18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best Fails of 2009

brzyt • 2010-01-05, 14:45
czas na male podsumowanie roku :-D


Peprock

2010-01-05, 18:15
to prawda. muzyka tutaj to FAIL ,poza tym fajny filmik.

qTwist

2010-01-05, 18:19
thc napisał/a:




... ch*jowego metalu, ktory jest ch*jowszy od tego...


Co wy macie do metalu? Nie lubię jak ktoś krytykuję muzykę. To, że nie znasz się na porządnej muzyce, tylko słuchasz popu, rapu i innych tego typu piosenek, Lady (z)Gaga rządzi, nie? Odwalcie się od metalu (ciekawe czy do rocka też coś macie, ale pewnie tak, bo go pewnie nie odróżniacie od metalu), pewnie nigdy nie słyszeliście żadnego utworu tylko kojarzycie z przecinaniem brzeszczotem blachy. Proponuje Black Sabbath - Iron Man. Świetna muza. Skoro już ściąłem kilka głów wrócę do tematu. Kilka z tych wpadek już widziałem, lecz wszystkie dobre. Najlepszy koleś z tą snajperką(?), czy to inna broń z przymocowaną lunetą? Nieważne. Masz piwo. Nie załamuj się tym, że ktoś krytykuje to co słuchasz. Słuchaj to co lubisz, ch*j im do tego.

Issander

2010-01-05, 18:43
Zajebiście, tamburyniarz. A łykasz czasem coś na uspokojenie? Chyba traktujesz parę rzeczy zbyt poważnie... :D

Btw classic metal czy hard rock są straszne. 15 longplay'ów jednego zespołu i wszędzie to samo :roll:

afrixnefrezil

2010-01-05, 18:46
tamburyniarz, wrzuć na luz bo czuję tu takie JP FIRMA, tylko w wersji kindermetala albo jakiegoś innego czegoś. nie o tym jest ta Twoja Muzyka przecież...[/quote]

Wojtaszek

2010-01-05, 19:14
A mnie się podoba i muzyka i filmik. Dobry Trance jest ok. Ale i tak lepsze są klimaty Electro.

eryk9997

2010-01-05, 19:29
tamburyniarz, ludzie krytykują muzykę głównie dlatego, że się na niej nie znają. Słuchają jakiejś komercji co leci w radiu eska. Jak usłyszą gitarę elektryczną to jest to dla nich metal a jak usłyszą bit to mówią że to techno. Niektórzy nawet jak słuchają dance'u to potrafią powiedzieć że to techno, a bardzo prawdopodobne jest to że w życiu takiej muzyki nie słyszeli. Pewnie mało kto z młodych ludzi wie nawet co to jest Dżem. Ja akurat znam ten zespół, i mimo że nie słucham blues'a to parę ich kawałków mi się podoba.
Mimo że nie słucham metalu itp. (parę łagodnych kawałków rocka mi sie podoba, ale to tyle), masz tamburyniarz rację co do krytykowania gatunków muzyki przez innych, ale odniosłem wrażenie jakbyś innych namawaiał do słuchania "cięcia brzeszczotem drutu" :mrgreen: . Nie zniżaj się do poziomu innych. Pozdro ;-)

BueR_MadasS

2010-01-05, 19:58
To nie jest Temat o muzyce a już na pewno nie o poście tamburyniarza

Pamiętajcie o tym pisząc kolejne posty

materac

2010-01-05, 20:07
przynajmniej można policzyć ilość wypowiadanych "Ouuu!" Przez cały filmik... Odważy się ktoś takiej kalkulacji? ;]

xpaproszekx

2010-01-05, 20:18
moim zdaniem najlepsze z tymi kartonami w magazynie

Brunetka

2010-01-05, 20:19
4:04 ten na bangee przezył? :D

the_satyr

2010-01-06, 01:55
w sumie jak ktoś jest często na sadisticu to tylko zbiór filmików, które już widział...

Kooron

2010-01-06, 03:35
fajne fajne niektórych filmików nie widzialem

Wilczex

2010-01-06, 11:39
Zawsze mnie śmieszyły i będą śmieszyć wypadki :) Oczywiście pod warunkiem, że bez mojego w nich udziału :)

Scarab_Bonku

2010-01-06, 14:06
To był pięęęęęękny rok!