18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bat na pijanych kierowców

MrZet • 2014-01-08, 12:03
Rząd znalazł rozwiązanie


Isoar

2014-01-08, 15:58
ej k***a, nie dawać rządowi takich pomysłów bo to wprowadza ;/

Vinewood

2014-01-08, 16:11
No przecież te wypadki właśnie to mają na celu :-)

mataertest

2014-01-08, 17:01
up, na pewno specjalnie wynajęli kogoś, żeby wjechał w tych ludzi i ich zabił, żeby teraz móc bezkarnie znowu kasę kraść

nightcravler

2014-01-08, 17:04
Andżeju nie denerwuj się :3

Szycha929

2014-01-08, 17:05
teraz zestawy na allegro "stwórz swój mały bimber tycoon" będą się sprzedawać jak świeże bułeczki

RavenRR

2014-01-08, 17:08
Zaraz Cię opie**olą, bo Andrzej narysował to dla Wyborczej.

op...........ve

2014-01-08, 17:12
Jak byłem w niemczech dla mnie było szokiem jak kuzyn mojego ojca obalił piwko i wsiadł za kierownicę bo u nich wolno, w sumie u nas koło się zamyka na 1 i tym samym, jak w przykładowym raichu jest tolerancja i po piwsku można prowadzić tam jakoś o wypadkach się nie słyszy gdzie naćpany i napie**olony dres rozjeżdża 6 osób czy coś w tym stylu....wypadki są były i będą tego się nie da uniknąć jedynym rozwiązaniem jest ograniczanie ich ale czy u nas jest to możliwe ? Wątpię....

MateuszMmz

2014-01-08, 17:19
@opusative Jest, za każdy wypadek z udziałem innych osób dowalić idiocie karę rzędu kilka tysięcy - tak, żeby pożegnał się z samochodem, a nawet demem. Już jego własna rodzina takiego kretyna powstrzyma, jeśli pomyśli, że przez jeden wyjazd mogą stracić dach nad głową.

A wczoraj podali rozwiązanie naszego kochanego rządu - obowiązkowe alkomaty w samochodach (?!). Bo alkomat poprowadzi za kogoś samochód :idzwch*j:

herbalix

2014-01-08, 17:35
@opusative
bo jedno piwo to nie piwo. kiedyś pojechałem do kumpla i wypiliśmy w jakąś godzinę po 1,5 piwa. miałem wrócić tramwajem, ale że obok jest komenda to stwierdziłem, że pójdę dmuchnąć. po drodze zjadłem jeszcze hamburgiera i podreptałem na badanie. ku mojemu zdziwieniu wydmuchałem 3 zera. aczkolwiek był to wyczyn jednorazowy i na jego podstawie nie podejmuję decyzji o wsiadaniu za kółko po jednym piwie. dużo jeżdżę w nocy po mieście, ostatnio zdarzyło mi się dmuchać 2 razy w ciągu pół godziny. nie chciałbym kiedyś po jednym piwie wydmuchać 0,21.

op...........ve

2014-01-08, 17:41
MateuszMmz,
wiesz co ja szczerze wątpię czy kary po kilka tysięcy coś dadzą....idioci jak się napie**olą tak samo będą jeździć pod wpływem jak jeżdżą bo raczej pod wpływem o karze nie myślą, tutaj oczywiście na moje oko sprawa wygląda jak sprawa ciapaków w europie - przebudzenie się nagle z ręką w dupie...Za takie coś powinni się wziąć przeszło 25 lat temu a nie po tym jak ginie 6 osób.Teraz potrzeba albo bardzo konkretnych zmian, albo długiego okresu czasu by zmienić sytuację jaka jest.Miałem przyjemność być w głębi Niemiec jak i na wschodzie na Ukrainie i powiem tyle, że Polskę od zachodu dzieli przepaść ogromna, i bliżej nam do Ukrainy i tamtejszych reali na drodze niż do cywilizowanych normalnych państw zachodu(wszędzie są wyjątki oczywiście)

jaxxa

2014-01-08, 17:53
Po 1. Ściganie pijanych kierowców powinno być priorytetem, ale także odpowiednia edukacja na wykładach kursantów prawa jadzy. Myślę, że suche pier*** nic nie załatwi, jednak filmiki rodem z harda, pokazujące nieocenzurowane skutki wypadków spowodowanych przez kierowców pod wpływem alkoholu bardziej by zapadły w pamięć niesadolowej części społeczeństwa (Może gdzieś tak jest, jednak jak ja zdawałem prawko, na wykładach nie było o tym mowy).
Po 2. Immunitety nie powinny obowiązywać w przypadku wykroczeń takich jak jazda po pijaku. To mnie chyba najbardziej wkur*** w przypadkach ich nadużywania.
Jeśli chodzi o kodeks karny, nie mam wiedzy, która pozwala mi się na ten temat wypowiadać, tak więc zostawie to ekspertom.

ItsGreeN

2014-01-08, 18:01
Wóda jest już taka droga, że nie wiem kto ją kupuje, wystarczy dobra aparatura i zacier i mamy dużo zdrowszy specyfik. Bimber rządzi!

Logiczny

2014-01-08, 20:22
Andrzejch*joworysuje.pl

Daw1dek

2014-01-08, 22:32
Ustawa już w sejmie :D