18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batmany nie trzymają dystansu. Londyn

Znawca_Cipek • 2021-04-03, 15:37


Nie ma takiego miasta jak Londyn. jest Lądek, Lądek Zdrój....

żmij

2021-04-03, 16:26
McQurwa napisał/a:

W Berlinie jak Sonderkomando Polizei weszło do meczetu to pościągali obuwie. Jarzycie? Tarcze,shotguny,hełmy i k***a w skarpetkach



Czyli paczką pinezek odeprzesz atak oddziału Neuer SS, musisz tylko nad drzwiami wejściowymi powiesić tabliczkę z napisem "Moschee". Spoko.

Byku35 napisał/a:

Przestrzegają zasad, matole nie



Twój komentarz jest... autoironiczy :)
Nieważne, i tak nie pojmiesz.

Halman

2021-04-03, 16:29
NiemiecWaszPan napisał/a:


Jak się Angolom/Brytolom podoba, że jakiś turas, arabus, czy inny wyznawca srallah snackbara im sra na głowę, to ich sprawa. Nic wam polaczki do tego...



NILE75

2021-04-03, 16:39
0_rafiks_0 napisał/a:

I mamy przykład inteligenta. Trzeba byc niezle opuszczonym przez rozum aby takie bzdury pisać.



Wierzysz w te brednie, to już twój problem. Tylko pamiętaj. Pierwsza religia powstała, kiedy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego głupca.

marselss

2021-04-03, 16:46
nowynick napisał/a:

No właśnie widać jak dystans trzymają
To nie katolandia, że proboszcz ponad prawem stoi.



idz k***a z tym policjantem do meczetu i zrob to samo smieciu j***ny

suchysongoful

2021-04-03, 16:48
żmij napisał/a:

Jest jakiś film, gdzie robią to samo w meczecie lub synagodze?
Nie, żebym bronił wyznawców zdechłego żydka.
Interesuje mnie jedynie to, czy wszystkie te semickie przybytki kłamstwa i mamony są jednakowo traktowane.



cos czuje ze nie bedzie dlugo takiego filmu

NiemiecWaszPan napisał/a:

I bardzo dobrze. Przegonili polskie robactwo nie stosujące się do zasad kwarantanny i dystansu społecznego. Niech się polaczki cieszą, że nie dostali mandatów po 200 funciaków na łeb, bo by musieli tyrać przez 3 niedziele, żeby odrobić.
Jak się Angolom/Brytolom podoba, że jakiś turas, arabus, czy inny wyznawca srallah snackbara im sra na głowę, to ich sprawa. Nic wam polaczki do tego... Zajmijcie się swoją brochą.



ojgonizm wyssal z mlekiem gazety wyborczej i tvnu

OpenStreetMaps

2021-04-03, 16:52
Ksiądz papież powiedział NIE LĘKAJCIE SIĘ ! To dlaczego się lękają do biurwy nędzy ?
Czy katol ma być gorszy od ciapanego muzlima który nie boji się śmierci która i tak nastąpi?
Zacznijcie się bać a już będziecie niewolnikami!
A gdzie logika u tego głupiego tłumu ? Klecha wyraźnie kilka razy powtórzył PROSZĘ WYJŚĆ !
A proszę to nie samo znaczy co NAKAZUJĘ !

0_rafiks_0

2021-04-03, 16:58
NILE75 napisał/a:

Wierzysz w te brednie, to już twój problem.



Ty masz problem. Nie masz szacunku do ludzi, którzy wierza, którym wiara pomaga. Masz wyj***ne, bo katole, batmany, pedofile itp. Jesteś typowym lamusem bez glębszych przemysleń czytajacym tylko naglowki wiadomosci a jeżeli cos juz tak styknie pod kopulka to w zakresie "cwaniak-glupiec" czyli jak wydymac kumpla, pracodawce, sasiada itp.

willoo

2021-04-03, 16:59
Czego nie rozumiecie matoły? Wstawać i wypie**alać !
Stand up and fuck off

Noside

2021-04-03, 17:09
nowynick napisał/a:

No właśnie widać jak dystans trzymają
To nie katolandia, że proboszcz ponad prawem stoi.



No i fajnie i dopiąłeś swego. Katole nie stoją nad prawem, tylko teraz komuchy będą stały.
Tak jak katole miały wyj***ne i miały nadzieję, że sobie zaczniesz ich książeczki kochać, tak komuchy się Tobą zainteresują.
Już nie będziesz klaskał, jak zlikwidują tych, co nie lubisz i wezmą się za Ciebie.
Zamiast "baranka bożego" sam się będziesz śmiał baranim głosem.

pyotreck

2021-04-03, 17:16
Angielskie tchórze w mundurach do meczetu czy do synagogi nie wlezą dlatego że tamte religie to religie pokoju i mogliby stamtąd nie wyjść tylko być wyniesionym. A lewakom którym się ta akcja podobachciałem napisać że byłem dziś i będę jutro w kościele i rzucę na tacę tyle żeby Was coś strzeliło :)

Wiewór

2021-04-03, 18:14
Ksieciuniowi się poj***ło i myślał że jest nad prawem. Tam łapy PiS nie sięgają i nie zadzwoni że skarga do partii.
Jechać z k***ami pedofilami. Baranom bożym jebac mandatami i ksieciunia w kajdany i do suki. Wpie**ol i na dołek.

Jokerd

2021-04-03, 19:09
McQurwa napisał/a:

W Berlinie jak Sonderkomando Polizei weszło do meczetu to pościągali obuwie. Jarzycie? Tarcze,shotguny,hełmy i k***a w skarpetkach



Jakies konkretne zrodlo na dowod podrzucisz? Czy takie jalowe pie**olenie „zaslyszane od kolegi kolegi”?

PeteN88

2021-04-03, 19:13
marselss napisał/a:

idz k***a z tym policjantem do meczetu i zrob to samo smieciu j***ny



Nie zrobi, wiesz czemu? Bo k***a meczety są zamknięte! Nawet brudasy są mądrzejsze od katoli!!

marcin9002

2021-04-03, 19:36
Ciekawe czy w j***ny meczecie też tacy cwani będą...

Quassar

2021-04-03, 19:41
pyotreck napisał/a:

Angielskie tchórze w mundurach do meczetu czy do synagogi nie wlezą dlatego że tamte religie to religie pokoju i mogliby stamtąd nie wyjść tylko być wyniesionym. A lewakom którym się ta akcja podobachciałem napisać że byłem dziś i będę jutro w kościele i rzucę na tacę tyle żeby Was coś strzeliło



Właśnie nie do końca bo meczety w Brytanii pozamykane bo COVID i te arabusy nie robią problemu z tym bo równie dobrze modlą sie na swoich chodniczkach w domu tylko tej zj***ny kościół katolicy złamali prawo i funcjonuje podczas zakazu jak masz problem to ci powiem że na wykopie jest właśnie identyczna dyskusja i Polacy którzy mieszkają w uk właśnie niedawno w dyskusji to potwierdzili..

Tak wiem że jest rozłam arabusów co jebią i zabijają innyh ale musisz sie k***a dokształcić bo tylko mniejsza spaczona wersja islamu którzy zabijają innych nawet islamistów tych normalnych ludzi którzy nic innym ludziom złego nie nie zrobili i nie zrobią i oni też umierają od tej propagandowej wersji islamskiej.
I pisze to ja ateista zresztą na Vlog cash ten nasz polski turysta co kameruje już o tym opowiadał na na jakimś odcinku.

pie**olisz farmazony takie że równie dobrze ktoś z zagranicy mówił że każdy Polak to patolog jak jak z tych naszych patologi jakie możemy znaleźć na YT fajnie by ci było?

Linki
https://www.wykop.pl/link/6038507/policja-wbija-na-ambone-i-kaze-opuscic-kosciol-xd/

Tego na YT nie chce mi się szukać jak taki wykapany jesteś to sam sobie poszukaj ....