18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bawiące się słodkie kotki

MisDetonator • 2021-06-17, 16:48
Specjalnie dla Was bawiące się na trawce kiciusie z małym plot tłistem.



spoiler

Sawix

2021-06-17, 22:30
ch*j z kotami , ale pies z właścicielem do utylizacji

Papież69

2021-06-17, 22:37
I bardzo dobrze j***ć koty.....

agresor10

2021-06-17, 22:54
Sama mam luzem latające koty, które są "czegoś tam" nauczone żeby za mocno nie szkodziły ani mi ani sąsiadom. Mam też psy i małe i duże. Jeden do ludzi bardzo kochany, przytulaśny, nigdy agresywny(największy 8letni) od zawsze miał coś do kotów. Raz przyniósł w zębach pod dom zagryzionego obcego obszczymurka, który przyplątał się na moje (zamkniete i ogrodzone) podwórko. No szok ale trudno.. łańcuszek a później spory kojec. Podczas sprzątania przez nieuwagę raz nam z tego kojca uciekł i wpadł do domu na mały obiadek którym był nasz mały 3mies kocurek (którego pies nie raz z wystawionymi zębami obserwował przez okno) Choć BYŁ to ukochany pies rodziny dla dobra moich i innych kotów został on uśpiony (o wiele za późno). Niektóre psy są po prostu nienormalne z natury.. Niestety agresywne powinno się kolokwialnie mowiąc likwidować.. Biedny kitku.. przykry widok.

Zujka napisał/a:

Piwko. j***ne siersciuchy. Kot teściów co chwilę przynosi mi pod drzwi flaki z mysz, ptaków i wiewiórek,niech wypie**ala z takimi prezentami szkodnik jeden. W końcu się wk***ię to puszcze psa i zagryzie to kocisko.
A gościu który to nagrywał powinien zejść i dobić te mielonkę żeby się nie męczył zwierz. Ale kota mi nie szldoa, mogły się tłuc na podwórku, na którym ktoś nie miał psa - peszek. Poza tym pies zareagował prawidłowo, nie ma takiego bicia się i ch*j
oby piesek pożył długo i szczęśliwie a kociarzom wielki ch*j w dupe



A z psa to jaki niby pożytek? Tylko szczeka ile razy ch*j wie po co i tak napierd*la, że spać się nie da (no bo przeciez pies z sąsiedniej wioski szczeknął to trzeba się przylaczyć) xd Takiej myszy, która ten kot przyniesie (i dzieki temu nic ci nie nachrzania pod panelami czy w piwnicy) też szkoda, bo male stworzonko. Koty szczaja gdzie popadnie.. a pies to co wali w kuwete na dworze czy jednak lata i obszczywa wszystkie zakamarki? Kociarze czy nie jeden uj. Pies agresywny i chętnie następnego kota (a zeby tylko) by zagryzł. Ciekawe jakby jakis czlowiek (nie daj boze male dziecko) by mu nie podpasowal i tez by sie na niego rzucil czy byś mu życzył takiego dlugiego szczesliwego zycia, bo coś mi się wydaje, że predko tego kochanego pieska by nie bylo. :) a za ch*ja w dupe dzieki, z chęcią.

Strielok1

2021-06-17, 23:00
agresor10 napisał/a:

Sama mam luzem latające koty, które są "czegoś tam" nauczone żeby za mocno nie szkodziły ani mi ani sąsiadom. Mam też psy i małe i duże. Jeden do ludzi bardzo kochany, przytulaśny, nigdy agresywny(największy 8letni) od zawsze miał coś do kotów. Raz przyniósł w zębach pod dom zagryzionego obcego obszczymurka, który przyplątał się na moje (zamkniete i ogrodzone) podwórko. No szok ale trudno.. łańcuszek a później spory kojec. Podczas sprzątania przez nieuwagę raz nam z tego kojca uciekł i wpadł do domu na mały obiadek którym był nasz mały 3mies kocurek (którego pies nie raz z wystawionymi zębami obserwował przez okno) Choć BYŁ to ukochany pies rodziny dla dobra moich i innych kotów został on uśpiony (o wiele za późno). Niektóre psy są po prostu nienormalne z natury.. Niestety agresywne powinno się kolokwialnie mowiąc likwidować.. Biedny kitku.. przykry widok.



Paranoja... A już stwierdzenie że pies który zrobił to co nakazuje mu instynkt jest nienormalny z natury to mistrzostwo samozaorania... Wiesz co twoje kotki robią biednym słodkim myszkom? Jak je torturują? Jak znęcają się nad ptaszkami które powinny cieszyć się wolnością wśród obłoków? Uśpij je jak najszybciej bo to jedne z najgorszych sk***ysynów w świecie zwierząt. Czasem nie wierzę w to co czytam.

Strielok1

2021-06-17, 23:11
agresor10 napisał/a:

Sama mam luzem latające koty, które są "czegoś tam" nauczone żeby za mocno nie szkodziły ani mi ani sąsiadom. Mam też psy i małe i duże. Jeden do ludzi bardzo kochany, przytulaśny, nigdy agresywny(największy 8letni) od zawsze miał coś do kotów. Raz przyniósł w zębach pod dom zagryzionego obcego obszczymurka, który przyplątał się na moje (zamkniete i ogrodzone) podwórko. No szok ale trudno.. łańcuszek a później spory kojec. Podczas sprzątania przez nieuwagę raz nam z tego kojca uciekł i wpadł do domu na mały obiadek którym był nasz mały 3mies kocurek (którego pies nie raz z wystawionymi zębami obserwował przez okno) Choć BYŁ to ukochany pies rodziny dla dobra moich i innych kotów został on uśpiony (o wiele za późno). Niektóre psy są po prostu nienormalne z natury.. Niestety agresywne powinno się kolokwialnie mowiąc likwidować.. Biedny kitku.. przykry widok.
A z psa to jaki niby pożytek? Tylko szczeka ile razy ch*j wie po co i tak napierd*la, że spać się nie da (no bo przeciez pies z sąsiedniej wioski szczeknął to trzeba się przylaczyć) xd Takiej myszy, która ten kot przyniesie (i dzieki temu nic ci nie nachrzania pod panelami czy w piwnicy) też szkoda, bo male stworzonko. Koty szczaja gdzie popadnie.. a pies to co wali w kuwete na dworze czy jednak lata i obszczywa wszystkie zakamarki? Kociarze czy nie jeden uj. Pies agresywny i chętnie następnego kota (a zeby tylko) by zagryzł. Ciekawe jakby jakis czlowiek (nie daj boze male dziecko) by mu nie podpasowal i tez by sie na niego rzucil czy byś mu życzył takiego dlugiego szczesliwego zycia, bo coś mi się wydaje, że predko tego kochanego pieska by nie bylo. a za ch*ja w dupe dzieki, z chęcią.



Zdradzę Ci małą tajemnicę.... I pies i kot to zwierzę łowne, różnica jest tylko w rozmiarze, pies upoluje kota, zająca, kaczkę czy nawet łabędzia, bo są od niego mniejsze, kot poluje na gryzonie, ptaki, gady na nic większego nie pozwala mu rozmiar. Instynkt, natura. Gdzie tu różnica? Jeżeli pies zaatakuje dziecko z miejsca powinien trafić do piachu. Ale chyba nie powiesz mi że kot nie może pazurami oszpecić małego natrętnego dziecka czy nawet wyłupić mu oka? Gdzie tu różnica?

agresor10

2021-06-17, 23:16
Strielok1 napisał/a:

Paranoja... A już stwierdzenie że pies który zrobił to co nakazuje mu instynkt jest nienormalny z natury to mistrzostwo samozaorania... Wiesz co twoje kotki robią biednym słodkim myszkom? Jak je torturują? Jak znęcają się nad ptaszkami które powinny cieszyć się wolnością wśród obłoków? Uśpij je jak najszybciej bo to jedne z najgorszych sk***ysynów w świecie zwierząt. Czasem nie wierzę w to co czytam.


Akurat moje kotki do domku myszek nie przynoszą bo to mendy ktore wychodza tylko na taras i ew kawaleczek podworka i zaraz wracaja bo dawaj babo żrec i w przeciwienstwie do wiekszosci wiesniakow nie trzymam ich po to zeby tylko latały na podworku i łapaly myszy ktore beda zrec bo przeciez wlasciciel nic im nie da (karmic kota? myszy niech lapie!) Napisałam ze myszek tez szkoda, a myszka nie jest niczyja wlasnoscia w przeciwienstwie do kotkow czy pieskow ktore maja wlascicieli. Pies jak i kot to wprawdzie zwierze domowe i powinno siedziec w chacie i nie mieć tego instynktu "zabijania" i "bronienia" podworka czy domu cena zycia innych zwierzat, bo najmniejsze zlo czyli pogonic czy przestaszyc moze ew byc ale nie zagryzc.
A co do tego, ze uwazam ze pies do utylizacji bo jakos olbrzymia czesc psow przynajmniej z mojego otoczenia z kotami (nawet obcymi) zyje swietnie i nie rzuca sie tylko po to zeby te koty (jak na filmiku) do cholery zagryzc i zostawic.

PięknyMarian

2021-06-17, 23:20
Moja była sunia (Świesc Panie nad jej duszą) wyłapała wszystkie śmierdziele sąsiada. Sąsiad jeszcze 2x z gnojami (dorośli synowie) dostał wypie**ol za puszczanie kitku na MOJĄ posesję. Jebac kociazy. Mężczyzna ma psa. Pedały/ciota/pantofel kitku TFFFUUU

agresor10

2021-06-17, 23:24
Strielok1 napisał/a:

Zdradzę Ci małą tajemnicę.... I pies i kot to zwierzę łowne, różnica jest tylko w rozmiarze, pies upoluje kota, zająca, kaczkę czy nawet łabędzia, bo są od niego mniejsze, kot poluje na gryzonie, ptaki, gady na nic większego nie pozwala mu rozmiar. Instynkt, natura. Gdzie tu różnica? Jeżeli pies zaatakuje dziecko z miejsca powinien trafić do piachu. Ale chyba nie powiesz mi że kot nie może pazurami oszpecić małego natrętnego dziecka czy nawet wyłupić mu oka? Gdzie tu różnica?



Taka w tym róznica ze jezeli ktos ma kota w domu i jest normalnym czlowiekiem i dobrym wlascicielem to dla tego kota pazury regularnie obcina i wtedy za ch*ja "powaznej" krzywdy kot nie zrobi. Koty, ktore lataja luzem sa nieufne i nie podchodza do byle kogo a wrecz od ludzi uciekaja wiec obcego nie powinien skrzywdzic. Koty przewaznie maja po prostu wszytskich ludzi głeboko. Nawet jesli kot jest agresywny watpie ze bylby w stanie zabic a co najwyzej zrobic krzywde :) w przeciwienstwie do nawet małego psa.

wujek123

2021-06-17, 23:37
RobsoN napisał/a:

I pies j***ł tego kota.



A ten drugi kot co sp***olił to patrzył i walił konia^^


Strielok1

2021-06-17, 23:54
agresor10 napisał/a:

Akurat moje kotki do domku myszek nie przynoszą bo to mendy ktore wychodza tylko na taras i ew kawaleczek podworka i zaraz wracaja bo dawaj babo żrec i w przeciwienstwie do wiekszosci wiesniakow nie trzymam ich po to zeby tylko latały na podworku i łapaly myszy ktore beda zrec bo przeciez wlasciciel nic im nie da (karmic kota? myszy niech lapie!) Napisałam ze myszek tez szkoda, a myszka nie jest niczyja wlasnoscia w przeciwienstwie do kotkow czy pieskow ktore maja wlascicieli. Pies jak i kot to wprawdzie zwierze domowe i powinno siedziec w chacie i nie mieć tego instynktu "zabijania" i "bronienia" podworka czy domu cena zycia innych zwierzat, bo najmniejsze zlo czyli pogonic czy przestaszyc moze ew byc ale nie zagryzc.
A co do tego, ze uwazam ze pies do utylizacji bo jakos olbrzymia czesc psow przynajmniej z mojego otoczenia z kotami (nawet obcymi) zyje swietnie i nie rzuca sie tylko po to zeby te koty (jak na filmiku) do cholery zagryzc i zostawic.



To zwierzęta, nie znają pojęć jak dobro i zło, robią to co każe instynkt, a ten można stłamsić ale nie go wymazać. I o ile kot ma gdzieś bronić czegokolwiek poza własnym tyłkiem o tyle psy przez wieki były hodowane właśnie po to żeby bronić czy to obejścia, czy właściciela czy stada. Pod tym kątem wybierano sztuki z miotu żeby te cechy wzmocnić. Po drugie psy to zwierzęta stadne, więc bronią swojego stada i terenu który uznają za swój. Nie ma w tym nic nienormalnego, wręcz przeciwnie. Agresja drzemie w każdym zwierzęciu, tak samo walczą ze sobą chomiki czy szczury...

Kaszakisza

2021-06-18, 00:03
I kot sparaliżowany po spotkaniu z psem. Pewnie ktoś go tam dobije, a u nas debile by robili zrzutki po kilkanaście tysięcy na takiego sierściucha...

Strielok1

2021-06-18, 00:04
agresor10 napisał/a:

Taka w tym róznica ze jezeli ktos ma kota w domu i jest normalnym czlowiekiem i dobrym wlascicielem to dla tego kota pazury regularnie obcina i wtedy za ch*ja "powaznej" krzywdy kot nie zrobi. Koty, ktore lataja luzem sa nieufne i nie podchodza do byle kogo a wrecz od ludzi uciekaja wiec obcego nie powinien skrzywdzic. Koty przewaznie maja po prostu wszytskich ludzi głeboko. Nawet jesli kot jest agresywny watpie ze bylby w stanie zabic a co najwyzej zrobic krzywde w przeciwienstwie do nawet małego psa.



Ciężko żeby zagryzł Cię chihuahua czy jamnik , nie ten rozmiar, ale powiedz mi jaką różnice zrobi dziecku czy tatar z buzi zrobił mu york czy syjamczyk? A co do dużych psów to nad nimi już powinien panować właściciel, jeżeli do moich dzieci przychodzą koledzy, koleżanki to pies jest zamykany w kojcu, jeżeli bawią się na dworzu to pies jest zamykany w pokoju żeby czasem któreś nie wsadziło ręki do kojca... I mowa tu o psie który od małego wychowywał się z dziećmi i nigdy czy na moje czy na obce dzieci nie nawet nie warknął, ale po co kusić los? Zawsze któreś dziecko może zrobić coś co pies uzna za atak na siebie czy na któreś z dzieci z którymi wyrósł. Ludzie zapominają że pies to nie zabawka i tak jak człowieka coś może go sprowokować.

raistpol

2021-06-18, 00:07
pedałem to trzeba być żeby jako facet pisać i mówić "kitku" :D
Wy k***a pedały :D

Cz...........as

2021-06-18, 08:49
Strielok1 napisał/a:

Zdradzę Ci małą tajemnicę.... I pies i kot to zwierzę łowne



Zdradzę Ci tajemnicę... sprawdź co to jest "zwierze łowne"