Uliczny perkusista

bannann1988 • 2010-05-08, 09:18
756
Nie żeby gościu wymiatał :loldev:


Jakbym tam był to sam bym mu coś wrzucił :-D
robalxp • 2010-05-08, 11:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Chłopak się ceni, normalnie jest jakaś czapeczka, ew. coś w stylu miseczki, a on ma wiadro na kasę
241
Broda

Technika:
Należy mocno uderzyć w brodę tak by wywarła nacisk na okolice skroni. Uderzenie nie powinno być skierowane od dołu tylko bardziej od przodu (szczęka ma przesunąć się do tyłu).

Skutek:
Natychmiastowa, krótka utrata przytomności. Możliwe uszkodzenie zębów lub przy bardzo silnym uderzeniu samej szczeki. Przy za słabym uderzeniu zawroty głowy, utrata równowagi, chwilowy szok.

Zasada działania:
Szczęka jest kością prawie całkiem luźną co pozwala no silne przesunięcie jej do tyłu i wywarcie nacisku na okolice około ucha wewnętrznego i skroni.

Tętnice szyjne

Technika:
Należy przeciąć tętnice szyjne jakimś rodzajem ostrza, najlepiej obydwie. Znajdują się one po obu stronach krtani (łatwo je wyczuć dotykając ich palcami).

Skutek:
Ciężki do powstrzymania krwotok prowadzący do szybkiej utraty krwi i niedotlenienia mózgu. Utrata przytomności i po kilku minutach śmierć mózgu co jest jednoznacznie z ogólną śmiercią człowieka.

Krtań/Jabłko Adama - Uderzenie

Technika:
Należy uderzyć od przodu lub pod nie dużym kontem od boku w krtań z jak największą siłą. Może być potrzebne kilka uderzeń ponieważ krtań jest dość elastyczna.

Skutek:
Następuje uszkodzenie krtani i przyduszenie, uduszenie lub utopienie w krwi wydobywającej się do dróg oddechowych. Może pod skórą gromadzić się krew co powoduje powstanie opuchlizny, może dojść do złamania lub przemieszczenia chrząstek krtani. Przy słabszym uderzeniu ofiara zacznie się dusić, przy mocnym może nie przeżyć.

Przecięcie/przekucie krtani

Technika:
Należy nożem lub innym ostrym narzędziem przeciąć lub przebić krtań.

Skutek:
Nie polecam tej techniki bo powoduje poważne uszkodzenia nie zagrażające poważnie życiu i nie gwarantujące utraty przytomności. Otwarta krtań pozwala na oddychanie i nie jest to technika na tyle bolesna by zwalić z nóg każdego. Może być użyta pod wodą na głębokości 0,5 metra i więcej (im więcej tym lepiej). Wtedy jest duża szansa na to że ciśnienie wody wepchnie ją do dróg oddechowych i spowoduje utopienie. (nie ręczę za to zastosowanie) Przebicie/przecięcie krtani jest też sposobem na uratowanie życia osoby która została użądlona w początek gardła lub podobne. Jeśli nie ma dostępu natychmiast do fachowej pomocy należy zrobić otwór w krtani poniżej miejsca zablokowania dróg oddechowych z uwagą na to by nie przerwać tętnic szyjnych. Pozwala jej to na oddychanie i ratuje życie.

Duszenie

Technika:
W internecie znajdziecie mnóstwo chwytów na szyi pozwalających na ściśnięcie krtani. Należy zastosować jeden z nich lub użyć sznurka lub czegokolwiek co nada się do duszenia.

Skutek:
Zablokowanie dróg oddechowych, silne nieprzyjemne uczucie podobne do dławienia się i ból w krtani, uczucie duszenia. Przeciwnik zwłaszcza jeśli miał już do czynienia z duszeniem, może opanować uczucia temu towarzyszące i kontratakować. Technika prowadzi do utraty przytomności i chwilę później śmierci ofiary.

Czoło

Technika:
Należy wykonać nożem lub innym ostrym przedmiotem cięcie wzdłuż czoła. Im głębsze i przede wszystkiem dłuższe cięcie tym lepiej.

Skutek:
Powstaje długa niegrożna dla życia rana (poza przypadkiem zakażenia lub wkrwawienia), łatwa do zaszycia obficie krwawiąca. Krew zalewa dość szybko oczy i z reguły uniemożliwia dalszą walkę a przynajmniej bardzo ją utrudnia.

Nos - Uderzenie od przodu/boku:

Technika:
Należy najzwyczajniej w świecie uderzyć od przodu lub boku w nos jak najmocniej. Najlepiej jakimś twardym przedmiotem/kolbą broni ale można ręką, najlepiej otwartą chyba że masz rękawice.

Skutek:
Krew z nosa, duża szansa na złamanie zwłaszcza od boku (wtedy prawie pewne duże przesunięcie kości). Szansa na krwotok pod skórny powyżej nosa zwłaszcza przy uderzeniu kantem czegoś w nasadę nosa (górną część), oderwanie skóry od dolnej części czoła co jest bardzo bolesne i może ograniczyć pole widzenia przez opuchliznę. Może nastąpić wstrząs pourazowy i chwilowy szok.

Nos - Uderzenie od dołu:

Technika:
Otwartą ręką lub najlepiej twardym, masywnym przedmiotem należy uderzyć od dołu w nos.

Skutek:
Wyłamanie kości nosowej i wbicie jej w oczy i mózg co powoduje krwotok, z reguły oślepnięcie, silny ból oraz różne efekty uboczne uszkodzenia mózgu, zależy od uszkodzonej jego części. Zależy jak głęboko wejdzie kość, przy wbiciu jej całej w mózg (raczej kilka uderzeń) uszkodzenia są nieodwracalne i z reguły kończą się śmiercią.

Nos - Wbicie szpikulca:

Technika:
Należy wbić w nos od dołu długi szpikulec lub bardzo wąski nóż tak by wszedł przez otwory nosowe w czaszce do mózgu, nie jest konieczne wbijanie ostrza przez dziurki w nosie ale koniecznie trzeba wbijać go od dołu i w dolna jego część. Jak chcesz całkiem pozbyć się przeciwnika to warto wbitym szpikulcem poruszać trochę w jego mózgu.

Skutek:
Obfity krwotok, omdlenie i poważne uszkodzenia mózgu, w przypadku cienkiego i nieruchomego szpikulca szansa na wyleczenie ich, w innym przypadku bardzo poważne i nieodwracalne uszkodzenia. Najprawdopodobniej zgon na miejscu.

Dodatkowe info:
Warto udzerzać w nos ponieważ kość nosowa jest najsłabiej (nie licząc szczęki) umocowaną kością czaszki co bardzo ułatwia jej złamanie.

Kark

Technika:

Należy uderzyć bardzo mocno czymś ciężkim i twardym w kark.

Chwycić, stojąc za przeciwnikiem za brodę i/lub twarz i silnie szarpnąć jego głową do tyłu najlepiej unier*chamiając równocześnie tułów tak by nienaturalnie mocno wygiąć głowę do tyłu.

Chwycić głowę przeciwnika za brodę i szczyt głowy (miejsce z którego włosy wyrastają we wszystkich kierunkach, z tyłu i u góry głowy) i SILNIE przekręcić głowę przeciwnika pod kontem do pionu ciała (nie prostopadle bo cały się obruci i nie równolegle bo tylko przekrzywi głowę).

Wbić ostrze lub wykonać cięcie między kręgami kręgosłupa.

Skutek:
Skręcenie/złamanie karku i paraliż całego ciała, jeśli wykonane za słabo głównie ból a w przypadku uderzenia możliwy chwilowy paraliż. W przypadku użycia ostrza paraliż ciałą poniżej miejsca przerwania ciągłości rdzenia kręgowego.

Ucho - Uderzenie od boku:

Technika:
Nalezy uderzyc otwarta dlonia w ucho (najlepiej tak aby cala dlon zakrychal ucho). Powoduje to wepchniecie do ucha powietrza , a nastepnie jego kompresje.

Skutek:
Zaburzenie pracy blednika, czyli inaczej zachwianie rownowagi. Mozliwe chwilowe omdlenia.

Dodatkowe info:
Uderzenie w uszy otwartą dłonią najlepiej się sprawdza jeśli jest to "stereo" - tylko w tej postaci jest w stanie zwalić z nóg. jedną ręką tylko jeśli w wyniku udzerzenia dojdzie do wstrząsu mózgu.

Oczy - Udzerzenie palcami:

Technika:
Dwoma palcami należy udzerzyć w oczy z jak największą siłą.

Skutek:
Silny ból, możliwe chwilowe oślepnięcie, z reguły chwilowy szok. Może dojść do wybicia oczu, skutki niżej.

Wybicie oczu:

Technika:
Należy czymś ostrym lub kantem czegośtwardego uderzyć w oko/oczy.

Skutek:
Utrata wzroku (z reguły nieodwracalna) w oku które zostało uszkodzone, w przypadku uszkodzenia obydwu oczu praktycznie pewne zakończenie walki.

Uszkodzenie mózgu:

Technika:
Wbić przez jeden z oczodołów jakiś szpikulec lub wąski nóż głęboko do głowy i jeśli chcesz mieć pewność że ofiara nie przeżyje poruszać trochę nim w mózgu ofiary.

Skutek:
Powarzne uszkodzenie mózgu i prawie pewny zgon tak jak w przypadku wbicia szpikulca przez nos. Szanse na uratowanie ofiary tylko w przypadku cienkiego i nieruchomego ostrza.


poradnik nie moj , większość by pikaczu.
mr_9mm • 2013-07-14, 19:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (113 piw)
Ściągnięcie butów

Technika:
Należy przewrócić agresora i zdjąć mu buty.

Skutek:
Natychmiastowy zgon.

Pistolet na muchy

Sunday • 2014-07-20, 12:19
1473
Absolutnie zajebista rzecz. Strzelałoby się. :amused:Mój faworyt w 46 sek :ciasteczkowy:

Przyjaciółki

Ratoshi • 2016-12-16, 11:34
1502
Pewnego wieczoru spotkało się pięć przyjaciółek. Niestety nie miały o czym rozmawiać bo przyszły wszystkie. :amused:
czarnykun • 2016-12-16, 12:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
Dawno nie czytałem tak krótkiego i jednocześnie dobrego żartu. Moje, jakże znaczące, gratulacje Ratoshi.

Ratownie kota

CrAzy_Edek • 2014-06-19, 10:11
1421
To się wpie**olił.

bendyz • 2014-06-19, 10:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (202 piw)
Ja bym nie wyciągał. Miałbym jedyny na świecie samochód miauczący na dołkach.

Jak wk***ić snajpera

ZetarXenil • 2014-11-09, 21:46
1461
Prosty i ciekawy sposób na uniknięcie trafienia :snajper2:
Może komuś uratuje życie :amused:
Misiek_KRK • 2014-11-09, 21:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (318 piw)
Ustawienie regulacji poziomej, którą to właśnie przestawił ten debil trwa kilka godzin i potrzeba oddać minimum 20 strzałów na strzelnicy z pozycjonerem statycznym. Czyli pomysł dobry na wk***ienie snajpera.

Klasowy żarcik

LegendarnyZiom • 2015-02-21, 23:48
1703
Tak bywa. :trollencjusz:

sojerek69 • 2015-02-22, 00:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (63 piw)
hehehe karma dz**ko

Whisky

Sadix123 • 2016-02-17, 18:56
1652
Facet wchodzi do baru i zamawia kieliszek whisky:
- Ile płacę?
- Trzy dolary.
Mężczyzna wyjmuje z kieszeni trzy dolary. Jednego kładzie na ladzie przed nim, a potem idzie do lewej strony lady i tam kładzie kolejnego dolara, a następnie udaje się do prawej krawędzi i tam kładzie trzeciego. Barman cicho przeklinając, idzie od prawej do lewej i bierze pieniądze. Następnego dnia znowu ten sam facet wraca i zamawia kieliszek whisky ponownie kładąc dolary na końcach lady. Barman zły, ale nic się nie odzywa. W skrócie dzieje się tak kilka dni podrząd. Pewnego dnia ten sam facet zamawia whisky, bierze kieliszek, grzebie w kieszeni i wyciąga banknot pięciodolarowy. Barman uśmiechy ze zemsty bierze 2 dolary reszty, idzie do lewego końca lady, kładzie dolara, a następnie przechodzi do prawego końca i kładzie tam drugiego dolara. Potem wraca i z radością patrzy na gościa.
Mężczyzna wyciąga z kieszeni dolara, położył go przed barmanem i powiedział:
- Poproszę jeszcze jeden kieliszek.

Piorun

Sunday • 2019-06-17, 12:09
712

Ładnie, co? :ciasteczkowy:
~_Yarko_ • 2019-06-17, 12:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
napsterowsky napisał/a:

Robi wrarzenie tszeba przyznacNo, Ty też. :facepalm2:
X