18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bełkot pseudonaukowy

In...........eo • 2013-06-04, 15:49
Tematem tego postu będzie tak zwany bełkot pseudonaukowy.



Czyli tekst naszpikowany do bólu trudnymi wyrazami, nie koniecznie już z sensem.

Wygrzebałem najciekawsze i najbardziej tytaniczne cytaty, z odmętów Internetów i wrzuciłem na sadola.

Polecam mieć pod ręką słownik:
http://www.slownik-online.pl/index.php

----------------------------------------------------------------------
UWAGA! AUTOR NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE USZKODZENIA MÓZGU, KTÓRE MOGĄ NASTĄPIĆ PO PRZECZYTANIU TEGO TEKSTU!
----------------------------------------------------------------------

Podzieliłem to na 2 części,
pierwsza to takie ogólne pie**olenie bez sensu,
a druga to odzywki którymi możecie zaimponować w gimbusiarni czy tam np. w robocie.

Część 1:
Let`s the battle begin! Test your might!


- A propos de facto z punktu widzenia po linii prostej, ponieważ poniekąd, iż przejściowe kataklizmy wpływają hiperbolicznie na kompleks zjawisk organicznych w tym organizmie, a biofizyka i biochemia nie ma żadnego wpływu na owe zjawiska, Biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego zagadnienia, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego, to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana, lecz jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, o co chodzi.

To wyżej to moje ulubione :D

- Nie wiem, czy mogę odpowiedzieć na tak tendencyjne pytanie, bowiem moja wysublimowana delikatność, połączona z niezaprzeczalnym wdziękiem i urokiem osobistym oraz nietuzinkowa elokwencja i erudycja oraz niebanalne poczucie humoru, mogłoby wywołać u audytorium syndrom zaniemówienia, a tego chciałabym uniknąć. Kwintesencją mojej wypowiedzi niech będzie fakt, iż wynik dzisiejszej uroczystości nie będzie miał wpływu na pozytywną aurę i moje wyśmienite samopoczucie.

- Ta permanentna inwigilacja jest adekwatnie wprost proporcjonalna do zaistniałych warunków interferencjału cytologicznego na płaszczyźnie geoprzestrzennej fraktalu biernego w pozycji czynnej. Aczkolwiek teza ta jest przeciwstawna hipotezie rezonansu w przestrzeni płaskiej punktu docelowego i możnaby na ten temat polemizować lecz nie bądźmy infantylni.

- Piedestałem powyższego założenia jest, bądź co bądź, archaiczna metodyka współśrodkowości, zatem idea ta, nawiązując to inkoherentnej paraleli, pozbawiona jest wątku lokalnego.

- Rewizjonowanie poprzez pryzmat obiektywizmu polatywnego zanurzonego w uniwersum operatywizmu retrospektywnego.

- Skośniesymetryczne izotropy kosmologicznie pseudosferują z konforemnie apriorującym przedrelatywistycznym tensorem kontinuum czasowego paralaksy sinusoidalnej peryhelium.

- Wychodząc z koncepcji dochodzimy do konkluzji, że nasze reperkusje są antyferentne i interferentne, a zatem determinizm polatywny, w aspekcie środków retrospektywnych nie incydybuje się w kategorii absolutu.

- Mój asumpt, to suma całkowita po bonifikacie, gdyż wtedy jestem dobrym przykładem aberracji, o czym świadczy moja destabilizacja - jako, że koegzystuję w świecie pełnym przypadkowych fluktuacji czasoprzestrzennych.

- Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

- Partycypując dyfrakcyjnie w kunglumeracie inscynuacji delektycznych winniśmy się wyidealizować z rozentuzjazmowanego społeczeństwa.

- W wyniku dekarboksylacji oksydacyjnej pirogronianu powstaje zredukowany dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy.

- Skwantyfikujmy nasz algorytm, by uniknąć indundacji niewiadomych.
-------------------------------------------------------------------

część 2:

Finish him!

- Patrząc przez globalny pryzmat przemian, abstrah*jąc do altruistycznych szowinizmów i metafizycznego biotyzmu konkluduje iż Twój wywód był niezmiernie sugestywny. Mówiąc jaśniej Twoja propederacja regrowarancyjna załamuje się w dezintegracji oraz adekwatnej symbiozie. Tak na marginesie pozostajesz w dołku, który koliduje z moimi imperatywami i nie rozumiesz koncepcji idei założeń.

- Nie będę z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w dołku intelektualnym, co aktualnie koliduje z moimi imperatywami. Z etymologicznego punktu widzenia, dochodząc do konkluzji, iż aprobata owych tendencji absolutnie dezorganizuje elementy abstrakcji, przebywanie w twoim płytkim basenie intelektualnym jest awykonalne.

- I tu się przedmówca myli gdyż implementarnie komplementarny suplement wertykalnie polatywny, zanurzany w uniwersum prakseologicznego pragmatyzmu retrospektywnego deterministycznie statyczny w ośrodku metodologii perceptualnej pasywnie jest adhezyjnie koherentny w stosunku do struktur mezomerycznych i się nie incydybuje w kategoriach absolutu na współ z polatywnym determinizmem.

- Suponuję, iż konglomerat twojej wiedzy jest cokolwiek wyalienowany, aczkolwiek truizmem byłoby twierdzić, że animozja, jaką czuję do twojej aparycji, implikuje przypadek.

- Twe ekstremalne imponderabilia egzemplifikują w mym ego dyrambiczną akronimiczność w aspekcie gnostycznym.

- Pańska propederacja regrowarancyjna załamuje się w dezintegracji i nie egzemplifikuje się w adekwatnej symbiozie.

- Ponadczasowość Twojej mentalności oraz brak parlamentarnej orientacji w temacie nie obliguje mnie do prowadzenia dalszej merytorycznej konwersacji z Tobą.

- Perypatacje twojej mentalności nie indukują mnie do prowadzenia z tobą teoretycznej konwersacji, implikującej do permanentnych enuncjacji, czyli, symplifikując, nie chce mi się z tobą gadać.

- Twoja indolencja intelektualna nie obliguje mnie do kontynuowania tej niemerytorycznej konwersacji.

- Antycypując relewantność podwalin intelektualnych Pańskiego umysłu powziąłem starania o usymplikowanie tej bilateralnej komunikacji.

- Selektywnie patrząc przez pryzmat suchej oceny, stwierdzić mogę, że wasza indolencja intelektualna nie obliguje mnie do kontynuowania rozmowy merytorycznej.

- Nie bądź taki elokwentny w swojej ekskluzywnej erudycji, bo percepcjonalnie rzecz biorąc, synchronizacja analityczna naszych myśli nie koreluje ze sobą.

- Twój elekwencyzm aspektu triatarnego egzemplifikuje tryniczną retrospekcję dla skończonego elementu budowy społeczeństwa, dysterując eony w znacznym prefekcie.

- Twoje zachowanie jest analogicznie adekwatne do sytuacji, w której jesteś zlokalizowany, konkludując, twa dobroć jest pokłosiem wziętości, zaś złość, konsekwencją porażki.

- Adekwatny inwariant kryteriów subpostaciowych efektywnie nawarstwia quasipłaszczyznę dominanty czy raczej hiperboli relacjonizmu sympotomatycznego dla implikacji sensuorycznych przy zachowaniu inwariantów zeropostaciowych.

No i łamacz kręgosłupów:

- Oj panowie, racji niestety nie macie, struktury mezomeryczne zwane potocznie diheliopsami trybohydralnymi są pochodną rotoleksji fazy rotacyjnej przypływów dolnej Wisły w okolicy gdzie wyżej wymieniona Wisła krzyżuje się z dolnym biegiem Amazonki, co oczywiście ma wpływ na pretoturbulencyjne zachowanie się Marsa w okolicy halo gwiazdozbioru strzelca w dipolaroidalnej konstelacji, gdzieś na południu Chińskiej Republiki Ludowej, co jak wiemy miało niebanalny wpływ na decyzje podejmowane w Parlamencie Europejskim w czasie przesilenia zimowego, w roku 817 naszej ery. Wynik z tego taki, że wszystko co istnieje, nie istnieje, bo istnienie to już dowód nieistnienia istnienia, poprzez turbulencje Jowisza, w chwili gdy gwiazda północna górowała nad Antarktydą. Podsumowując, to i owo, jak i siamto i owamto, nic nam do tego co natura dała.

źródła z których zaczerpnąłem cytaty:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Be%C5%82kot_pseudonaukowy

http://pl.wikiquote.org/wiki/%C5%81ama%C5%84ce_j%C4%99zykowe



Tak z ciekawości, dał rade ktoś na sadolu doczytać do końca poza mną?

Niedzwiedz23

2013-06-04, 16:07
Zajebiste, ale koniec najlepszy, gdy Stefan wyznał miłość Klaudii. Dobrze, że Kasia się nie wtrąciła, bo by była niezła jatka. Piwo :)

!Timon

2013-06-04, 16:43
Przepisali poradnik "moje expose" pana Donalda T.?

longlong7

2013-06-04, 22:14
no dałem rade i powiem ci ze jak byś wybiórczo czytał konglomerat twojej wiedzy to Twoja indolencja intelektualna nie obliguje mnie do zachowania analogicznie adekwatne do sytuacji rewizjonowanie poprzez pryzmat obiektywizmu polatywnego, a w dodatku ta permanentna inwigilacja jest adekwatnie wprost proporcjonalna do zaistniałych warunków interferencjału cytologicznego, aczkolwiek suponuję iż konglomerat twojej wiedzy jest cokolwiek wyalienowany, i truizmem byłoby twierdzić, że nie wiem, czy mogę odpowiedzieć na tak tendencyjne pytanie, bowiem moja wysublimowana delikatność która w wyniku dekarboksylacji oksydacyjnej pirogronianu rewizjonowanie poprzez pryzmat obiektywizmu polatywnego zanurzonego w uniwersum operatywizmu retrospektywneg twe ekstremalne imponderabilia egzemplifikują w mym ego dyrambiczną akronimiczność w aspekcie gnostycznym. dziękuje

sawass

2013-06-05, 00:03
@up jestem szczerze ciekaw, czy bez googlowania powiedział byś, co to jest pirogronian....

buku

2013-06-05, 09:44
Restart systemu za 3...2...1...


imek

2013-06-07, 00:27
lepiej byś zrobił wrzucając tu same teksty Kowalskiego (ten z obrazka dla tych co nie oglądają Pingwinów z Madagaskaru).. poza tym, myślałem, że głupi jestem.. ale k***a, większość tego rozumiem i czytam bez problemu. Jakieś trudne czy niezrozumiałe wyrazy omijam, a ogólny sens tego pie**olenia i tak ogarniam :)

Ponczusia

2013-06-07, 00:33
Przeczytałam jedno zdanie... Głowa mi boli

paczek1262

2013-06-07, 00:36
zaj***ne z tvnu wypowiedzi polityków

Szalej

2013-06-07, 00:37
polecam analize dzialania uładów elektronicznych najlepiej wielostopniowych i koniecznie analogowych ;D a teraz sory ale wracam do moich przerzutników

rafax001

2013-06-07, 00:44
Czytało się fajnie, a teraz idę kwantyfikować teorie symbiozy ekstra-popularnych bi-kwadratów koniunkcji spektakularnej w układzie zero-zero z odniesieniem do inwariantów historezy ergotycznej h-kwadrat i dualnym widzeniem podświadomej akcelaryzacji bodźców sub-terytorialnych w przestrzeni n-wymiarowej.

~CanesPL

2013-06-07, 00:51
Profesor na to: "pie**olisz Pan".

MArbas01

2013-06-07, 01:12
....."Tak z ciekawości, dał rade ktoś na sadolu doczytać do końca poza mną?".....

ni ch*ja