18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beka z Polski i Polaków w Family Guy

MefjusKlefedronsky • 2017-06-20, 19:53
Wizerunek Polaków, Polski i jej historii w Family Guy. Oceńcie to sami.

    roboll

    2017-06-20, 20:52
    Do tego serialu trzeba podchodzić z dystansem - tak samo śmieją się z murzynów, kitajców i innego syfu. Mnie to bawi.

    Al...........go

    2017-06-20, 21:26
    roboll napisał/a:

    Do tego serialu trzeba podchodzić z dystansem - tak samo śmieją się z murzynów, kitajców i innego syfu. Mnie to bawi.



    Polaki robaki nie potrafią się z siebie śmiać. Mają większego kija w dupie niż muzułmanie kiedy obraża się allaha.

    support3

    2017-06-20, 22:15
    Nie ma co się dziwić, że w USA jesteśmy tak postrzegani skoro tylko niedojoby, które nie potrafiły sobie poradzić na miejscu uciekły do ameryki i doskonale uzupełniły tamtejszy poziom (bez)intelektualny, czyli potomków ludzi zesłanych i wygnanych z europy oraz latynosów i murzynów (tych raczej nie trzeba komentować).

    Choć z drugiej strony sporo tych niedojobów została w PL i teraz wierzą, że komuszy prokurator walczył o wolność Polski, a inni także "mocno" walczący z PRL dostali domy na Żoliborzu od władz PRL. SIC! FUCK LOGIC !!!

    Ale co ja tam wiem w końcu pracuję, płacę podatki, 500+ nie pobieram czyli nie zaliczam się do "elyty lepszego sortu" ehhhh.....

    Mafiozo13

    2017-06-20, 23:49
    Jestem Polakiem i może dlatego nie potrafię zrozumieć tego humoru, albo po prostu są to naprawdę słabe żarty.
    Choć może to pierwsza opcja, ponieważ gdy oglądam shout park śmieszą mnie: pedały, żydzi, tolerancja, czarni, latynosi, amerykańskie władze, niepełnosprawni, celebryci, religia (islam, chrześcijaństwo), jehowi, motyw walki o demokrację itp

    Bobikufel

    2017-06-21, 01:35
    Chyba Polskie Niesmaczki

    LUKUNKU

    2017-06-21, 01:49
    @AleDlaczego - zawsze musi znaleźć się jakiś idiota który dla internetowego fejmu pojedzie po polakach. Czy polacy kogoś za granicą zabijają? wysadzają się? pomyśl zanim coś napiszesz...

    koxu42

    2017-06-21, 02:01
    Wk***ia mnie określenie polaczki ''polacks''

    TytanowyRosomak

    2017-06-21, 02:35
    No jak mamy takich ambasadorów zagranicą jak cwe*axus to nic dziwnego :)

    Judasz_Iskariota

    2017-06-21, 02:36
    k***a miał być Quagmire a ch*j będzie bo trzeci raz uploadować foto nie będę. pie**olcie się wszyscy.

    Giggity giggity

    crw

    2017-06-21, 03:02
    Są też dobre strony - niemieckie obozy, niemiecka inwazja. Ani razu nazistowska. Reszta mnie nie rusza. Każdy naród ma w innym kraju jakieś uszczypliwe określenia. My nie jesteśmy gorsi - niemieckie kobiety chociażby.

    CoJaTamKurwaWiem

    2017-06-21, 04:54
    ...a ze tej k***y laoli jeszcze tu nie ma, to podejrzane....pewnie cos komus ssie jeszcze....

    realign

    2017-06-21, 04:56
    Zaraz... na wstępie do tego filmiku była felga?

    I sie dziwią, że są pośmiewiskiem

    jerry280

    2017-06-21, 05:13
    @aledlaczego to, że Polacy nie potrafią się z siebie śmiać to być może prawda ale pisanie "polaki robaki" samemu nim będąc to już wyższy poziom sp***olenia umysłowego.

    ho...........zo

    2017-06-21, 06:09
    Wasze oburzenie ze śmiania się z polaczków jest jak miód na moje serce i balsam na mojego penisa. Więcej.