18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Będzie..(?) będzie zabawa..

Kazek2000 • 2014-03-03, 22:44
Odczuwam niepokój..

Taszar92

2014-03-04, 12:40
Ale drążycie.. ja pie**ole.. mozecie wstawiac po 100 filmikow dziennie o wojnie Putina z cala reszta a i tak nawet nie bedziecie wiedziec kiedy Was pie**olnie Bomba w ryj..

zielak300

2014-03-04, 12:46
Ja osralem se nogi wczoraj troche

smbdsmne

2014-03-04, 13:07
Tank you, Ukrain!

Lelum_Polelum223

2014-03-04, 13:34
antyzog napisał/a:

Za każdym razem kiedy to słyszę w zestawieniu z Rosja & Ukraina, nie mogę powstrzymać się od dania piwa. Nie wiem jakim słowem określić takie podejście do tej sprawy, lecz jak ta "zabawa" zawita do nas to już nam nie będzie tak k***a wesoło. Ryzyko wybuchu wojny jest tak naprawdę małe, jak dla mnie zwykły pokaz siły. Niestety jak to bywa w takich sytuacjach, szczególnie gdzie do Ruskich pchają się Amerykanie (szósta bodajże flota, płynie na morze czarne) mogą zdarzyć się incydenty, nie ten guziczek i rozpoczyna się reakcja łańcuchowa, którą naprawdę ciężko będzie opanować.
Nie srać mi tu w gacie, nawet jakby mieli wjechać do nas, to ryży portki w dół i pełna kapitulacja. Szans obronić się nie mamy, a narodów które poddają się bez walki przecież się nie morduje. Co jak co, ale to nie Hitler ani Stalin.



Mam takie same zdanie kolego! Nic dodać nic ująć! Jestem pariotą i neichcę by moi rodacy ginely w bezsensownej obronie! Lepiej walczyć z ukryća w razie czego.

Zielonek92

2014-03-04, 14:13
ch*ja tam będzie się działo. Jarajcie sie Putinowcem dalej

rumcajs7893

2014-03-04, 15:49
k***a jak jesteście takimi patriotami to zobaczycie co się stanie jak ruskie znów nas wezmą pod władze . będzie jeszcze gorzej niż jest

VANKIERAS

2014-03-04, 18:16
antyzog napisał/a:

Za każdym razem kiedy to słyszę w zestawieniu z Rosja & Ukraina, nie mogę powstrzymać się od dania piwa. Nie wiem jakim słowem określić takie podejście do tej sprawy, lecz jak ta "zabawa" zawita do nas to już nam nie będzie tak k***a wesoło. Ryzyko wybuchu wojny jest tak naprawdę małe, jak dla mnie zwykły pokaz siły. Niestety jak to bywa w takich sytuacjach, szczególnie gdzie do Ruskich pchają się Amerykanie (szósta bodajże flota, płynie na morze czarne) mogą zdarzyć się incydenty, nie ten guziczek i rozpoczyna się reakcja łańcuchowa, którą naprawdę ciężko będzie opanować.
Nie srać mi tu w gacie, nawet jakby mieli wjechać do nas, to ryży portki w dół i pełna kapitulacja. Szans obronić się nie mamy, a narodów które poddają się bez walki przecież się nie morduje. Co jak co, ale to nie Hitler ani Stalin.

masz racje putin jest gorszy niz stalin robi to samo tylko po cichu

rumcajs7893 napisał/a:

k***a jak jesteście takimi patriotami to zobaczycie co się stanie jak ruskie znów nas wezmą pod władze . będzie jeszcze gorzej niż jest

jak sie poddasz bez walkli to tak bedzie mnie zywcem nie wezma ni chu ja

kurczak94

2014-03-04, 22:39
KoziaR[PL] napisał/a:

k***a banda jełopów. Stoimy na krawędzi wojny, zginęło około 100 osób, a dla Was degeneraci to jest zabawne. No bardzo w ch*j. Ciekawe czy będziecie tacy szczęśliwi jak sprawdzą się czarne scenariusze.



Na naszych drogach ginie więcej w miesiąc.. nic specjalnego.

BoriaS

2014-03-05, 00:48
Tak samo bawi jak komentarze na facebooku na temat wojny globalnej.