18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bawisz się w najlepsze z murzynem...

Halman • 2020-09-27, 07:49

a za chwilę już cię nie ma...

grandl

2020-09-27, 17:05
Kierowca może i udawał ale biały wiedział co się święci bo już przed strzałem chciał pas odpisać. Jeśli to nie fejk to on ich na minę wwalił.

justincase999

2020-09-27, 17:34
Gadali po francusku, ten z przodu krzyczy by się schylili, więc pewnie ktoś od przodu tez strzelał. A ten jak wstaje z tyłu krzyczy chyba "help us" i dostaje strzała w tym momencie - przy czym ten typ zaszedł ich od tyłu i może ten co z tyłu siedział myślał, że ktoś z pomocą, bo napastnicy byli też najwyraźniej z przodu. I teraz pytanie czy to Paryż czy jakieś inne islamskie miasto.

~Angel

2020-09-27, 18:13
KrystekKrystek napisał/a:

Zwolnijcie sobie tempo, to może zobaczycie jak mu ryj rozwala i podfufitke pobrudziło



Zobacz klatka po klatce i zobaczysz w jaki sposób powstaje plama na podsufitce. Najpierw jedna a dopiero po chwili pojawia się reszta plam.
Koleś na tylnym siedzeniu schyla się przed strzałami.

ISIS ma 100 razy lepsze efekty specjalne w swoich produkcjach.

Noside

2020-09-28, 14:00
Salieri16000 napisał/a:

Co to jest "bezpośrednia odległość"? Albo "postrzał bezpośredni", albo "postrzał z bliskiej odległości" mistrzu balistyki...



O, przypie**alacz przyszedł. Pan Maruda. W CSI ani wojsku nie jesteś. Może jeszcze mam napisać pracę naukową o zaletach i wadach użytego kalibru, bo frajerowi z forum gul skoczył?

KrystekKrystek

2020-09-30, 01:03
Angel napisał/a:

Zobacz klatka po klatce i zobaczysz w jaki sposób powstaje plama na podsufitce. Najpierw jedna a dopiero po chwili pojawia się reszta plam.
Koleś na tylnym siedzeniu schyla się przed strzałami.
ISIS ma 100 razy lepsze efekty specjalne w swoich produkcjach.



Spoko, jest to możliwe, lecz dla mnie nie wygląda to na fejk i tyle.