18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beka z żebraków

shewush • 2019-07-05, 15:47


W temacie ostatniej pompy z e-żebraków, tj. samozwańczych influencerów, którzy wydaje mi się, że swoimi "wrzutkami" mają jedynie wpływ na to jak bardzo zostaną wyśmiani w sieci.

Widać, skąd zaj***ne.

Wiewór

2019-07-05, 16:52
Influencerka to jest określenie wymyślone po to żeby nie trzeba było ciągle powtarzać długiej definicji: zj***na niedojda życiowa hańba rodziny kretynka j***na debilka idiotka szlachta nie pracuje ulom analfabeta dupodaja alkoholiczka.

Essent

2019-07-05, 17:12
Wiewór napisał/a:

Influencerka to jest określenie wymyślone po to żeby nie trzeba było ciągle powtarzać długiej definicji: zj***na niedojda życiowa hańba rodziny kretynka j***na debilka idiotka szlachta nie pracuje ulom analfabeta dupodaja alkoholiczka.



Dzięki za odpowiedź.Miałem właśnie pytać co to za choroba to influor coś tam :lol:

freaky

2019-07-05, 18:51
@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wk***ia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.

edek.bajzel

2019-07-05, 19:01
podoba mi się ze zaczynają się śmiać z tych ,,interkulerów,,
narobiło sie tyle tego gówna, że naprawdę oceny często są nieadekwatne do produktu

KoniecZartow

2019-07-05, 21:23
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wk***ia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.




Napisał FREAKY :hitler:

shewush

2019-07-05, 21:35
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wk***ia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.



Jesteś hipokrytą FREAKY

St...........on

2019-07-05, 21:39
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wk***ia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.



powiedział freaky i nagle zorientował się ,że jego nick jest również obcobrzmiący, lecz myślał biedny freaky, że nikt nie zauważy. :amused:

edek.bajzel

2019-07-05, 23:05
KoniecZartow napisał/a:

Napisał FREAKY



dwóch gości zrobiło z ciebie szmatę,
jak dla mnie spoko, bo zasługujesz FREAKY

Ca...........on

2019-07-06, 03:50
Influencerki? r*chałem. Nic specjalnego.

Strielok1

2019-07-07, 10:58
Caramon napisał/a:

Influencerki? r*chałem. Nic specjalnego.



Walenie konia do monitora się nie liczy.