18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beata Sz. i samochód co go popsuła

Szwancolot • 2019-08-19, 18:11
Kiedy jesteś byłym premierem i już nie wozi cię BOR.


człowiek_zły

2019-08-19, 21:31
Samochodem nie umie kierować a wzięła się za kierowanie państwem...

korowiow777

2019-08-19, 21:32
Typowy błąd przy warunkowym przejeździe. Nauczcie się wszyscy k***a, że na strzałce zatrzymać się trzeba tak samo jak na stopie. I k***a koniec, kropka. I nie trąbcie na mnie kutafony będące za mna gdy to robię. HWWD.

tarcer123

2019-08-19, 22:10
Sprowadzenie bezposredniego zagrozenia dlatego prawo jazdy powinno zostac odebrane.

bodzionek

2019-08-19, 22:26
bboysad napisał/a:

Ha k***a znawcy, jak nie wiadomo który to jej to zagubieni jesteście ? Obaj kierowcy zj***li, jeden pruł drugi nie patrzył w lusterka. Ot standard każdego dnia w każdym mieście, pozostaje mieć nadzieje ze każdy cały i wyniesie coś mądrego z tej sytuacji.


No właśnie nie jestem znawcą i nigdzie nie czegoś takiego nie twierdziłem. Mam w dupie politykę i zupełnie jej nie śledzę. Nawet nie wiedziałem, że Szydło już nie jest premierem. Dla mnie zwykły filmik z kraksy. ch*j mnie obchodzą kierowcy, ale skoro ktoś wrzuca filmik i podaje czyjeś nazwisko, to warto zaznaczyć, w którym aucie była ta osoba. Tylko tyle.

korowiow777 napisał/a:

Typowy błąd przy warunkowym przejeździe. Nauczcie się wszyscy k***a, że na strzałce zatrzymać się trzeba tak samo jak na stopie. I k***a koniec, kropka. I nie trąbcie na mnie kutafony będące za mna gdy to robię. HWWD.


Co ma tam zatrzymanie na strzałce do tego wypadku. Oglądałeś cały film?

Ti...........ch

2019-08-19, 23:05
bodzionek napisał/a:

No właśnie nie jestem znawcą i nigdzie nie czegoś takiego nie twierdziłem. Mam w dupie politykę i zupełnie jej nie śledzę. Nawet nie wiedziałem, że Szydło już nie jest premierem. Dla mnie zwykły filmik z kraksy. ch*j mnie obchodzą kierowcy, ale skoro ktoś wrzuca filmik i podaje czyjeś nazwisko, to warto zaznaczyć, w którym aucie była ta osoba. Tylko tyle.
Co ma tam zatrzymanie na strzałce do tego wypadku. Oglądałeś cały film?



Wymuszenie przy zmianie pasa. Nuda.

mieszał

2019-08-20, 00:39
Gdzie ona tak zapie**alała . ?

Chyba se nie por*chała . Z całym szcunkiem . : ) . Xd .

Ale Panowie . Tylko tu polityka się pkazała i wszscy ocipieli . Proszę politycznych o wypie**alanie z serwisu , a nie politycznych zamknąć mordy . Jak Wy się zachowujecie w publicznym miejscu . Aż zrobiłem screena .

Zrobiłem w razie jak by coś , oczywiście .

RELAX

2019-08-20, 03:11
450 zł i 6 punktów :kawa:

John Silver

2019-08-20, 06:13
Beatka Zydlo nie patrzy w lusterka

edmund

2019-08-20, 07:27
czy ona wymusiła temu co tak zapie**alał,
poniekąd tania sensacja dla ciemnoty, a na filmie nic nie widać

blackout3

2019-08-20, 08:08
Spotkajmy się w drodze.

osiek

2019-08-20, 08:37
A tak kolizja jest opisywana w prawostronnych mediach :-D




Krak

2019-08-20, 09:16
bboysad napisał/a:

Ha k***a znawcy, jak nie wiadomo który to jej to zagubieni jesteście ? Obaj kierowcy zj***li, jeden pruł drugi nie patrzył w lusterka. Ot standard każdego dnia w każdym mieście, pozostaje mieć nadzieje ze każdy cały i wyniesie coś mądrego z tej sytuacji.


Jako miejscowy dodam jeszcze, że tam nie warto tak zapie**alać. Jest to zjazd z mostu i trafiaja sie tam na zielonym dla aut narąbani piesi z bulwarów i okolicznej dyskoteki.

TB303

2019-08-21, 15:37
osiek napisał/a:

A tak kolizja jest opisywana w prawostronnych mediach


Że niby ta ProPiS-owska TV jest prawicowa?

Wiewór

2019-08-21, 18:56
Pomimo tego że nienawidzę Szydło i całego pisu to sprawa jest bardzo dyskusyjna ponieważ widać że ten poszkodowany w cudzysłowie zapie**alał na złamanie karku i na pewno pięćdziesiątki nie miał. Przekroczeniem prędkości przyczynił się do wypadku.
Z racji tego że PiS sra na prawo to podejście do sprawy policji również jest prawidłowe i dobrze że ja uznali za winna.
Ona nie przestrzega prawa to j***ć jej prawa i ch*j jej w dupę. Chociaż ten babsztyl nie zasłużył sobie na taką przyjemność

bboysad

2019-08-25, 19:55
mieszał napisał/a:

Gdzie ona tak zapie**alała . ?
Chyba se nie por*chała . Z całym szcunkiem . : ) . Xd .
Ale Panowie . Tylko tu polityka się pkazała i wszscy ocipieli . Proszę politycznych o wypie**alanie z serwisu , a nie politycznych zamknąć mordy . Jak Wy się zachowujecie w publicznym miejscu . Aż zrobiłem screena .
Zrobiłem w razie jak by coś , oczywiście .

won rudzielcu...