18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będzie..(?) będzie zabawa..

Kazek2000 • 2014-03-03, 22:44
Odczuwam niepokój..

mkzp

2014-03-03, 23:31
@up, trudno.. starałem się.

antyzog

2014-03-04, 00:51
Za każdym razem kiedy to słyszę w zestawieniu z Rosja & Ukraina, nie mogę powstrzymać się od dania piwa. Nie wiem jakim słowem określić takie podejście do tej sprawy, lecz jak ta "zabawa" zawita do nas to już nam nie będzie tak k***a wesoło. Ryzyko wybuchu wojny jest tak naprawdę małe, jak dla mnie zwykły pokaz siły. Niestety jak to bywa w takich sytuacjach, szczególnie gdzie do Ruskich pchają się Amerykanie (szósta bodajże flota, płynie na morze czarne) mogą zdarzyć się incydenty, nie ten guziczek i rozpoczyna się reakcja łańcuchowa, którą naprawdę ciężko będzie opanować.
Nie srać mi tu w gacie, nawet jakby mieli wjechać do nas, to ryży portki w dół i pełna kapitulacja. Szans obronić się nie mamy, a narodów które poddają się bez walki przecież się nie morduje. Co jak co, ale to nie Hitler ani Stalin.

RockyWood

2014-03-04, 02:56
@up

obyś kuuuurwaaaa się nie mylił.
mieszkam jakieś 150 km od granicy z Ukrainą i pie**olę ten cały k***idołek. Mam tylko nadzieję że sytuacja będzie się klarować do wakacji bo mam na lipiec bilet na samolot kupiony. Gdyby tak coś k***a nie daj boże jebło to pozostaje zatankować do pełna wpie**olić do bagażnika konserwy i ssssspieeeerrrrdalać na zachód.

SierżantJackson

2014-03-04, 03:18
a na zachodzie to wykorzystają brudni i zaczną święto dekapitacji szybciej niż by ktoś przypuszczał

pATRYKOify

2014-03-04, 06:43
Będziesz się śmiał jak "będzie zabawa" przed twoim domem :D

iw...........85

2014-03-04, 09:36
ciekawe jak będziecie śpiewać jak czarny scenariusz się ziści jak to gówno ruskie będzie chciało więcej i więcej

joker2111

2014-03-04, 10:09
"welcome and this is jackass" taką wieść niesie Putin w swoim przesłaniu do innych narodów świata :D

damian010288

2014-03-04, 10:10
Skoro Kijów tak chętnie godzi się na autonomię Krymu, to może oddadzą Nam Lwów?

KoziaR[PL]

2014-03-04, 10:38
k***a banda jełopów. Stoimy na krawędzi wojny, zginęło około 100 osób, a dla Was degeneraci to jest zabawne. No bardzo w ch*j. Ciekawe czy będziecie tacy szczęśliwi jak sprawdzą się czarne scenariusze.

Razer

2014-03-04, 11:07
Nie srajcie w portki. Co z wami ludzie? Jak by takie pajace żyły w 39 to nie 2 tyg. a 2 dni i byłoby po sprawie. Troche opanowania i zimnej krwi. To My POLACY !!!

BrainSeeker

2014-03-04, 11:25
KoziaR[PL] napisał/a:

k***a banda jełopów. Stoimy na krawędzi wojny, zginęło około 100 osób, a dla Was degeneraci to jest zabawne. No bardzo w ch*j. Ciekawe czy będziecie tacy szczęśliwi jak sprawdzą się czarne scenariusze.



Stary, jesteś tyle na tej stronce i Cię dziwi, że ludzie się tu ze śmierci śmieją? Ja pie**olę.




Kisielu

2014-03-04, 12:04
Ja tam jestem jednak trochę osrany, ch*j że gram w battlefielda 4, blacklight retribution, całe serie COD, MOH, Splinter Cell, Sniper czy inne (jak pewnie większość tutaj), widziałem różne rzeczy, np wisielców, parę wypadków ostrych + to co na sadolu czy innych stronach, ale jak bym miał dostać karabin do ręki i strzelać do ludzi to nie wiem czy dałbym radę, dodatkowo strach, że nie będzie respawnu...