18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo szczupła skuterzystka

~_Yarko_ • 2023-04-15, 19:19

A miała aż dwa lusterka.

~McSadol

2023-04-15, 19:34
Ale fajny "płaski" skuterek ... :) .

Heliar

2023-04-15, 19:59
_Yarko_ napisał/a:

A miała aż dwa lusterka.



A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.

OpenStreetMaps

2023-04-15, 20:14
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.


TRQPL

2023-04-15, 20:16
Pani nalesnik.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-04-15, 20:20
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Moim zdaniem wina tuktuka

Heliar

2023-04-15, 20:22
OpenStreetMaps napisał/a:

Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.



Prędkość kogo ? skuter jechał prawidłowo i zaczął manewr dużo wcześniej, prędkość skutera jest jaka jest, szybciej nie pojedzie. Kierowca powinien zachować ostrożność zbliżając się do skrzyżowania, a nie zapie**alać, 40t nie wyhamujesz na tak krótkim odcinku, zresztą żadnej próby hamowania nie było, tylko wyprzedzanie na pełnej prędkości.

" Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć"

Dziwne że ty wciąż żyjesz.

Kris891

2023-04-15, 20:28
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Biorąc pod uwagę to,że na filmiku nie widać żadnych budynków i droga jest dwukierunkowa z jednym pasem ruchu w każdą stronę to zakładam,że ograniczenie w tym miejscu jest do 50 km/h. Kierowca raczej nie jechał szybciej może niewiele szybciej.Gdybym miał zawsze zwalniać do połowy przepisowej prędkości widząc na drodze debila/debilkę na kiblu przypuszczając,że coś odpie**oli za chwilę przed lub obok mnie to wolałbym już chyba oddać prawo jazdy niż się wk***iać.Ewidentnie wina idiotki na kiblu dlatego została wyeliminowana za swoją głupotę.U nas kierowca też raczej byłby niewinny w takiej sytuacji nie mogąc praktycznie nic zrobić innego jak tylko próbować ominąć idiotkę i dając po heblach.

~_Yarko_

2023-04-15, 20:44
TRQPL napisał/a:

Pani nalesnik.


Taki powinien być tytuł filmu.
Szkoda, że sam na to nie wpadłem.
:-P

Heliar

2023-04-15, 20:46
Kris891,

Jeden znalazł prawko w chipsach, a drugi wypisuje głupoty pisząc o głupkach, robiąc z siebie podwójnego głupka.

Tu jest ruch wskazujący na patrzenie w lusterko, prawidłowo przed manewrem. Rozumiem, że ty skręcając cały czas patrzysz w te lusterko i h*j cię obchodzi co jest z przodu




Tu jest moment trafienia ślimaczącego się skutera, k***a w połowie drugiego pasa, zresztą jakiego ślimaczącego, babka zwolniła bo skręca, a niby co miała go brać 50-tką?





Edit: jak pisałem wcześniej, nie ma tu absolutnie żadnej próby hamowania. Gdzie ty wu widzisz, że kierowca dał po heblach? Równie dobrze kierowca mógł mieć giry wywalone na deskę.

Siriuz

2023-04-15, 20:49
Heliar napisał/a:

Prędkość kogo ? skuter jechał prawidłowo i zaczął manewr dużo wcześniej, prędkość skutera jest jaka jest, szybciej nie pojedzie. Kierowca powinien zachować ostrożność zbliżając się do skrzyżowania, a nie zapie**alać, 40t nie wyhamujesz na tak krótkim odcinku, zresztą żadnej próby hamowania nie było, tylko wyprzedzanie na pełnej prędkości.
" Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć"
Dziwne że ty wciąż żyjesz.



Kierowca tłuku jechał prawidłowo swoim pasem i mógł zapie**alać i naddźwiękowo. To na każdej k***ie, która postanowi przeciąć jego pas jazdy spoczywa obowiązek upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić. To są k***a podstawowe - wynikające ze zdrowego rozsądku i logiki - zasady poruszania się czymkolwiek i gdziekolwiek. Jak tego nie rozumiesz to zajmij się florystyką, najlepiej z domu, żebyś nie musiał za dużo się przemieszczać.

Sadek90

2023-04-15, 20:57
A wystarczyło odrobine skręcić w prawo....

No...........95

2023-04-15, 20:58
OpenStreetMaps napisał/a:

Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.



Głupcy natomiast krzyczą na innych.

Heliar

2023-04-15, 21:00
Siriuz napisał/a:

Kierowca tłuku jechał prawidłowo swoim pasem i mógł zapie**alać i naddźwiękowo. To na każdej k***ie, która postanowi przeciąć jego pas jazdy spoczywa obowiązek upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić. To są k***a podstawowe, wynikające ze zdrowego rozsądku i logiki zasady poruszania się czymkolwiek i gdziekolwiek. Jak tego nie rozumiesz to zajmij się florystyką, najlepiej z domu, żebyś nie musiał za dużo się przemieszczać.



Skuter nie przecina niczyjego pasa, jedzie tym samym i gówno kogo obchodzi czy jedzie 50 czy 10 km/h wykonuje prawidłowo manewr i zaczął dużo wcześniej niż pojawiła się ciężarówka, dowodem tego jest to, że trafiło skuter na przeciwległym pasie, jak tego nie widzisz zmień patrzałki. Wyprzedzanie skręcającego pojazdu jest zabronione czy to u nas czy w jakiejś pipidówie. Mam nadzieję, że mieszkasz na drugim końcu Polski.

tarcer123

2023-04-15, 21:02
Mimo wszystko zal dziewczyny. Trochę ch*jowo skręcała w lewo od prawej krawędzi drogi. Ale najbardziej niedoj***ny jest kierowca cysterny.