18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirania69

2021-09-30, 08:23
KebabRemover napisał/a:

to nie bawaria tylko bawaria w niemchech po kasacji a do polszczy sprowadzona i polszczą myślą techniczną wzbogacona, czyt. ulepszona,Niemiec stworzył w Monachium, Niemiec rozj***ł w Niemczech, polaszek sciągną do polszczy i w polszczy zespawał jak to polaszek miernotka nieumiejętnie i nie dziwota że spaw puścił przy kolizji.
Skoro Niemiec zbudował dobrze, i dobrze wytrzymał wypadek ale Niemiec posłał na KASACJE, po wypadku a polaszek zwięszył łatwy zarobek i pospawał to nie dziwota... takie już polaszki za grosza polaszka innego życie sprzeda..... tak to już jest z polaszkami. To nie bawaria a polaszki wytwór, polaszkiej myśli technicznej spod stodoły z migomatem
polaszkowemu spawu niewiele trzeba żeby puścił, jak to typowy polaszek, lekko przycisną i polaszkowi mięknie fjutek
ot polacki spaw polaszkowy puścił,
Niemiec w Monachium zaprojektował, wyprodukował i rozj***ł, a polaszkowi sprzedał za cene złomu i polaszek jeden zespawał i życie polaszka drugiego sprzedał, a kupił za bezcen po cenie złomu bo dobrze wiedział że żaden Niemiec Niemcowi tego nie sprzeda, bo Niemcy wzajemnie się szanują bo są zjednoczeni, a polaszek polaszkowi polaszkiem i za profit 2000 zł polaszka drugiego życie sprzeda



Stary a glupi

madufo

2021-09-30, 08:23
BMW to bardzo fajne samochody tylko trzeba mieć mozg niezależnie od marki. Jak pierwsze odłożone pieniądze na zbieraniu truskawek i już E36 młody kupuje z napędem na tył i nie ogarnia mocy przez co wypadek to gwarancja, a zgon nie jest jakimś rarytasem. Bardziej tu myślę chodzi o szpan. Jak jest jakijs Seba to on nie kupi np. Passata czy Punto bo wstyd. 15 lat starsze, ale BMW/Audi, bo ma moc której on i tak nie ogarnie i efekty widać, co nie zmienia faktu, że ten samochód był prawdopodobnie po szkodzie całkowitej już wcześniej jak kolega wspomniał.

raq

2021-09-30, 09:07
KebabRemover napisał/a:

jak w takiej k***ie sie urodziłem to nie bede sie z wami polaki utożsamiał ze względu na narodowość w dowodzie polackie k***y.
tak jak Adolf Hitler niby rzyt a rzytków do obozów zamknął bo tak samo sie poznał na k***ach. nie będę sie płaszczył przed polactwem i zniżał do waszego poziomu rynsztokowego bo JA MIEJSCA URODZENIA nie wybierałem



Ja prd, co za patol bez szkoły...

Zasysacz

2021-09-30, 09:20
KebabRemover napisał/a:

jak w takiej k***ie sie urodziłem to nie bede sie z wami polaki utożsamiał ze względu na narodowość w dowodzie polackie k***y.
tak jak Adolf Hitler niby rzyt a rzytków do obozów zamknął bo tak samo sie poznał na k***ach. nie będę sie płaszczył przed polactwem i zniżał do waszego poziomu rynsztokowego bo JA MIEJSCA URODZENIA nie wybierałem



Nie wybierałeś ale teraz możesz , a to pozdrowienia od Polaków na nowej drodze życia - WYpie**alAJ TFU.

kamuha

2021-09-30, 09:22
KebabRemover napisał/a:

to nie bawaria tylko bawaria w niemchech po kasacji a do polszczy sprowadzona i polszczą myślą techniczną wzbogacona, czyt. ulepszona,Niemiec stworzył w Monachium, Niemiec rozj***ł w Niemczech, polaszek sciągną do polszczy i w polszczy zespawał jak to polaszek miernotka nieumiejętnie i nie dziwota że spaw puścił przy kolizji.
Skoro Niemiec zbudował dobrze, i dobrze wytrzymał wypadek ale Niemiec posłał na KASACJE, po wypadku a polaszek zwięszył łatwy zarobek i pospawał to nie dziwota... takie już polaszki za grosza polaszka innego życie sprzeda..... tak to już jest z polaszkami. To nie bawaria a polaszki wytwór, polaszkiej myśli technicznej spod stodoły z migomatem
polaszkowemu spawu niewiele trzeba żeby puścił, jak to typowy polaszek, lekko przycisną i polaszkowi mięknie fjutek
ot polacki spaw polaszkowy puścił,
Niemiec w Monachium zaprojektował, wyprodukował i rozj***ł, a polaszkowi sprzedał za cene złomu i polaszek jeden zespawał i życie polaszka drugiego sprzedał, a kupił za bezcen po cenie złomu bo dobrze wiedział że żaden Niemiec Niemcowi tego nie sprzeda, bo Niemcy wzajemnie się szanują bo są zjednoczeni, a polaszek polaszkowi polaszkiem i za profit 2000 zł polaszka drugiego życie sprzeda





wyczuwam dialekt ukrolski.

Exclip

2021-09-30, 09:22
KebabRemover napisał/a:

jak w takiej k***ie sie urodziłem to nie bede sie z wami polaki utożsamiał ze względu na narodowość w dowodzie polackie k***y.
tak jak Adolf Hitler niby rzyt a rzytków do obozów zamknął bo tak samo sie poznał na k***ach. nie będę sie płaszczył przed polactwem i zniżał do waszego poziomu rynsztokowego bo JA MIEJSCA URODZENIA nie wybierałem



Nie zesraj sie polaczku ze wsi nad wsiami. "Rzyt" xDDD

zdun

2021-09-30, 09:45
Handlarz Mirek powiedział, że wygląda to jakby była spawana za małym prądem i materiał się nie przetopił zbyt dobrze z obu aut.

ifheowna

2021-09-30, 10:39
BMW, wariaciki, dupeczki , wiadomka.

Fx12

2021-09-30, 10:59
Szczepan czy nie szczepan - różnica żadna. Liczy się fakt że 50km/h to nie jechał tym na pewno.

zwierzak30

2021-09-30, 11:05
KebabRemover napisał/a:

jak w takiej k***ie sie urodziłem to nie bede sie z wami polaki utożsamiał ze względu na narodowość w dowodzie polackie k***y.
tak jak Adolf Hitler niby rzyt a rzytków do obozów zamknął bo tak samo sie poznał na k***ach. nie będę sie płaszczył przed polactwem i zniżał do waszego poziomu rynsztokowego bo JA MIEJSCA URODZENIA nie wybierałem



A po tym wszystkim co nam tu powiedziałeś,miej świadomość.
Że gdziekolwiek pojedziesz.Gdziekolwiek się osiedlisz.Jakimkolwiek językiem będziesz się posługiwał.
Zawsze w paszporcie będziesz miał miejsce urodzenia. POLSKA. :mrgreen:
A dla wszystkich z twojego otoczenia będziesz polaczkiem.

Niech cię żółć zalewa całe życie. hahahahahahaha
ps: Podj***łem cie do administracji. Życzę Bana.

czorny711

2021-09-30, 11:15
KebabRemover napisał/a:

to nie bawaria tylko bawaria w niemchech po kasacji a do polszczy sprowadzona i polszczą myślą techniczną wzbogacona, czyt. ulepszona,Niemiec stworzył w Monachium, Niemiec rozj***ł w Niemczech, polaszek sciągną do polszczy i w polszczy zespawał jak to polaszek miernotka nieumiejętnie i nie dziwota że spaw puścił przy kolizji.
Skoro Niemiec zbudował dobrze, i dobrze wytrzymał wypadek ale Niemiec posłał na KASACJE, po wypadku a polaszek zwięszył łatwy zarobek i pospawał to nie dziwota... takie już polaszki za grosza polaszka innego życie sprzeda..... tak to już jest z polaszkami. To nie bawaria a polaszki wytwór, polaszkiej myśli technicznej spod stodoły z migomatem
polaszkowemu spawu niewiele trzeba żeby puścił, jak to typowy polaszek, lekko przycisną i polaszkowi mięknie fjutek
ot polacki spaw polaszkowy puścił,
Niemiec w Monachium zaprojektował, wyprodukował i rozj***ł, a polaszkowi sprzedał za cene złomu i polaszek jeden zespawał i życie polaszka drugiego sprzedał, a kupił za bezcen po cenie złomu bo dobrze wiedział że żaden Niemiec Niemcowi tego nie sprzeda, bo Niemcy wzajemnie się szanują bo są zjednoczeni, a polaszek polaszkowi polaszkiem i za profit 2000 zł polaszka drugiego życie sprzeda



r*cham ci niemiecka rodzine

zwierzak30 napisał/a:

A po tym wszystkim co nam tu powiedziałeś,miej świadomość.
Że gdziekolwiek pojedziesz.Gdziekolwiek się osiedlisz.Jakimkolwiek językiem będziesz się posługiwał.
Zawsze w paszporcie będziesz miał miejsce urodzenia. POLSKA.
A dla wszystkich z twojego otoczenia będziesz polaczkiem.
Niech cię żółć zalewa całe życie. hahahahahahaha
ps: Podj***łem cie do administracji. Życzę Bana.



Ty szwabie milcz jestescie smieciami

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-09-30, 11:45
tylko ostatnia prawacka lub lewacka k***a z Polski pluje na Polaka!
Sądząc po pisowni "polsza" jesteś niedojebem z PRL'u wyznającym PIS.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-09-30, 17:11
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

tylko ostatnia prawacka lub lewacka k***a z Polski pluje na Polaka!
Sądząc po pisowni "polsza" jesteś niedojebem z PRL'u wyznającym PIS.



W każdej zbiorowości, nawet tej urodzonej w Polsce są mądrzy i głupi, źli i dobrzy. Jebie mnie to że ktoś ma to samo obywatelstwo co ja a jest w ch*j złym ku*asem; złodziejem, cwaniakiem, kłamcą, malwesantem, manipulantem, kto ma zle intencje i jest chamem bez kszty samokrytycyzmu. Jebia mnie tacy rodacy - szczam na nich, i mogą wypie**alać z tego kraju.

Rick_Sanchez

2021-09-30, 17:19
To stąd się wziął w grach motyw niezniszczalnych latarń.

sirmlcs

2021-09-30, 18:32
"Wiadomo już, że ofiary to obywatele Ukrainy." nie ma weselszej nowiny :D