18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Naj***na małolatka

Mieszek_Kiler • 2014-01-03, 15:26
1953
Zadziałała grawitacja xD

Battlefield 3 [temat zbiorczy]

W • 2012-04-04, 08:50
40
oj bedzie w co grac na ta jesien ;D


jak nie bylo to sorry :terror:
Vicious • 2011-12-10, 16:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (784 piw)


A ty jak wygrywasz bitwy w powietrzu

Balonowa halówka

stanek1235 • 2013-06-28, 20:53
1278
Tez bym tak chciał pograć

staszeq93 • 2014-02-01, 21:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (770 piw)
Niezła faza,pograłbym

Owoce, Owoce !!!

Lechu1234 • 2012-11-15, 21:38
273
Dziecko śpiewa piosenkę, na jakiś konkurs w tesco.

Pener • 2012-11-15, 22:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (762 piw)

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
579
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.
Dziobak • 2013-01-28, 14:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (760 piw)
... i Polakach

Polowanko na lisa - styl oldschool

Topiony_serek • 2014-02-01, 23:28
462
Były akcje z polowaniem z łukiem a tu dla odmiany polowanie w starym stylu:


Bonus
spoiler
jeregor • 2014-04-29, 20:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (747 piw)
Siemka sadole ostatnio zainteresował mnie pewien gościu a Mianowicie Andrew Ucles co prawda to nie murzyn który tańczy żeby dostać banana, ale osobiście sądzę że Bear Grylls przy nim ssie :D

Jak się nie podoba to wypie**olić.
192
Około 3 tygodnie po rozstaniu się z dziewczyną, dostałem od niej nieco niecodzienny list... Teraz w ciągu dnia czas spędzam w kościele, a wieczorami się modlę. Może uda mi się wrócić na dobrą drogę..
"Marku!

Może się zorientowałeś po miejscowości, piszę do Ciebie z rekolekcji. Piszę i jest to ostatnia forma jaką wystosuję. Wraz z listem dołączam książkę, koszulkę i rysunek(jeżeli rzeczywiście zgodnie z obietnicą będzie się zdjęcie znajdować na skrzynce pocztowej).
Nie mam zamiaru ani chęci kontynuować z Tobą jakąkolwiek relację. Nie mam ochoty Cię widzieć. Czuję się bardzo poraniona, a Ty słowami "wiem w co wchodzę" dałeś mi niejako gwarant, że po pierwsze akceptujesz to, po drugie pomożesz mi. Twoje drastyczne metody udaremniły moje nadzieje i nieodwracalnie pogrzebały moje zaufanie względem Ciebie.
Teraz rozumiem, że jest to dla mnie słuszna decyzja i tylko oderwanie się od makabrycznych wspomnień i powierzenie trudnych doświadczeń Bogu i całkowite przylgnięcie do niego daje mi choć maleńką, wątłą nić nadziei, że uda mi się jakoś normalnie(względnie normalnie, bez spazm i powrotów stanów depresyjnych) przeżyć te chwile, które mi jeszcze zostały na tym ziemskim łez padole.
Nie mogę zrozumieć jak mówiąc mi, że jestem najbardziej wartościowa, byłeś w stanie odebrać mi wszystkie wartości. Jak bardzo ułomnym, egoistycznym i bezwzględnym szantażystą emocjonalnym trzeba być, żeby napierać na słabość drugiej osoby, mimo jej sprzeciwów. W ogóle nie zdajesz sobie sprawy jak się czułam jako "jedna z wielu". Będę żałować, nie mogę przestać płakać, nie umiem odpokutować, nie mogę ze sobą żyć. Wpędziłeś mknie w tyle kompleksów. Tutaj wiele osób mi mówi, że jestem piękna, a ja nie mogę w to uwierzyć.
I stało się! Stało się coś, czego się obawiałam. Zakochałam się. Pierwszy raz od czterech lat poczułam w sobie energię do życia. Jednak we mnie jest coś co mnie hamuje. Od zawsze miałam na bakier z czystością, ale z Tobą złamałam wszelkie granice. Nie umiałabym teraz być z kimś, wiedząc, że tak rozpustnie sprzedałam swoje ciało. A w tym wszystkim nie miałam żadnej przyjemności. Sama potrafię dać sobie jej więcej. Nawet picie piołunu jest bardziej przyjemne, bo leczy.
Teraz już zawsze będę miała za cel walczyć o czystość. Wiem czemu Kościół tego broni. Nie ma nic gorszego od momentu, w którym ponownie dokonuje się największa ofiara miłości Chrystusa lub przekazujesz znak pokoju, a w Twojej głowie tylko sieczka i wspomnienia jak trzymasz w ręce ku*asa faceta, którego wiesz, że nie kochasz i nie chcesz z nim być. I nie tłumacz tego w żaden głupi sposób, bo jasno wiedziałeś, że tego nie chcę. Jesteś skażony i można coś z tym zrobić, ale Ty po prostu nie chcesz. Czuję się wykorzystana i zbezczeszczona, a ciało ma być świątynią Ducha Świętego. Do tego trzeba dojrzeć emocjonalnie i psychicznie. Ja wiedziałam przynajmniej, że nie byłam, bo jeszcze nie do końca radziłam sobie ze sobą.
Ale Ty? W ogóle nie masz pojęcia czym jest inteligencja emocjonalna. Jesteś szantażystą, pustakiem. Powiedziałabym wręcz dz**karzem, żebrzesz uczuć, nie dając nic w zamian. Jesteś jak zwykły pasożyt. Nie umiesz kierować swojej energii emocjonalnej i seksualnej, tylko musisz dać jej upust. Zero wrażliwości, zero empatii. Lenistwo, żebractwo, dno. Nie panujesz ani nad piciem ani nad paleniem, kłamałeś. Totalnie nie masz wyczucia stylu. Pasek Armaniego do starych wytartych jeansów lub kraciastych spodenek? No proszę Cię! Nie jesteś prawdziwym mężczyzną, a NLP Cię nim nie czyni.
Nie mam pojęcia jak się pozbieram. Co rano wstaję z radością, że kogoś kocham, a w chwilę potem uświadamiam sobie, że z powodu rażących błędów przeciw miłości i ciału, nie będę mogła uczynić siebie i drugą osobę szczęśliwą. Umieram z rozpaczy i żałuję, że nie umieram na prawdę.
Teraz pozostanę przy Bogu, on mi wybacza i kocha mnie prawdziwie. Wiem, bo z nim rozmawiam. Jednak konsekwencje grzechu pozostaną i muszę umieć to przyjąć.

"W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk."
Polecam pierwszy list do Koryntian, rozdział 13.

MĄDROŚĆ I PRAWOŚĆ CHARAKTERU: "Jeżeli pożądasz mądrości, zachowaj przykazania, a Pan Cię nią obdarzy." Syr 1,26

Ufająca Panu!
Katarzyna XXX"
Szwy • 2014-08-11, 19:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (740 piw)
Jesteś zwykłym frajerem za publikowanie tego na sadolu. A Twoja była jest przynajmniej elokwentna. Sadol Sadolem, ale honoru to Ty nie masz.

Może mam Katolików za głuptasów, ale szanuję coś takiego jak cnota. Dla niektórych jest ona warta więcej niż życie.

Tak sie zatrzymuje bandziorów łamiących przepisy

xbandzior • 2014-10-19, 13:47
928
Jeżdżą jak bandyci to powinni być traktowani jak bandyci.

PhantomMask • 2014-10-19, 14:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (740 piw)
tentypluk,
1.Jest niedziela, markety otwarte budowlane of kors
2.Podjedź do najbliższego
3.Kup z 5 metrów liny, dobrej solidnej
4.Wróć do domu
5.Zawiąż pętlę
6.Zamocuj gdzieś pod sufitem
7.Załóż na szyje
8.Stań na taborecie
9.Zeskocz
Świat będzie piękniejszy :->

Egzamin Gimnazjalny

Ezoteryk • 2014-04-25, 11:35
1169
Typ mówi co sądzi o egzaminie, i opowiada po części jak będzie wyglądała jego przyszłość.


fart0wny • 2014-04-25, 11:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (735 piw)
Wyrok: utylizacja

Następny proszę.
X