topic

Barykada z palet

~TT4 • 2018-09-24, 14:34
Wystarczy przestawić...


Wesoły_Januszek

2018-09-25, 06:59
w takim przypadku w obronie własnej użycie noża/maczety powinno być dozwolone

jedrzej152

2018-09-25, 10:53
W sumie to ch*j wie czyja w rzeczywistości ta droga więc bez sensu dyskusja.
Dwóch moich szwagrów prowadzi gospodarstwo rolne w pewnej miejscowości (co ważne bardzo blisko jeziora i domków letniskowych). Zrobili sobie drogę przez jedną pole - po prostu ujechali ciągnikami 4metry - żeby mieć dojazd do innego pola i nie musieć nadrabiać 5km, no i się zaczęło. Mieszkańcy domków letniskowych zaczęli przejeżdżać przez ich prywatną drogę ( co mieli całkowicie w dupie, chcą to niech jeżdżą). Był tylko jeden problem - koleiny w piasku na 30 - 40 cm. (traktory mają raczej "większe"). W sezonie praktycznie nie ma tygodnia żeby ktoś im nie zapłacił 100zł za przejazd tą drogą - bo trzeba go potem wyciągać. Złoty biznes. Ostatnio zakopał się nawet gościu jeepem cherokim 2 4x4 podniesionym o jakieś 15cm na ATkach. :D

botspam

2018-09-25, 16:55
albazsanagycjib napisał/a:

Jak ktoś wyj***ł w ch*j kasy, żeby się pobudować w spokojnym i ustronnym miejscu, to będzie walczył, żeby dalej pozostało spokojne i ustronne, a nie że najebie mu się tam karyn z budową finansowaną z 500+ czy innych dominików co to z kasą ze zmywaka z UK wrócili i teraz wielkie paniska beda domy budowoć. Ty tam mesjans w branży projektowej chyba na recepcji robisz, bo to pisać i czytać trzeba umieć, żeby coś więcej tam zdziałać.Łoo k***aaa. Będziesz ludziom zabraniał się budować za własne pieniądze bo chcesz mieć spokój? Jak żeś taki majętny i szukasz spokoju to kup se działkę 2 ha i pobuduj się na środku, a nie będziesz ludziom wyliczał, kto może, a kto nie budować się koło Ciebie.

parolpl

2018-09-25, 20:45
@botspam
Jemu chyba chodziło o co innego. Czasami jest tak, że rejon jest przeznaczony do domków jednorodzinnych. Nagle lokalny "krul inwestycji" wali osiedla, bo daje w łapę urzędasom i zmieniają zagospodarowanie przestrzenne. Oczywiście władza lokalna ma to też w dupie, bo to "rozwój" i więcej kasy.

skoczek69

2018-09-25, 20:50
Wszystko spoko tylko to najczęściej kierowca dostaje po dupie. Ktoś zamówił materiał, a kierowca ma go dostarczyć i ch*j. Często ch*jowe i ciasne drogi, nic nie dogadane z sąsiadami którzy w ciasnym zakręcie patrzą żebyś nie wjechał centymetr na ich trawnik , jazda po zakazach i tonażach. Poj***ne wjazdy na posesje i błoto, o które jak się wyjebie z kół na drogę są pretensje bo ktoś nie pomyślał żeby utwardzić kawałek placu. Poj***ni ludzie którzy myślą, że auto które waży ponad 30 ton wjedzie w każdą dziurę i da radę w każdym terenie jak czołg albo że wykipruje na krzywym, przechylone na bok. Oczywiście nie zawsze tak jest ale min. z takimi rzeczami co dzień zmagają się kierowcy ciężarówek jeżdżący po budowach dużych i tych całkiem małych.

botspam

2018-09-25, 21:44
parolpl napisał/a:

@botspam
Jemu chyba chodziło o co innego. Czasami jest tak, że rejon jest przeznaczony do domków jednorodzinnych. Nagle lokalny "krul inwestycji" wali osiedla, bo daje w łapę urzędasom i zmieniają zagospodarowanie przestrzenne. Oczywiście władza lokalna ma to też w dupie, bo to "rozwój" i więcej kasy.Zacytuj Ci jego słowa
"czy innych dominików co to z kasą ze zmywaka z UK wrócili i teraz wielkie paniska beda domy budowoć."
Więc nie chodziło mu o bloki socjalne czy inne blokowiska. On chciał decydować kto może, a kto nie kupić działkę w jego okolicy chociaż ma ch*ja do gadania, bo ziemia nie należy do niego. To o czym Ty piszesz to zupełnie inna sprawa i masz rację.