18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batmany nie trzymają dystansu. Londyn

Znawca_Cipek • 2021-04-03, 15:37


Nie ma takiego miasta jak Londyn. jest Lądek, Lądek Zdrój....

notak

2021-04-04, 08:30
widzę, że stałe grono antykatoli na Sadolu nie zawodzi,
dzisiaj Święto, więc idzcie sobie zwalić, możecie nawet wzajemnie,
poprawi wam się nastrój i życzę wam, jak i wszystkim innym
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Wiewór

2021-04-04, 09:41
notak napisał/a:

widzę, że stałe grono antykatoli na Sadolu nie zawodzi,
dzisiaj Święto, więc idzcie sobie zwalić, możecie nawet wzajemnie,
poprawi wam się nastrój i życzę wam, jak i wszystkim innym
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych



Dziękujemy. Jesteśmy bardzo zdziwieni że nie użyłeś tradycyjnych gimnazjalnych argumentów wojującego gimbo krzyżowca o tym iż zapewne święcimy jajka, mamy wolne i w ogóle robimy wszystko po katolicki itp

Rasael

2021-04-04, 12:59
I prawidłowo. j***nie dzieci nadal uchodzi im bezkarnie, ale przynajmniej rozsiewanie mandemji się ograniczy. :kawa:

arcybiskup napisał/a:

Wszystkie religie jednakowo latają mi koło dupy, ale tutaj nie widzę powidu do interwencji. O wirusie wiadomo już tyle, że każdy wie, jakie niesie dla niego ryzyko. Jeśli ma ochotę narażać się na zakażenie, to wolna wola. I nie pie**olcie, że "przecież naraża innych, siewca śmierci!" bo macie maski FFP2 i N95, które ponoć chronią noszącego, więc je noście. Jak każdy o sobie pomyśli to o wszystkich będzie pomyślane i nie będzie trzeba nic nakazywać ani zakazywać.



Jak chcesz się zarażać, to sp***alaj do Kamerunu! Skoro zjeb ma mieć "prawo" nie noszenia maski i zarażania wszystkich dookoła, to ja niniejszym roszczę sobie prawo do ujebywania tegoż zjeba pałą poprzez twarzoczaszkę. Żyjemy w czasach wolnego dostępu do informacji a te k***ie chodzą po ulicach i mają czelność pokazywać publicznie zapyziałe mordy. A-tfu! Ewolucjo, działaj szybciej!

Cisej

2021-04-04, 13:58
Jak bylo przed taca to sie wk***ili

bungman

2021-04-04, 19:01
@Halman

czym ty mnie straszysz pedale? W5?blokadą konta? mam generator maila wiec zaloze tyle kont ile bede chciał-a ty tylko zasyfisz serwery sadola kolejnym kontem z fikcyjnymi danymi.

qwerq221

2021-04-05, 02:50
Nie rozumiem dlaczego nie zamknęli drzwi do kościoła w czasie gdy odprawiali tę mszę. Przecież mogli wpuścić ludzi i zamknąć i niehc sobie te angielskie psie k***y stoją przed wejściem i czekają aż ludzie zaczną wychodzic po zakończeniu mszy. Nawet za j***nych zaborów kościoły były otwarte a mają być zamknięte bo jakaś grypa panuje znaczy "grypa" to jest katarek w porównaniu do grypy ludzie umierają na różne choroby, bo taki już ten świat jest, ale skala zgonów ma się nijak do skali zabierania wolności ludziom. Ja wiem że lewactwo to nie tylko kalectwo mentalne co się wiąże z niemożnością pojęcia co to jest wolność i wartość ludzka, ale i zwykła zawiść i wrodzone bycie k***ą. Ja nie chodzę do kościoła zbyt często mimo, że jestem wierzący, ale oburza mnie każdy przejaw pozbawiania wolności wolnych ludzi. Wy j***ne k***y lewackie jesteście śmieciami no nie wiem co więcej można napisać na temat śmieci.

OnCo

2021-04-05, 13:04
Człowieniu, nie można tak zamykać drzwi z ludźmi zebranymi dobrowolnie w środku - tak zdają się twierdzić słuszne przepisy przeciwpożarowe.

qwerq221 napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego nie zamknęli drzwi do kościoła w czasie gdy odprawiali tę mszę. Przecież mogli wpuścić ludzi i zamknąć i niehc sobie te angielskie psie k***y stoją przed wejściem i czekają aż ludzie zaczną wychodzic po zakończeniu mszy. Nawet za j***nych zaborów kościoły były otwarte a mają być zamknięte bo jakaś grypa panuje znaczy "grypa" to jest katarek w porównaniu do grypy ludzie umierają na różne choroby, bo taki już ten świat jest, ale skala zgonów ma się nijak do skali zabierania wolności ludziom. Ja wiem że lewactwo to nie tylko kalectwo mentalne co się wiąże z niemożnością pojęcia co to jest wolność i wartość ludzka, ale i zwykła zawiść i wrodzone bycie k***ą. Ja nie chodzę do kościoła zbyt często mimo, że jestem wierzący, ale oburza mnie każdy przejaw pozbawiania wolności wolnych ludzi. Wy j***ne k***y lewackie jesteście śmieciami no nie wiem co więcej można napisać na temat śmieci.


St...........on

2021-04-05, 14:33
OnCo napisał/a:

Człowieniu, nie można tak zamykać drzwi z ludźmi zebranymi dobrowolnie w środku - tak zdają się twierdzić słuszne przepisy przeciwpożarowe.



Hahahahahaha przypomniało mi się palenie żydów w stodołach z czasów wojny :amused: ahhhh ten zapach grilowanego czosnku :amused: :krejzi:

Wiewór

2021-04-06, 09:07
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Hahahahahaha przypomniało mi się palenie żydów w stodołach z czasów wojny ahhhh ten zapach grilowanego czosnku



Polaczki znają się na grillowaniu Żydów w stodole. To prawda.

St...........on

2021-04-06, 19:26
Wiewór napisał/a:

Polaczki znają się na grillowaniu Żydów w stodole. To prawda.



Nom, a teraz potomkowie tych żydów rządzą Polin i mszcza się na potomkach palacych żydów. W sumie na własną prosbę (głosowanie), karma to suka jednak ;) I wcale bym isę nie zdziwił jakby się okazało ,że covida wypuścili smutni panowie Mossadu, bo przecież cały świat jest antysemicki (ciekawe k***a czemu? :amused: ) ale to tylko moje spekulacje

Lutek102

2021-04-12, 14:09
Zgadzam się z dwoma pierwszymi komentarzami... Niby kościół i organizacje religijne nie są ponad prawem ale k***A chce zobaczyć, że psiarnia wbija na meczet i synagoge !

zb...........ig

2022-06-07, 18:15
Halman napisał/a:

ale taką samą akcję chcę zobaczyć w meczecie...



Hehehehe, wpojona z ambony reakcja zawsze się ujawnia :D
Trzeba kwiczeć o meczecie nawet jak film jest na inny temat :D

0_rafiks_0 napisał/a:

Ty masz problem. Nie masz szacunku do ludzi, którzy wierza, którym wiara pomaga. Masz wyj***ne, bo katole, batmany, pedofile itp. Jesteś typowym lamusem bez glębszych przemysleń czytajacym tylko naglowki wiadomosci a jeżeli cos juz tak styknie pod kopulka to w zakresie "cwaniak-glupiec" czyli jak wydymac kumpla, pracodawce, sasiada itp.



A może to ty łykasz wszystko z ambony bez głębszych przemyśleń?
W sumie, żeby zauważyć, że religie są bez sensu wystarczą jakiekolwiek przemyślenia, nie muszą być nie wiadomo jak głębokie.
A niektórzy są wielce zdziwieni, że religia nie wzbudza szacunku...