18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belzebub z odchłani piekielnych

T3RMINATOR • 2020-01-31, 13:00
"Czarna kobieta LGBTQWERTY" domaga się szacunku i akceptacji jej jako czarna kobieta. :shock:



Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.

Tom9310

2020-01-31, 13:02
Na tym filmiku wszystko jest czarne i trwa tylko jedną sekundę :roll:

Oponka

2020-01-31, 13:14
@up może to alegoria tego jak wartościowe jest pie**olenie grubej czarnuski o jej prawach do sikania na stojąco?

T3RMINATOR

2020-01-31, 13:21
Tom9310 napisał/a:

Na tym filmiku wszystko jest czarne i trwa tylko jedną sekundę



Już poprawione.

Oponka napisał/a:

@up może to alegoria tego jak wartościowe jest pie**olenie grubej czarnuski o jej prawach do sikania na stojąco?



To też miałoby sens. :D

poligon6

2020-01-31, 13:23
Alej jej jabłko adama chodzi.

głest

2020-01-31, 13:25
@Oponka... myślę, że @T3RMINATOR dzieli się wrażeniami po ostatnim spotkaniu z czarnulką spod znaku LGB...icotamjeszczek***a :lol:

Kiedy osiadła mu na pysk... poczuł trzewia czarnej nieskończoności wszechświata... :lodowka:

cubekuba

2020-01-31, 13:30
Dlatego uważam, że osobniki z poglądami tego przepoczwarzonego murzyna na murzynkę, powinny być w każdym stopniu tępione. Nie dadzą się wypowiedzieć nikomu kto ma inne zdanie, drą mordy jakby to miałoby w czymkolwiek pomóc a przede wszystkim nienawidzą ludzi o innych poglądach niż sami mają. Ich zasada to " Masz NAS prawacka, homofobiczna k***o słuchać, akceptować i tolerować, bo MY i tak nie będziemy was akceptować i tolerować, bo będziemy wam srać do głów wszędzie, że LGTBQ+CHWDP jest przyszłością dla świata. FASZYSTO i NAZISTO ! "

Także jak mawiał klasyk;

"ZAJEBAĆ TO MAŁO"

MaciejLubicz

2020-01-31, 13:34
"Czarna kobieta LGBTQWERTY" Przecież to jest jakiś j***ny czarny trans terminatorze .

BialyNigger

2020-01-31, 13:41
j***ć tego białego cishet prowokatora... biologia, psychologia, neurologia mówią swoje, ale prawackie, konserwatywne śmieci będą dalej wyrzygiwać swoje brednie

silwerbalk

2020-01-31, 13:42
T3RMINATOR napisał/a:

Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.


ch*j jak dobrze że nie jestem osamorniony w poglądach co do wszystkich mniejszości:hitler: a wegan lgbt nie dymi i jest eko dla środowiska nie wiem jak z transami bo to jedbak sztucznie stworzone

T3RMINATOR

2020-01-31, 13:53
MaciejLubicz napisał/a:

"Czarna kobieta LGBTQWERTY" Przecież to jest jakiś j***ny czarny trans terminatorze .



W skrócie LGBT w rozwinięciu lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci.

głest napisał/a:

@Oponka... myślę, że @T3RMINATOR dzieli się wrażeniami po ostatnim spotkaniu z czarnulką spod znaku LGB...icotamjeszczek***a
Kiedy osiadła mu na pysk... poczuł trzewia czarnej nieskończoności wszechświata...



Fantazja Ciebie poniosła, a po za tym głodnemu chleb na myśli. Więcej nie pisz o swoich fantazjach erotycznych ze mną i tobą jako transmurzynem w roli głównej ty pedale!!!

Wiewór

2020-01-31, 14:20
Jaka kobieta? Przecież to jest facet przebrany za babę jak w polskich kabaretach.

nowynick

2020-01-31, 14:33
Po co w ogóle wdawać się w dyskusje z kimś o takim wyglądzie? Kiedyś na zatłoczonym Polu Mokotowskim szedł tak typowy pedzio i jego partner trzymający go za rękę. Każdy parskał śmiechem na ten widok. Nikt nie zaczepiał, nikt nie próbował bić, tylko po prostu ludzie parskali śmiechem. Wystarczyło żeby im zepsuć udaną randkę bez potrzeby jakiejkolwiek rozmowy :D

maciejpp

2020-01-31, 14:42
Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.


Zdecydowanie tak! popieram w 100%!