18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będąc w Turcji uważajcie na śmietniki

T3RMINATOR • 2018-08-21, 21:59
jw.


A może to uchodźcy pod kamuflażem szturmują Europę.

Pofu

2018-08-21, 22:08
Gośc wolał rozj***ć tył auta o ściane , niż dostać 1dnego gonga od Smietniczki ....
Koniec końców i tak go dopadła ... :D

Slawek18

2018-08-21, 22:19
T3RMINATOR napisał/a:

A może to uchodźcy pod kamuflażem szturmują Europę



Turcja to nie Europa.

T3RMINATOR

2018-08-22, 00:14
Slawek18 napisał/a:



Turcja to nie Europa.

Nie zrozumiałeś kontekstu, Turcja co prawda jest w Azji ale mały jej skrawek jest w Europie ;-) a z tamtąd już rzut beretem na podbój i islamizacje "starego kontynentu"

nowynick

2018-08-22, 09:23
:roll:

żadnego podboju nie będzie, to już Kadafi zauważył, że islam opanuje Europę macicami muzułmanek... i ten dylemat lepiej mieć za sąsiada zajebiście uzbrojonego niemca czy muzułmanina?

Wiewór

2018-08-22, 09:28
Turcja jest krajem bardziej świeckim niż Polska. Są w ch*j bogaci i dobrze rozwinięci. Mają armię z pierwszej 10 świata.
Kulturowo należą do zachodu a nie żadnych islamistów. Większość Turków ma wyj***ne na religię.
Wszystko dzięki Ataturkowi, który wiedział, że kraj pod panowaniem religii to ciemnogród. Zrobił z Turcji kraj świecki, zlikwidował ciemnogrodzkie tradycyjne religijne zwyczaje i wprowadził im kulturę zachodu.
Także przestańcie pie**olić. Jak ktoś nie było w Turcji to niech jedzie i się przekona. Ja tam byłem wiele razy i wiem co mówię.

SalirSI

2018-08-22, 17:22
up, Turcja była świeckim krajem. Teraz powiedz mi co robi ich obecny prezydent i jak to jest że ma większościowe poparcie w tym niby 'świeckim' kraju ? Ostatnim bastionem świeckości w Turcji była armia, była bo dziwnym trafem bo tej próbie niby puczu wszyscy wiemy jakie czystki były w armii, a także sądownictwie i szkolnictwie. Także pie**olisz głupoty, jak zwykle zresztą.

petru23

2018-08-22, 17:40
T3RMINATOR napisał/a:




A może to uchodźcy pod kamuflażem szturmują Europę.



Jaki znów kamuflaż? Śmieci atakują jawnie i w biały dzień.

Clarx

2018-08-22, 18:31
Tego w czarnym to mi nawet nie żal. Dobrze mu tak. Miał oslonę z szarego, wystarczyło żeby się za nim zatrzymał a jeżeli już chciał uciekać cały czas to niech patrzy w stronę w którą jedzie bo chyba zagapił się na kosz.

Wiewór

2018-08-22, 19:06
SalirSI napisał/a:

up, Turcja była świeckim krajem. Teraz powiedz mi co robi ich obecny prezydent i jak to jest że ma większościowe poparcie w tym niby 'świeckim' kraju ? Ostatnim bastionem świeckości w Turcji była armia, była bo dziwnym trafem bo tej próbie niby puczu wszyscy wiemy jakie czystki były w armii, a także sądownictwie i szkolnictwie. Także pie**olisz głupoty, jak zwykle zresztą.


Erdogan buduje dyktaturę dzięki pomocy ichniejszego kleru tak jak Kaczyński buduje w Polsce przy pomocy naszego.
Daleki im do państwa wyznaniowego.
W ogóle to kto ty k***a jesteś? :shock:

surojak

2018-08-22, 19:12
To ci już mają tak zaawansowane czołgi?

piter210

2018-08-23, 14:45
Adventurex3 napisał/a:

Gośc wolał rozj***ć tył auta o ściane , niż dostać 1dnego gonga od Smietniczki ....
Koniec końców i tak go dopadła ... :D



Facet by tak nie cofał nawet w stresie, dla kobiet taki sposób cofania natomiast jest naturalny :)

Minnetou

2018-08-23, 22:26
" 1dnego" Ciekawe co zrobiłeś z zaoszczędzonym czasem, stosując taki skrót. :)

Slawek18

2018-08-25, 00:03
T3RMINATOR napisał/a:

Nie zrozumiałeś kontekstu, Turcja co prawda jest w Azji ale mały jej skrawek jest w Europie ;-) a z tamtąd już rzut beretem na podbój i islamizacje "starego kontynentu"



Bardzo naciągane. Ale brawo za próbę zachowania twarzy po wpadce.