18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bejrut trochę inaczej

C0C0JUMBO • 2020-08-05, 07:20
Dla miłośników wszelakiej muzyki śpiewa (wg. Obecnej oficjalnej wersji) SALETRA AMONOWA


JubeL

2020-08-05, 07:34
Domowa bomba siarka i saletra wyj***ło szyby z obien w promieniu kilometra :krejzi:

Halman

2020-08-05, 07:38
Najlepsi w tym wszystkim byli żydki którzy uprzedzając fakty (nikt ich o nic jeszcze nie zdążył zapytać) stwierdzili że nie mają z tym nic aj waj w ogóle wspólnego.... :krejzi:

bloodwar

2020-08-05, 09:30
Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pie**olnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej

Noside

2020-08-05, 09:47
bloodwar napisał/a:

j. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pie**olnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



-Icek, k***a... miało być 4 gram a nie 400 tego proszku.
-ch*j, sypło się. Będziesz wybierał ze środka?
-Nie
-No ja też nie. Ładuj k***a na pakę i jedziemy do fabryki.

Asuritta

2020-08-05, 10:16
jak dla mnie akcja Izraela by upomnieć niewolników by nie podskakiwali ... żaden ładunek tak nie wybucha bez opadu radioaktywnego .... coś nowego wymyślili do mordu niewinnych

Eknen

2020-08-05, 10:19
"(wg. Obecnej oficjalnej wersji) SALETRA AMONOWA"

nie ma co spekulować , że wybuch ma związek z czymś innym niż azotan amonu. W sieci są już setki komentarzy od ekspertów i wszyscy twierdzą , że na 99% eksplozja nie była spowodowana materiałami wybuchowymi o stopniu wojskowym jak bomba czy amunicja . Do takich wybuchów może dojść nawet w magazynach gdzie nie składuje się materiałów wybuchowych np w młynach czy w tartakach może eksplodować pył z mąki lub drewna. Co więcej zwykły kurz może stworzyć mieszankę wybuchową . Podsumowując : wszyscy są raczej zgodni co do tego, że to musiała być saletra w jakimś zakurzonym magazynie, jednak nie ustalono jak do tego doszło. Być może był to wypadek, być może ktoś dopuścił się aktu sabotażu .....

petru23

2020-08-05, 10:30
bloodwar napisał/a:

Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pie**olnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



A to przeciez mamy komisję składającą się z najlepszych światowych ekspertów od bomb termobarycznych. Zaraz zrobią makietę ze stodoły, wysadza i będziemy wiedzieć kto, po co i dlaczego.

freaky

2020-08-05, 10:31
Halman napisał/a:

Najlepsi w tym wszystkim byli żydki którzy uprzedzając fakty (nikt ich o nic jeszcze nie zdążył zapytać) stwierdzili że nie mają z tym nic aj waj w ogóle wspólnego....



Eksplodowały ponad 2 tony materiałów wybuchowych, w magazynie miał ukrywać je Hezbollah. Izrael nie przebiera w środkach, a cywile nie robią na nich wrażenia.


Alonso

2020-08-05, 10:45
Matuchno! Toż to buzia


Juzwa

2020-08-05, 10:48
Jakiś buc wsadził puszkę po dezodorancie do pieca, a wy się ślinicie o jakichś materiałach najnowszej generacji, który to materiał w ilości łyżeczki do cukru potrafi rozdupcyć pół miasta.

AN...........or

2020-08-05, 10:54
Ja jestem milosnikiem ostrego gejowskiego anala, ale filmik tez mi sie podoba

Obejszłem_system

2020-08-05, 11:35
bloodwar napisał/a:

Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pie**olnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



To ja dopytam. Skąd wiesz,że się nie spodziewali?

Anonimowyja

2020-08-05, 11:38
Eknen napisał/a:

"(wg. Obecnej oficjalnej wersji) SALETRA AMONOWA"



Trzeba dodać DUŻO saletry, oficjalne informacje to 2750 ton (równoważnik trotylowy 1155 ton TNT).

freaky napisał/a:



Na tym filmie widać lecącego ptaka, nic więcej. Nie istnieje konwencjonalny pocisk rakietowy zdolny wywołać tak potężną eksplozję. Nawet MOAB ma równoważnik trotylowy ~11,5 ton TNT.