ne.

I najlepsze na sam koniec. Wracają do siebie po skończeniu pozwolenia. Jak dla mnie same plusy a to ze gdzieś nasrane, to posprzata Ukrainiec.

nowynick

2019-03-22, 09:04
poligon6 napisał/a:

Mam na to wyj***ne, dopuki zapie**alaja w robocie.
1 Ukrainiec idzie na chorobowe jak jest naprawde chory, mowa o ludziach legalnie zatrudnionych za których są odprowadzane składki, ci na czarno to pewnie zapie**alaja przy 40 stopniach goraczki,.
2 Jak juz takiemu wytłumaczysz co ma robic to to zrobi, ale najlepeij by był jakis brygadzista co kuma po polsku i wytłumaczy reszcie. Tu jest najwiekszy problem bo zdarzają się czarnobylskie głąby
3 Biora nadgodziny nie maruudzą, można zaplanować produkcje pod konkretne zlecenia
4 Nie szemraja jak trzeba przyjść w sobote, dla nich to nawet lepiej bo dodatkowa kasa.
5 O dziwo mniej chleją w robocie, jak jakis pijany dzwonisz do firmy wynajmujacej pracowników zeby dali nowego ukrainca, pijaka wypie**alasz.
6 Jak jakis ci furczy w robocie, tak samo dzwonisz do firmy wynajmujacej ukrainców i masz na to wyj***ne.
I najlepsze na sam koniec. Wracają do siebie po skończeniu pozwolenia. Jak dla mnie same plusy a to ze gdzieś nasrane, to posprzata Ukrainiec.



Polski pracodawca pełną gębą, płacę 6 złotych na czarno to wymagam! Siedź k***a do nocy ch*j mnie boli że masz życie, w sobotę to koniecznie, w niedzielę tylko co drugą. Nie chcesz zapie**alać jak osioł? To wypie**alaj, mam 20 Ukraińców na twoje miejsce!

janlew

2019-03-22, 09:22
Trochę nie rozumiem czemu oni chodzą u nas na uczelnie wyższe, zamiast zapie**alać z łopatą czy szmatą. Mam choć nadzieje że za to płacą

poligon6

2019-03-22, 09:33
nowynick napisał/a:

Polski pracodawca pełną gębą, płacę 6 złotych na czarno to wymagam! Siedź k***a do nocy ch*j mnie boli że masz życie, w sobotę to koniecznie, w niedzielę tylko co drugą. Nie chcesz zapie**alać jak osioł? To wypie**alaj, mam 20 Ukraińców na twoje miejsce!



Akurat pisze z pozycji pracownika sredniego stopnia. Nikt nie chce się użerac z leserami, nierobami czy pijakami. A takich jest sporo teraz na rynku pracy. Jak coś sie nie podoba to foch i sp***ala na L4. A w poniedziłek czasami były prawdziwe epidemie 1/4 składu albo nie przyszła albo urlop na rzadanie. Ci co przyszli byli watpliwej kondycji, odpalali gdzieś tak koło 10-11, ale kase brali jakby normalnie pracowali.

O kombinatorstwie i złodziejstwie nie wspomne, pół biedy jak ktoś sobie po pracy cos zrobił firmowym sprzetem, albo poszedł na fuchę. Ale potrafili wykrecać co kosztowniejsze czesci, mówiąc że się popsuły. złodziejstwo paliwa, płynów technicznych, czysciwa itp była na porzadku dziennym i skonczyła sie dopiero po okablowaniu i monitorowaniu czego sie tylko dało.

Ukrainiec tez zapie**oli mydło, papier tolaetowy, reczniki, szczotkę do kibla ale nie 50 litrów oleju czy kilka wiaderk czysciwa. Tez są lesery i nieroby, ale wtedy poprostu wymienia się takiego, albo dyscyplinuje się po rozmowie z firma wynajmujaca. Jak ma wrócić na własny koszt na Ukraine i dostać tylko cześć kasy, to działa na niego motywujaco.

Co do zarobków to Ukraicy zarabiaja wiecej od Polaków, maja taka sama stawke godzinową regulowana przez prawo pracy, a wiecej zarabiaja bo pracuja dłużej.

janlew napisał/a:

Trochę nie rozumiem czemu oni chodzą u nas na uczelnie wyższe, zamiast zapie**alać z łopatą czy szmatą. Mam choć nadzieje że za to płacą



Albo my wykształcimy im elity albo zrobia to Ruskie albo Niemcy. A to jeszcze gorsze niz gówno w akademiku.

Sadic

2019-03-22, 09:41
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie potrafił wcelować do muszli i zesrać się obok niej. No ale żeby do szafy się zesrać, to trzeba mieć talent.
Może dlatego Rosjanie ich tak na wschodzie wybijają :D

leonfun

2019-03-22, 09:53
Ukry praktykują jeszcze tak zwaną KUCANKĘ. Im jeszcze trzeba MTV ;)