18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo niski przelot

TT4 • 2016-10-04, 01:19
Sk***esyn ładnie musiał zapie**alać :shock:



Kamery tego niestety nie uchwyciły ale potem wbił się w przystanek i zabił trzy osoby w tym 12-letnią dziewczynkę. Brak info co do stanu starszego pana. Ja pie**ole.

hellbwoi

2016-10-04, 01:33
Baba jak to baba, to ty tu leż i zdychaj a ja pobiegam w kółko popanikuje a później kiecke sprawdze czy mi sie nie uj***ła czasem...

kokos_123

2016-10-04, 01:52
A wszystko bo jakiś ch*j mu na lewoskręcie wymusił i skierował prosto w ludzi...

Bagman

2016-10-04, 06:16
dziadzie przewrocil tylko podmuch powietrza i kurz. w drugiej sekundzie widac jak auta juz ni ma, a on jeszcze stoi.

eruaknem

2016-10-04, 09:11
W drugiej minucie słychać strzały!

omgłomatkobosko

2016-10-04, 09:25
Oryginalny opis:
В результате аварии два человека, включая 13-летнего ребёнка, погибли на месте, ещё двое пострадавших были доставлены в больницу.
Судя по видеозаписи, водитель Hyundai Solaris сервиса "Делимобиль" значительно превысил допустимую скорость, едва избежав столкновения со встречным автомобилем, после чего вылетел на газон и сбил светофор, людей на пешеходном переходе и остановке общественного транспорта.
В результате страшной аварии два человека погибли, ещё двое с травмами различной степени тяжести были доставлены в больницу.
Среди погибших — 13-летняя школьница, находившаяся в момент аварии на остановке.
Сейчас водитель автомобиля 30-летний Антон Усков задержан

Tłumaczenie pobieżne:

Ruski zapie**alał Hyundaiem z firmy Delimobil. Zderzył się na skrzyżowaniu z innym autem, przez co wyleciał z drogi na trawnik, skosił sygnalizację świetlną oraz dziadka, 13- letnią dziewczynkę z przystanku, w który też przyj***ł, a tam ruskie też czekali na autobus.
W skutek zapie**alania zginęło dwoje ludzi, czyli wspomniana dziewczynka oraz randomowy przechodzień. Dwoje ludzi odwieziono z ciężkimi obrażeniami do szpitala.
30-letni kierownik ufolotu, Anton Uskow został zatrzymany przez policję. Nic się ch*jowi nie stało.

rzepaq

2016-10-04, 09:31
@omgłomatkobosko k***a, czemu w TVP w taki sposób informacji nie podają, sam bym zaczął tych zjebów oglądać :D

bollol_stern

2016-10-04, 09:55
Odchodził na drugi krąg. Nastąpiła awaria prawego silnika, przechył na prawą burtę i w efekcie doszło do katastrofy.

BigCohones

2016-10-04, 10:49
Nawet nie zauważył co go przeleciało ....

Uechtacz

2016-10-04, 11:04
Terrain ahead. Pull up! Pull up!

sirapacz

2016-10-04, 11:57
a to bach brzoza:) tudzież inny sygnalizator

TheBigRedDog1

2016-10-04, 12:25
sk***ysyn zapierdziela przez dziedzinę na maksa powinni go zajebiać za to że zabił 3 osoby

dyhayne

2016-10-04, 12:30
kokos_123 napisał/a:

A wszystko bo jakiś ch*j mu na lewoskręcie wymusił i skierował prosto w ludzi...


Jebnij sie parowo w durny dekiel, bo nawet jesli ktokolwiek mu zajechal droge to NIC ale to NIC nie upowaznialo go do tak szybkiej jazdy. Jak mnie takie k***a durne psie koncowy wk***iaja, jak Ty z poj***nymi komentarzami. Idz sie k***a jebnij w ryj.

kokos_123

2016-10-04, 13:11
dyhayne napisał/a:


Jebnij sie parowo w durny dekiel, bo nawet jesli ktokolwiek mu zajechal droge to NIC ale to NIC nie upowaznialo go do tak szybkiej jazdy. Jak mnie takie k***a durne psie koncowy wk***iaja, jak Ty z poj***nymi komentarzami. Idz sie k***a jebnij w ryj.



Nie bronię zapie**alającego kierowcy, ale sprawcą tego tragicznego wypadku była ślepa k***a na lewoskręcie. Nieważne czy to była osobówka jadąca 100km/h, czy 30 tonowy tir jadący 50km/h, ważne jest to, że przez swoją głupotę skierował kogoś prosto na ludzi ( a sam niestety nie zginął ).

Nie zrzucaj wszystkiego na prędkość, bo 1.5 tonowe auto jadące przepisowo te 60km/h, to też by ich pozabijało lecąc dachem ( czyli nie zwalniając )

Jagang

2016-10-04, 13:41
Sprawcą był sk***ysyn zapie**alający 150 w terenie zabudowanym i skręcająca ślepa k***a. Obu ukrzyżować publicznie.