18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezbłędna reklama Mercedesa

Cord • 2010-06-03, 21:40

Moim zdaniem genialna.

pa...........ix

2010-06-04, 01:25
- Pa, jebnie!
- Aaaaa... sorry. ;/

mcmt

2010-06-04, 01:27
Ra7age napisał/a:

mi to wygląda na jakiś atak na VW bo ten koleś (tzn śmierć) jest łudząco podobny do szefa VW Ferdinanda Piecha

Obrazek


Faktycznie, dobra reklama, ale tez swietne spostrzezenie. 8-)

ps. powinni "usunac ten wus..." ;-)

okioko

2010-06-05, 09:43
Bede mial takiego - za 20 lat...

Novotko

2010-06-05, 22:38
za co tyle piw ?? sami niemcy głosowali ??

mcmt

2010-06-06, 13:38
Dla porownania reklama VW... Tak jak i ich produkty, nie maja ciekawego stylu, ani dobrego pomyslu...


Moja interpretacja tej reklamy:
VW Polo, to auto, dla ostatnich cieci, popychadel i idiotow, ktozi jesli nawet fuksem uda im sie zwabic laske do swojego "samochodu", to pomimo gazu w podlodze, laska (trzezwa) i tak zasnie. Auto pozatym jest niebezpieczne, bo nawet przy zapietych pasach, laska moze przypie**olic w szybe boczna, tudziez polozyc sie na galce zmiany biegow. :facepalm:
Generalnie tragiczny marketing.

~Vuko

2010-06-06, 21:57
mcmt napisał/a:

Dla porownania reklama VW... Tak jak i ich produkty, nie maja ciekawego stylu, ani dobrego pomyslu...



Moja interpretacja tej reklamy:
VW Polo, to auto, dla ostatnich cieci, popychadel i idiotow, ktozi jesli nawet fuksem uda im sie zwabic laske do swojego "samochodu", to pomimo gazu w podlodze, laska (trzezwa) i tak zasnie. Auto pozatym jest niebezpieczne, bo nawet przy zapietych pasach, laska moze przypie**olic w szybe boczna, tudziez polozyc sie na galce zmiany biegow. :facepalm:
Generalnie tragiczny marketing.


:idzwch*j: z tą interpretacją :)

Interpretacje są gówno warte. Ważne jest to, że jak masz VW to nikt nie patrzy na Ciebie jak na przypakowanego dresiarskiego idiotę w E30 :sparta: