18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Nei

2016-06-03, 15:22
Tyle piwa zmarnować :ja_pie**ole:

woli123

2016-06-03, 18:01
Za nie szanowanie piwa, jest brak piwa :(

okotdi

2016-06-04, 02:02
k***a.

Przezywacie troche rozlanego piwa jak by to bylo cos tak k***a cennego jak krew maciezysta przynajmniej.
Debil nie wiedzial jak sie do kegi dobrac ale juz wie. I h*j

ala963

2016-06-04, 14:19
Za takie udźwiękowienie powinno się kamienować..

Nexeve

2016-06-04, 17:30
mógłby ktoś wyjaśnić co poszło nie tak? za słabo wbił czy jak?

cmiel

2016-06-04, 19:09
Piwa nie będzie.

Nizaryta1

2016-06-04, 21:23
j***ni, zmarnowali tyle piwa, a jak już chcieli zmarnować to mnie by dali.

vigura

2016-06-04, 22:45
Cytat:

k***a.

Przezywacie troche rozlanego piwa jak by to bylo cos tak k***a cennego jak krew maciezysta przynajmniej.
Debil nie wiedzial jak sie do kegi dobrac ale juz wie. I h*j

Bo to jest cos k***a cennego!!!

pgmm

2016-06-05, 00:00
Niektóre piwa typu ale są sprzedawane w takich kegach, które musisz sam "przebić(oo taaak)" tym czerwonym plastikowym cholerstwem, które ten gość trzyma w ręku, potem do tego plastikowego elementu podpinasz wężyk. Kolega nie odstawił kega na określony czas (24h) a zapewne kilka chwil wcześniej bardziej doświadczony pracownik (bo to śmieszne sp***olić keg browaru) zachował się jak ku*as i wstrząsnął tym. Poza tym kolega w koszuli pie**oli się z tym potwornie. Normalnie raz uderzasz i dysza w kształcie klina zabezpiecza keg. Jestem ekspertem, to mój pierwszy komentarz. Szczerze gardzę wami. <3

JohnyNieznany

2016-06-05, 08:49
pgmm napisał/a:

Niektóre piwa typu ale są sprzedawane w takich kegach, które musisz sam "przebić(oo taaak)" tym czerwonym plastikowym cholerstwem, które ten gość trzyma w ręku, potem do tego plastikowego elementu podpinasz wężyk. Kolega nie odstawił kega na określony czas (24h) a zapewne kilka chwil wcześniej bardziej doświadczony pracownik (bo to śmieszne sp***olić keg browaru) zachował się jak ku*as i wstrząsnął tym. Poza tym kolega w koszuli pie**oli się z tym potwornie. Normalnie raz uderzasz i dysza w kształcie klina zabezpiecza keg. Jestem ekspertem, to mój pierwszy komentarz. Szczerze gardzę wami. <3

Dzięki za wyjaśnienie. :wodka: Witaj na sadolu pok***ieńcu. <3 :mrgreen: