Battlefield 3 [temat zbiorczy]

36
Daj piwo
W @ 2012-04-04, 09:50 [skopiuj link]
oj bedzie w co grac na ta jesien ;D


jak nie bylo to sorry :terror:
Vicious @ 2011-12-10, 16:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (783 piw)


A ty jak wygrywasz bitwy w powietrzu

Nie pij alkoholu, kiedy prowadzisz

2156
Daj piwo
Cavaran @ 2012-12-10, 16:42 [skopiuj link]
Przejmujący apel ojca
qhash @ 2012-12-10, 16:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (780 piw)
@~Pener @grzybek507
czy was do reszty poj***ło?

Owoce, Owoce !!!

260
Daj piwo
Lechu1234 @ 2012-11-15, 21:38 [skopiuj link]
Dziecko śpiewa piosenkę, na jakiś konkurs w tesco.

~Pener @ 2012-11-15, 22:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (750 piw)

Polowanko na lisa - styl oldschool

446
Daj piwo
Topiony_serek @ 2014-02-01, 23:28 [skopiuj link]
Były akcje z polowaniem z łukiem a tu dla odmiany polowanie w starym stylu:


Bonus
spoiler
jeregor @ 2014-04-29, 21:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (745 piw)
Siemka sadole ostatnio zainteresował mnie pewien gościu a Mianowicie Andrew Ucles co prawda to nie murzyn który tańczy żeby dostać banana, ale osobiście sądzę że Bear Grylls przy nim ssie :D

Jak się nie podoba to wypie**olić.

List od byłej dziewczyny. Chyba jest jej smutno... :/

183
Daj piwo
PiBara @ 2014-08-11, 19:59 [skopiuj link]
Około 3 tygodnie po rozstaniu się z dziewczyną, dostałem od niej nieco niecodzienny list... Teraz w ciągu dnia czas spędzam w kościele, a wieczorami się modlę. Może uda mi się wrócić na dobrą drogę..
"Marku!

Może się zorientowałeś po miejscowości, piszę do Ciebie z rekolekcji. Piszę i jest to ostatnia forma jaką wystosuję. Wraz z listem dołączam książkę, koszulkę i rysunek(jeżeli rzeczywiście zgodnie z obietnicą będzie się zdjęcie znajdować na skrzynce pocztowej).
Nie mam zamiaru ani chęci kontynuować z Tobą jakąkolwiek relację. Nie mam ochoty Cię widzieć. Czuję się bardzo poraniona, a Ty słowami "wiem w co wchodzę" dałeś mi niejako gwarant, że po pierwsze akceptujesz to, po drugie pomożesz mi. Twoje drastyczne metody udaremniły moje nadzieje i nieodwracalnie pogrzebały moje zaufanie względem Ciebie.
Teraz rozumiem, że jest to dla mnie słuszna decyzja i tylko oderwanie się od makabrycznych wspomnień i powierzenie trudnych doświadczeń Bogu i całkowite przylgnięcie do niego daje mi choć maleńką, wątłą nić nadziei, że uda mi się jakoś normalnie(względnie normalnie, bez spazm i powrotów stanów depresyjnych) przeżyć te chwile, które mi jeszcze zostały na tym ziemskim łez padole.
Nie mogę zrozumieć jak mówiąc mi, że jestem najbardziej wartościowa, byłeś w stanie odebrać mi wszystkie wartości. Jak bardzo ułomnym, egoistycznym i bezwzględnym szantażystą emocjonalnym trzeba być, żeby napierać na słabość drugiej osoby, mimo jej sprzeciwów. W ogóle nie zdajesz sobie sprawy jak się czułam jako "jedna z wielu". Będę żałować, nie mogę przestać płakać, nie umiem odpokutować, nie mogę ze sobą żyć. Wpędziłeś mknie w tyle kompleksów. Tutaj wiele osób mi mówi, że jestem piękna, a ja nie mogę w to uwierzyć.
I stało się! Stało się coś, czego się obawiałam. Zakochałam się. Pierwszy raz od czterech lat poczułam w sobie energię do życia. Jednak we mnie jest coś co mnie hamuje. Od zawsze miałam na bakier z czystością, ale z Tobą złamałam wszelkie granice. Nie umiałabym teraz być z kimś, wiedząc, że tak rozpustnie sprzedałam swoje ciało. A w tym wszystkim nie miałam żadnej przyjemności. Sama potrafię dać sobie jej więcej. Nawet picie piołunu jest bardziej przyjemne, bo leczy.
Teraz już zawsze będę miała za cel walczyć o czystość. Wiem czemu Kościół tego broni. Nie ma nic gorszego od momentu, w którym ponownie dokonuje się największa ofiara miłości Chrystusa lub przekazujesz znak pokoju, a w Twojej głowie tylko sieczka i wspomnienia jak trzymasz w ręce ku*asa faceta, którego wiesz, że nie kochasz i nie chcesz z nim być. I nie tłumacz tego w żaden głupi sposób, bo jasno wiedziałeś, że tego nie chcę. Jesteś skażony i można coś z tym zrobić, ale Ty po prostu nie chcesz. Czuję się wykorzystana i zbezczeszczona, a ciało ma być świątynią Ducha Świętego. Do tego trzeba dojrzeć emocjonalnie i psychicznie. Ja wiedziałam przynajmniej, że nie byłam, bo jeszcze nie do końca radziłam sobie ze sobą.
Ale Ty? W ogóle nie masz pojęcia czym jest inteligencja emocjonalna. Jesteś szantażystą, pustakiem. Powiedziałabym wręcz dz**karzem, żebrzesz uczuć, nie dając nic w zamian. Jesteś jak zwykły pasożyt. Nie umiesz kierować swojej energii emocjonalnej i seksualnej, tylko musisz dać jej upust. Zero wrażliwości, zero empatii. Lenistwo, żebractwo, dno. Nie panujesz ani nad piciem ani nad paleniem, kłamałeś. Totalnie nie masz wyczucia stylu. Pasek Armaniego do starych wytartych jeansów lub kraciastych spodenek? No proszę Cię! Nie jesteś prawdziwym mężczyzną, a NLP Cię nim nie czyni.
Nie mam pojęcia jak się pozbieram. Co rano wstaję z radością, że kogoś kocham, a w chwilę potem uświadamiam sobie, że z powodu rażących błędów przeciw miłości i ciału, nie będę mogła uczynić siebie i drugą osobę szczęśliwą. Umieram z rozpaczy i żałuję, że nie umieram na prawdę.
Teraz pozostanę przy Bogu, on mi wybacza i kocha mnie prawdziwie. Wiem, bo z nim rozmawiam. Jednak konsekwencje grzechu pozostaną i muszę umieć to przyjąć.

"W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk."
Polecam pierwszy list do Koryntian, rozdział 13.

MĄDROŚĆ I PRAWOŚĆ CHARAKTERU: "Jeżeli pożądasz mądrości, zachowaj przykazania, a Pan Cię nią obdarzy." Syr 1,26

Ufająca Panu!
Katarzyna XXX"
Szwy @ 2014-08-11, 20:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (727 piw)
Jesteś zwykłym frajerem za publikowanie tego na sadolu. A Twoja była jest przynajmniej elokwentna. Sadol Sadolem, ale honoru to Ty nie masz.

Może mam Katolików za głuptasów, ale szanuję coś takiego jak cnota. Dla niektórych jest ona warta więcej niż życie.

Tak sie zatrzymuje bandziorów łamiących przepisy

885
Daj piwo
xbandzior @ 2014-10-19, 14:47 [skopiuj link]
Jeżdżą jak bandyci to powinni być traktowani jak bandyci.

PhantomMask @ 2014-10-19, 15:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (724 piw)
tentypluk,
1.Jest niedziela, markety otwarte budowlane of kors
2.Podjedź do najbliższego
3.Kup z 5 metrów liny, dobrej solidnej
4.Wróć do domu
5.Zawiąż pętlę
6.Zamocuj gdzieś pod sufitem
7.Załóż na szyje
8.Stań na taborecie
9.Zeskocz
Świat będzie piękniejszy :->

Tirem przez protest

1459
Daj piwo
szymek61 @ 2015-02-03, 18:26 [skopiuj link]


Kierowca ciężarówki kontra górnicy z KWK Pniówek :amused:

Źródło
SQT @ 2015-02-03, 18:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (715 piw)
I dobrze zrobił. Tępe ch*jo-ryle zamiast walczyć z rządem który doprowadził do takiej sytuacji, to wolą uprzykrzać życie innym niczego winnym ludziom.

Tatus

1110
Daj piwo
Goral311 @ 2013-07-04, 19:30 [skopiuj link]
;-)
Miziou @ 2013-07-04, 20:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (707 piw)
Nieważne ile ważysz, jaki obwód ma twój biceps, ile wyciskasz i ilu rurkowcom napie**oliłeś w zeszły weekend - jeśli czterolatek podaje ci zabawkowy telefon - to go k***a odbierasz i ch*j.
   Popularne tagi
napierdalanie  estonia  symetria  żydy  taekwondo  szarpanie  parter  war  ceny  bić  znieczulica  jednostki specjalne  łotwa  ciekawostka
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X