18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Betoniarka wyciska resztki z kierowcy skutera

~Angel • 2018-11-27, 15:03
ładny bajzel tam musiał być


Wacław.Milczek

2018-11-27, 16:05
Wygląda na samobójstwo albo niedoj***nie umysłowe lvl hard

~Velture

2018-11-27, 16:09
Stawiam na niedoj***nie mózgowe bo u kitajców skuterzysci to bezmozgie p*zdy z klapkami na oczach. Coś jak 90% pedelarzy u nas.

emperorzbigniew

2018-11-27, 16:17
^^ Uważaj, bo będziesz miał masę krytyczną na swojej wiosce ;)

BKKWK

2018-11-27, 16:24
Czy te Chińczyki mają genetycznie wdrukowane, że nie muszą się martwić o własne życie, bo jak umrą, to na ich miejsce urodzi się setka kolejnych?

tarcer123

2018-11-27, 18:15
Nigdy tego nie rozumialem jak motocyklem skuterem czy osobowka mozna paletac sie przy ci3zarowce wazacej kilkadziesiat ton.

Jakis czas temu zabralem w trase czlonka rodziny. 40 letni facet dopiero po kilku kilometrach zrozumial ze jazda 40 tonowym zestawem to nie zarty a kazde hamowanie i nabieranie predkosci jest uciazliwe.
Dlatego warto zdawac sobie sprawe z praw fizyki i nie wpie**alac sie pod ciezarowki. To ze janusz ma pascia w tdi z klima albo skode w leasingu niczego nie zmienia. A moja scania ma wyj***ne na gwiazdki ncap.

Rowerzysci to samo. Jak bbarzo trzeba byc ograniczonym zeby nie zdawac sobie sprawy ze jak wciage takiego niedzielnego kolarza pod kolo to zostanie z niego roztarty smark na drodze. Czyli to co na filmie.

grauper

2018-11-27, 19:21
@tracer123

Oho. Tirowiec :D

ŁAP :v


TheAndyboy888

2018-11-27, 19:33
tarcer123 napisał/a:

Nigdy tego nie rozumialem jak motocyklem skuterem czy osobowka mozna paletac sie przy ci3zarowce wazacej kilkadziesiat ton.

Jakis czas temu zabralem w trase czlonka rodziny. 40 letni facet dopiero po kilku kilometrach zrozumial ze jazda 40 tonowym zestawem to nie zarty a kazde hamowanie i nabieranie predkosci jest uciazliwe.
Dlatego warto zdawac sobie sprawe z praw fizyki i nie wpie**alac sie pod ciezarowki. To ze janusz ma pascia w tdi z klima albo skode w leasingu niczego nie zmienia. A moja scania ma wyj***ne na gwiazdki ncap.

Rowerzysci to samo. Jak bbarzo trzeba byc ograniczonym zeby nie zdawac sobie sprawy ze jak wciage takiego niedzielnego kolarza pod kolo to zostanie z niego roztarty smark na drodze. Czyli to co na filmie.



Cóż, jedynie mogę Ci pogratulować niedoj***nia mózgowego lub współczuć.
To, że Twój j***ny januszowaty zestaw waży 40 ton nie oznacza tego, że jesteś k***a panem na drodze i nie musisz na nikogo uważać, tylko wszyscy inni na Ciebie. W świetle przepisów ruchu drogowego jesteś na równi z pedalarzem i tak jak on musisz mieć oczy i w dupie, i uważać na wszystkich dookoła. Co prawda, osoba na kiblu z wideo była zbyt głupia, aby utrzymać równowagę i się nie wyj***ć. Ale nie oznacza to, że macie się swoimi ciężarówkami wpie**alać i wymuszać jak leci.
Co mnie najbardziej wk***ia? Zapie**alasz sobie samochodem 200km/h autostradą (zgodnie z przepisami w Niemczech) lewym pasem, wyprzedzając kilka innych aut jadących prawym, czy środkowym pasem. Co robi 85% januszowatych pedałowatych kierowców zestawu? Lewy kierunkowskaz, zjeżdża na lewy pas i wyprzedza takiego innego zawalidrogę z prędkością światła o 5km/h większą niż jego kolega.
I wtedy k***a już zapominacie o prawach fizyki do ch*ja pana, bo nawet j***ną osobówkę jest ciężko wyhamować z 200km/h nagle do 80km/h. Poj***ło Wam się w tych łbach od tych kilometrów

tarcer123

2018-11-27, 20:18
Up wez cos na uspokojenie i nie mierz wszystkich jedna miara.

Res0r

2018-11-27, 22:01
@TheAndyboy888 - Nie zakumałeś merytoryki tracera bo jesteś mało doświadczony na drodze. Te twoje 200 km/h na autobanie pewnie jechałeś raz w życiu i zakładam że przez internet. Ciesz się prawami fizyki i innymi odszkodowaniami jak będziesz jeździł na wózku.
P.S. Proszę mi napisać co kierownik gruszki zrobił nie tak...

Mockba

2018-11-28, 12:11
powiem tak, mam ostatnio przyjemnosc poruszania się pojazdami powyzej 3,5 tony. Jak nie zauwazysz w lusterku, ze absztyfikant wpadl ci pod kola, to nawet nie poczujesz, ze po takowym przejechałes

TheAndyboy888

2018-12-01, 00:13
Res0r napisał/a:

@TheAndyboy888 - Nie zakumałeś merytoryki tracera bo jesteś mało doświadczony na drodze. Te twoje 200 km/h na autobanie pewnie jechałeś raz w życiu i zakładam że przez internet. Ciesz się prawami fizyki i innymi odszkodowaniami jak będziesz jeździł na wózku.
P.S. Proszę mi napisać co kierownik gruszki zrobił nie tak...



A ty jesteś ślepy albo tak niedoj***ny, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że w przypadku filmiku nie zawinił "szofer". W większości przypadków tak niestety jest, bo uważają się za panów na drodze mając 40 ton wagi.
Moje 200km/h na autobahnie robię kilka(dziesiąt) razy w miesiącu. Ogólnie robię pewnie więcej kilometrów miesięcznie niż ty rocznie, bo to mój obowiązek związany z zawodem. Także spakuj plecak i sp***alaj do szkoły