18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baśń

kaktus83 • 2015-08-13, 06:32
Pewnego razu był sobie chłopak, który zapytał dziewczynę:
- wyjdziesz za mnie ?
A ona odpowiedziała:
- NIE

Od tego czasu chłopak żył długo i szczęśliwie. Jeździł na motocyklu, chodził na ryby, na polowania. Pił dużo piwa i wódki, miał kasę w banku, mógł zostawiać podniesioną deskę w kiblu i pierdzieć gdzie tylko chciał.
KONIEC

Misiek_KRK

2015-08-13, 06:49
co to za życie. Cały czas na ręcznym

Sayagin666

2015-08-13, 07:32
hahaha kaktus83 - dziewczyna Ci odmówiła ? :D hehehe teraz wiadomo skad biorą sie te kawały... zamiast tyle myslec i dzielic sie wypocinami - idz na swieze powietrze, sa wakacje - moze poznasz jeszcze jakas panne :)

Ri...........to

2015-08-13, 07:33
A gdzie tu jest napisane ze jechał na ręcznym ???
Nie mierz wszystkich swoja miarą

bosslolkowy

2015-08-13, 07:40
Zajebista przypowiastka :D

mygyry

2015-08-13, 07:54
Kasa i czas wolny przy braku kobiety to akurat fakty

nowynick

2015-08-13, 08:48
A teraz retoryczne pytanie do tych co mają dzieci (jak ja):

-zamienilibyście pociechy na: jeżdżenie na motocyklu, chodzenie na ryby, na polowania, picie dużo piwa i wódki, kasę w banku i pierdzenie?



PS tak wiem można też kobietę wyr*chać i zostawić z "problemem", pytałem ojców, nie alimenciarzy i gimboteoretyków...


Że już nie pomnę, że małżeństwo to nie zakaz połowu ryb, uboju w lesie jak kto lubi, picia, jazdy czymkolwiek(niekoniecznie po piciu), a kasę to trzeba zarobić żeby mieć, a nie żyć w przekonaniu "gdyby nie ona to bym miał" czy "jestem biedny bo wydała 100 zł na fryzjera".

Korek analny też to nie jest, że pierdnąć nie można ;)

Thunbi

2015-08-13, 09:15
@up
Tak, zdecydowanie. Gdyby tylko dało się cofnąć czas i być mądrzejszym.

Fajnie, że zmieniłeś szkocką z oryginału, na wódkę. Ja też jestem przeciwnikiem jarania się zagranicznym gównem, kiedy mamy nasze fajne alkohole.

Piwko.

cys23

2015-08-13, 09:26
k***a, poj***ło was. Jak by mnie żona ograniczała z wyskokami na miasto czy na ryby, jak by przepie**alała cały mój hajs, to po ch*j bym miał się z nią wiązać na całe życie?! Trzeba być albo nieudacznikiem albo pantoflem, żeby dać się tak wgnieść pod pantofla.

Wierzcie temu lub nie, ale można znaleźć harmonię w związku, trzeba tylko znaleźć odpowiednią pannę, co może czasem zająć troszke czasu. Bo na przykład mam wielu znajomych, co sparowali się z dupami w wieku 17-18 lat no i po 10 latach z jedną dupą to już wypada się hajtnąć i jebnąć dzieciaka, nie wiedząc co czeka dalej.

Sadole, eksperymentujcie, poznawajcie i r*chajcie aż znajdziecie. Nie wiążcie się z pierwszą spotkaną dupą, bo wiele was w życiu ominie!

BlckSn

2015-08-13, 09:41
Thunbi napisał/a:

@up
Tak, zdecydowanie. Gdyby tylko dało się cofnąć czas i być mądrzejszym.

Fajnie, że zmieniłeś szkocką z oryginału, na wódkę. Ja też jestem przeciwnikiem jarania się zagranicznym gównem, kiedy mamy nasze fajne alkohole.

Piwko.



A na śniadanie wpie**alasz tylko chleb ze smalcem bo np. jajka na bekonie już nie są polskie?

maxboats

2015-08-13, 10:08
Bo zamiast żon to macie zaborcze k***y, ale co tam 10/10 była :D

wedrowka

2015-08-13, 10:18
Prawda. Jest to oczywiście drobne przekoloryzowanie, ale... jednak dobrze ukazuje to realia. Nie bez powodu małżonkowie są głównymi bohaterami tylu kawałów.

Sonal

2015-08-13, 10:21
Mam kilku takich kolegów... i każdy z wiekiem (okolice 40) marzy o tym by jednak mieć już nawet nie księżniczkę, ale nawet jakąś zołzę obok siebie. Im więcej promili tym bardziej szczerze wyrażają, że chętnie by się zamienili.
Może dzieciom takie życie się podobałoby... albo jak wdepneli w małżeństwo z jakimś wrednym, tłustym, bez ambicji kaszalotem. No ale.... nikt nie kazał brać pierwszej lepszej.

Gołyniemiec

2015-08-13, 11:05
Właśnie, to że ktoś nie jest w stałym związku nie znaczy że w piwnicy nie ma co r*chać...