18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bawiące się słodkie kotki

MisDetonator • 2021-06-17, 16:48
Specjalnie dla Was bawiące się na trawce kiciusie z małym plot tłistem.



spoiler

silwerbalk

2021-06-17, 20:50
jawox napisał/a:

I tyle w temacie



To już trzeba być k***ą ostatnią.... ch*j w oko temu kto to zrobił...

ArkSa

2021-06-17, 20:52
Strielok1 napisał/a:

pie**olicie wszyscy, pies był u niego na podwórku, koty raczej u siebie nie były, też mam sąsiada poj***nego kociarza, cholerne siersciuchy srają i szczają gdzie tylko się da a najbardziej upodobały sobie dzieciaków piaskownicę, jak zrobi się chłodniej to grzeją się na masce samochodu, maska cała porysowana. Jak tylko widzę je na działce to też puszczam psa, już się ich trochę przerzedziło. Masz zwierzaka to panuj nad nim żeby nikomu w szkodę nie wchodził...



Przecież widać, że pies nadaje się na śmietnik, zaraz po tym wymęczonym kocie. Równie dobrze może się rzucić na człowieka, dziecko. Takie zachowanie psa świadczy tylko o złym wychowaniu. Ale nie dziwo, skoro ludzie biorą psa i nic więcej ich nie obchodzi. A potem słyszy się w TV, że domownik przyszedł z kolegą i pies zagryzł kolegę. Do wora i do rzeki z takim psem i właścicielem.

jawox

2021-06-17, 21:03
silwerbalk napisał/a:

To już trzeba być k***ą ostatnią.... ch*j w oko temu kto to zrobił...



Zgadzam się w 100 procentach. Trzeba być ostatnią k***ą żeby tak zamęczyć kitku.


AN...........or

2021-06-17, 21:04
ubic tą k***e psa jebnanego, ale bym wyk***ił metalowy batonem w łeb szmacie z całej siły

saves

2021-06-17, 21:06
Tępy sk***ysyński kundel. Nie miałbym grama oporu by pie**olnąć go szpadlem w łeb. A potem właściciela.

mazga50

2021-06-17, 21:22
Koty nigdy nie walczą ze sobą na śmierć, ale pies zazwyczaj wykończy sierściucha, zwłaszcza przy takiej różnicy wagi.

Strielok1

2021-06-17, 21:27
jawox napisał/a:

I tyle w temacie



Tego kto to zrobił powinni powiesić tak samo tylko za jaja. Wiesz że wszyscy seryjni psychopaci zaczynali od znęcania się nad zwierzętami?

jawox napisał/a:

I tyle w temacie



Tego kto to zrobił powinni powiesić tak samo tylko za jaja. Wiesz że wszyscy seryjni psychopaci zaczynali od znęcania się nad zwierzętami?

Bonifacy69 napisał/a:

Dokładnie tak u mnie było podobnie. Kot siostry mojemu tacie całą skórzana kanapę zadrapał w nowym aucie, maske w moim samochodzie też podrapał siersciuch j***ny, szykował się do zniszczenia siedziska w motocyklu, ale nie zdążył bo wywiozłem skurczysyna a siostrze powiedziałem, że pewnie tir go jebnął.
Jeśli kotki tego twojego sąsiada ci włażą na maskę to zrob to samo, albo weź wiatrówkę.



Wiatrówka to już znęcanie się, mam hasiora mało co jest w stanie mu uciec... Kilka już przetrzebił, a reszta chyba woli nie ryzykować.

Ahmed1993

2021-06-17, 21:35
Strielok1 napisał/a:

Poligon wróciłeś?


A co poligon gustował w kotach ?

Zujka

2021-06-17, 21:36
ArQsa napisał/a:

Przecież widać, że pies nadaje się na śmietnik, zaraz po tym wymęczonym kocie. Równie dobrze może się rzucić na człowieka, dziecko. Takie zachowanie psa świadczy tylko o złym wychowaniu. Ale nie dziwo, skoro ludzie biorą psa i nic więcej ich nie obchodzi. A potem słyszy się w TV, że domownik przyszedł z kolegą i pies zagryzł kolegę. Do wora i do rzeki z takim psem i właścicielem.



Co Ty pie**olisz? :shock: dla psa to naturalny instynkt łowiecki baranie... większość psów poluje na koty, krety, jeże itp tak samo jak kot ma w swej naturze polować np na mysz. Nie ma to nic wspólnego z agresja wobec ludzi więc przestań pie**olić kocopoły, które powielają ameby umysłowe z polskich wsi. Koty to szkodniki, zwłaszcza te puszczane samopas. Chcesz kota albo psa? To bierz odpowiedzialność a jak nie to będą kończyć jako mielonki pod kołami albo w zębach innych zwierząt i ch*j.

Strielok1

2021-06-17, 21:39
ArQsa napisał/a:

Przecież widać, że pies nadaje się na śmietnik, zaraz po tym wymęczonym kocie. Równie dobrze może się rzucić na człowieka, dziecko. Takie zachowanie psa świadczy tylko o złym wychowaniu. Ale nie dziwo, skoro ludzie biorą psa i nic więcej ich nie obchodzi. A potem słyszy się w TV, że domownik przyszedł z kolegą i pies zagryzł kolegę. Do wora i do rzeki z takim psem i właścicielem.



Pies zrobił to co nakazuje mu instynkt... Każdy tak płacze jakbyście nie wiedzieli co koty robią że złapanymi ptakami, gryzoniami czy jaszczurkami, chyba naprawdę za mocno weszły wam filmiki że słodziutkimi kiciami, koty lubują się w zamęczaniu innych stworzeń, pies tak nim szarpie żeby jak najszybciej przetrącić mu kręgosłup nie dla zabawy. Zgodzę się tylko z tym że rasy takie jak amstaff czy pitbull powinny być wygaszane, są zbyt nieobliczalne... A w najlepszym razie ich właściciele ( i innych ras obronnych czy bojowych oraz niektórych stróżujących czy chociaż przypominających je z wyglądu powinni być rejestrowani i obowiązkowo razem z psem przechodzić kurs tresury. Nie masz papieru a pies chociaż przypomina maszynę do zabijania? Pies do uśpienia a Ty 10 koła na cele dobroczynne.

Ahmed1993 napisał/a:

A co poligon gustował w kotach ?



Nie, w karmieniu psów gąbkami nasączonymi smalcem

antisol123

2021-06-17, 21:56
Sam wypuścił kundla i udaje głupa, ot typowy dindu.

Mieciu1988

2021-06-17, 22:04
Jakim cudem czarny sp***olił ?!?

piter1729

2021-06-17, 22:19
j***ć kundle i ich pisarzy, kot sra gdzie popadnie... A pies k***a nie sra, mało tego nieraz w psie gówno wlazłem, w kocie nigdy bo w odróżnieniu od tego szczekającego bydła zakopuje kloca.Wszystko na osiedlu jest obszczane, latarnie, śmietniki, trawa wypalona od psich szczochów i te gówna... Setki gówien których psiarze nie raczą sprzątnąć. Tak jestem kociarzem i tak gardzę psami. Dziękuję dobranoc

Bziku

2021-06-17, 22:24
Każdemu od "j***ne sierściuchy" życzę by taki piesek spotkał jego a jeszcze lepiej jego dzieciaka lub kogoś bliskiego. Selekcja naturalna.

DziQ1916

2021-06-17, 22:30
Strielok1 napisał/a:

pie**olicie wszyscy, pies był u niego na podwórku, koty raczej u siebie nie były, też mam sąsiada poj***nego kociarza, cholerne siersciuchy srają i szczają gdzie tylko się da a najbardziej upodobały sobie dzieciaków piaskownicę, jak zrobi się chłodniej to grzeją się na masce samochodu, maska cała porysowana. Jak tylko widzę je na działce to też puszczam psa, już się ich trochę przerzedziło. Masz zwierzaka to panuj nad nim żeby nikomu w szkodę nie wchodził...



Miałem podobną sytuację tylko mieszkam na wsi i koty sąsiadów srają albo w piaskownicy dzieci a jak się jakiś dostanie jakimś cudem to w łóżeczku dziecka. Kupiłem owczarka niemieckiego i problem z głowy, nawet dzieci z wielką radością krzyczą " dziadek, dziadek a rambo kota udusił "