18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baty dla ćpuna

CrazyEdek • 2016-03-30, 21:12
W Singapurze się nie pie**olą.


Robass1994

2016-03-30, 21:43
Jesli sie naćpał i nakradł,przeszkadzał itp. to mu sie należało,ale jesli tylko sobie pocpał to ch*j z nim.

maderfakermen

2016-03-30, 22:23
W trzynastej sekundzie ewidentnie wchodzą mu dopalacze. A od 1:05 to już apogeum...

vrob3l

2016-03-31, 00:27
Ale jakie te baty muszą być przek***ione, że aż tak błagał o litość.

W............R.

2016-03-31, 08:44
Śmiejcie się, ale takie baty są idealnym lekarstwem na narkomanię. Tylko trzeba często powtarzać. Mózg po 3 tygodniach takiej kuracji zaczyna kojarzyć narkotyki niezmiennie z cierpieniem, a nie łatwo ur*chamianym mechanizmem nagrody. Efekt jest taki jak po dobrym, długotrwałym odwyku.

DerFels

2016-03-31, 14:12
Wpie**ol sążny, ale za to, że chciał się naćpać...? Co to kogo obchodzi?

cinekas

2016-03-31, 15:36
W Singapirze dostałby kulkę w łeb za posiadanie/ćpanie.

Qmshot

2016-03-31, 16:08
Każda ćpuńska k***a powinna być traktowana w ten sposób. Wielu mówi że jego życie to niech robi z nim co chce, a właśnie że k***a nie. Bo żyje w społeczeństwie w którym obowiązują pewne zasady i które musi potem takie przećpane ścierwo niezdolne do pracy utrzymywać. A takich darmozjadów jest pełno, czy to po dopalaczach czy innym gównie. Tak to j***ć system a co do czego przychodzi to pod MOPSem wystaje kilometrowa kolejka takiego gówna żebrzącego o zasiłek bo biedny bo pracować nie może. Wieszać publicznie takie robactwo, przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie. I standardowo czekam na warna od niedojeba ( ty już wiesz ) który za każdym razem mi ich udziela, gdy "szerzę nienawiść"

GO...........ED

2016-03-31, 16:12
_Edek napisał/a:

W Singapurze się nie pie**olą.



W takim razie ich naród zaniknie ... :emo:

koniosraj

2016-03-31, 16:23
Qmshot napisał/a:

Każda ćpuńska k***a powinna być traktowana w ten sposób. Wielu mówi że jego życie to niech robi z nim co chce, a właśnie że k***a nie. Bo żyje w społeczeństwie w którym obowiązują pewne zasady i które musi potem takie przećpane ścierwo niezdolne do pracy utrzymywać. A takich darmozjadów jest pełno, czy to po dopalaczach czy innym gównie. Tak to j***ć system a co do czego przychodzi to pod MOPSem wystaje kilometrowa kolejka takiego gówna żebrzącego o zasiłek bo biedny bo pracować nie może. Wieszać publicznie takie robactwo, przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie. I standardowo czekam na warna od niedojeba ( ty już wiesz ) który za każdym razem mi ich udziela, gdy "szerzę nienawiść"



Każda tępa k***a powinna mieć blokadę na komputer podłączony do sieci. Dresiarska pało. ch*j cie obchodzi jak kto się odurza. Ty pewnie zostałeś spłodzony przez pijane rodzeństwo, co częściowo mogłoby tłumaczyć twoje niedoj***nie mózgowe.

ws...........33

2016-03-31, 16:56
Przecież narkotyki są fajne, pływałem z kumplami kilka lat na żaglowcu po LSD to wiem.
Nie wrzucajcie wszystkich narkotyków do 1 wora, bo jest różnica między heroiną a kofeiną geniusze

Stranuh

2016-03-31, 17:09
Chyba żebra poszły bo kopniaku :P

gecko_84

2016-03-31, 18:23
Ale się zapowietrzył po tym bucie na wątrobe :D

Fircyk666

2016-03-31, 18:48
Nie mogę przestać oglądać po tym bucie w plecy :D

RmX

2016-03-31, 19:47
Po takiej kuracji rzucisz każdy nałóg.
100% pewność.