18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Betonowa powódź

qwertex • 2017-11-19, 20:37
Instrukcja jak (nie) lać beton :idzwch*j:




spoiler

mskins

2017-11-19, 23:01
'k***a nie wierzę, nie !'

komin321

2017-11-20, 09:05
w skanska beton tez sie leje. i jak to jest 2000brutto na reke. to robolowi wiecej daja? ja mialem 3600 netto. biurowiec axis krakow

a no tak. malopolska. nie jakies polski b.

wszyacy narzekaja na prace i kase. ja jeszcze nie spotkalem i nawet nie wiem, wjakich pracach daja tak mala kase jak 2000 brutto.

bollol_stern

2017-11-20, 09:11
@up

Małopolska to jest Polska b właśnie.

Cogito

2017-11-20, 10:00
addekk1 napisał/a:

@donkapusta chyba jakiś student budownictwa 1 roku, albo inżynier budowy co jebie w skanskiej budimexie albo innym gównie po 2000zł brutto na rękę, a spedza 90% życia w pracy, w każdym środowisku budowlanym beton się leje a nie układa, już pomine betony konsystencji K5 albo samo zagęszczalne które mają konsystencje prawie płynną.



BTW Adrianku bardzo męski chłopak z Ciebie, na razie nigdzie nie jebiesz bo masz dopiero 23 latka i inżynierem to może i jesteś ale bez uprawnień ani pracy

Hazio

2017-11-20, 10:32
Cogito napisał/a:



BTW Adrianku bardzo męski chłopak z Ciebie, na razie nigdzie nie jebiesz bo masz dopiero 23 latka i inżynierem to może i jesteś ale bez uprawnień ani pracy
Obrazek



Czy to Adrian W.? :D

Cogito

2017-11-20, 10:47
nie W., nie podam nazwiska ale wystarczy jego nick do googli przekopiowac to sam poda wszystkie dane

donkapusta

2017-11-20, 18:14
addekk1 napisał/a:

@donkapusta chyba jakiś student budownictwa 1 roku, albo inżynier budowy co jebie w skanskiej budimexie albo innym gównie po 2000zł brutto na rękę, a spedza 90% życia w pracy, w każdym środowisku budowlanym beton się leje a nie układa, już pomine betony konsystencji K5 albo samo zagęszczalne które mają konsystencje prawie płynną.




Jeszcze się musisz wiele nauczyć.

addekk1

2017-11-20, 20:36
Cogito napisał/a:



BTW Adrianku bardzo męski chłopak z Ciebie, na razie nigdzie nie jebiesz bo masz dopiero 23 latka i inżynierem to może i jesteś ale bez uprawnień ani pracy


Nie mierz innych swoją miarą :) a zdjęcie sprzed kilku lat każdy może wrzucić, dobrze z naszej klasy mi nie znalazłeś jak mialem 13 lat.
A na życie zawodowe nie narzekam akurat także nie muszę wylewać żalu w internecie. A studia to tylko śmieszny papier ;)

Swoja drogą o tej branży wiem sporo, wystarczająco aby się w nią nie pchać bez znajomości ;)
Ale podoba mi poziom wypowiedzi jaki wprowadzacie :D Nie podoba się wam kto coś pisze to cisniecie po wyglądzie :D

donkapusta

2017-11-20, 20:54
addekk1 napisał/a:


Nie mierz innych swoją miarą :) a zdjęcie sprzed kilku lat każdy może wrzucić, dobrze z naszej klasy mi nie znalazłeś jak mialem 13 lat.
A na życie zawodowe nie narzekam akurat także nie muszę wylewać żalu w internecie. A studia to tylko śmieszny papier ;)

Swoja drogą o tej branży wiem sporo, wystarczająco aby się w nią nie pchać bez znajomości ;)
Ale podoba mi poziom wypowiedzi jaki wprowadzacie :D Nie podoba się wam kto coś pisze to cisniecie po wyglądzie :D



Histeryzujesz. Jesteś piękny.

Cogito

2017-11-20, 21:28
addekk1 napisał/a:


Nie mierz innych swoją miarą :) a zdjęcie sprzed kilku lat każdy może wrzucić, dobrze z naszej klasy mi nie znalazłeś jak mialem 13 lat.
A na życie zawodowe nie narzekam akurat także nie muszę wylewać żalu w internecie. A studia to tylko śmieszny papier ;)

Swoja drogą o tej branży wiem sporo, wystarczająco aby się w nią nie pchać bez znajomości ;)
Ale podoba mi poziom wypowiedzi jaki wprowadzacie :D Nie podoba się wam kto coś pisze to cisniecie po wyglądzie :D


Ojoj ależ nam zmiękł piłkarzyk
Nikt nie ciśnie po wyglądzie
Ciśniemy po studenciku, który postanowił pokazać jaki to on mądry a wszyscy co pracują na budowach to są inżynierki co nie mają znajomości tak jak on

Ti...........ch

2017-11-20, 21:54
Wszędzie gdzie pracowałem i pracuje to betoniarze, ich kierownicy, kierownictwo budowy i k***a wszyscy zawsze mówią, że leją beton/strop/słupy/ściany i ch*j wie co oni tam jeszcze z tego robią. Kłaść można asfalt, albo bruk. Chociaż i tak zaraz ktoś się przyjebie, bo to nie jest asfalt tylko beton asfaltowy. Gównoburza bez żadnego znaczenia.

donkapusta

2017-11-20, 22:11
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Wszędzie gdzie pracowałem i pracuje to betoniarze, ich kierownicy, kierownictwo budowy i k***a wszyscy zawsze mówią, że leją beton/strop/słupy/ściany i ch*j wie co oni tam jeszcze z tego robią. Kłaść można asfalt, albo bruk. Chociaż i tak zaraz ktoś się przyjebie, bo to nie jest asfalt tylko beton asfaltowy. Gównoburza bez żadnego znaczenia.



Tak mówią, ale to nieprawidłowe określenie. Mówią też "lejemy chudziaka". Podwójnie nieprawidłowo.

addekk1

2017-11-20, 22:28
donkapusta napisał/a:



Tak mówią, ale to nieprawidłowe określenie. Mówią też "lejemy chudziaka". Podwójnie nieprawidłowo.


Tak jak jest nieprawidłowe Twoje określenie układania betonu.
Układa się mieszankę betonową.
Tylko znajdz mi jedną osobę nie licząc profesorów na uczelni która, używa zwrotu "co bedziecie układać z tej mieszanki betonowej"
Dziękuje, kurtyna.

donkapusta

2017-11-21, 18:11
addekk1 napisał/a:


Tak jak jest nieprawidłowe Twoje określenie układania betonu.
Układa się mieszankę betonową.
Tylko znajdz mi jedną osobę nie licząc profesorów na uczelni która, używa zwrotu "co bedziecie układać z tej mieszanki betonowej"
Dziękuje, kurtyna.



Nikt. Bo Twój cytat jest błędny. Nie chodzi o układanie czegoś z betonu, tyko o układanie betonu, czy jak wolisz ściślej mieszanki betonowej, , czyli wbudowywanie.
Pytanie prawidłowo powinno brzmieć "Co betonujecie?", możesz pytać oczywiście "Co lejecie?"....

Ti...........ch

2017-11-21, 18:17
donkapusta, jaki z tego morał?

Odpowiem cytatem:
Tilg_Die_Schmach napisał/a:

Gównoburza bez żadnego znaczenia.