18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo dobrze wychowany nieletni rowerzysta....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-19, 17:45
Jego rodzicom należy się nagroda z ministerstwa rodziny za wspaniałe wychowanie swojej pociechy....




qt...........rz

2020-07-19, 17:51
w takiej sytuacji z kogo OC jest naprawa auta ?

Halman

2020-07-19, 17:53
co to dziecko robiło na środku ulicy? za łeb starą i starego...

MgrMajster

2020-07-19, 17:54
Jak można być tak głupim rodzicem, by gówniarza nie uświadomić, że takim zachowaniem może doprowadzić do śmierci, bądź trwałego kalectwa. 30 lat temu, będąc w wieku tego dzieciaka człowiek wiedział już więcej niż on będzie wiedzieć za lat 30.

~Angel

2020-07-19, 18:34
qtasiarz napisał/a:

w takiej sytuacji z kogo OC jest naprawa auta ?



Z kieszeni rodziców gówniaka.

Nyrewesa

2020-07-19, 18:39
MgrMajster napisał/a:

Jak można być tak głupim rodzicem, by gówniarza nie uświadomić, że takim zachowaniem może doprowadzić do śmierci, bądź trwałego kalectwa. 30 lat temu, będąc w wieku tego dzieciaka człowiek wiedział już więcej niż on będzie wiedzieć za lat 30.



Dziecku się dziwisz, to tylko dziecko. Ewidentnie rodzic nie dopilnował. A co powiedzieć o dorosłych pedalarzach którzy też jeżdżą podobnie

wilkoala

2020-07-19, 19:27
Nyrewesa napisał/a:

Dziecku się dziwisz, to tylko dziecko. Ewidentnie rodzic nie dopilnował. A co powiedzieć o dorosłych pedalarzach którzy też jeżdżą podobnie



U mnie na wsi jest taki gówniak który uwielbia męczyć koty, przywiązuje im butelki do ogonów, biega za nimi z patykami i dźga kiedy wejdą w jakąś dziurę (taki mały poligon).
Jak go kiedyś złapałem kiedy się znęcał nad wszarzem, chwyciłem za fraki i zaprowadziłem do domu, to od jego matki usłyszałem dokładnie takie samo usprawiedliwienie: "to tylko dziecko", "jest nadpobudliwy", "ADHD".
Gówniaki trzeba uczyć co wolno, a czego nie wolno.

dj_media

2020-07-19, 19:50
qtasiarz napisał/a:

w takiej sytuacji z kogo OC jest naprawa auta ?



Tak jak w przypadku każdego rowerzysty możesz najwyżej sprawę do sądu skierować. Jeżdżą po drogach, ale jak spowodują wypadek to i tak mają to gdzieś i kierowca ma duży problem.

MgrMajster

2020-07-19, 20:33
Nyrewesa napisał/a:

Dziecku się dziwisz, to tylko dziecko. Ewidentnie rodzic nie dopilnował. A co powiedzieć o dorosłych pedalarzach którzy też jeżdżą podobnie





wilkoala napisał/a:

Gówniaki trzeba uczyć co wolno, a czego nie wolno.



Kolega już odpowiedział Tobie za mnie. Uczyć od małego! Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-19, 21:07
MgrMajster napisał/a:

...Uczyć od małego! ....



Czasem trzeba nauczyć madkę...
Kiedyś w sklepiku widzę madkę z dzieckiem, dziecko wzięło pomidor i sru o podłogę... Madka podniosła i z powrotem do skrzynki. Spojrzałem się na p*zdę ostro, ale nic. Za chwile dzieciak znowu, p*zda spojrzała się na mnie, ja wyraziłem wzrokiem co myślę... to p*zda wzięła tego pomidora do kasy mówiąc "weźmiemy tego pomidorka, bo jeszcze pan go kupi". na co ja powiedziałem jej "słuszna decyzja". Czy przyjęła to do wiadomości, czy uznała, że jestem cham, bo to "tylko dziecko" nie wiem.

dlwar

2020-07-19, 21:16
Szkoda że tak się skończyło.

Insaner

2020-07-19, 21:21
Oj, prawie by ktoś swoje "500+ stracił. Trochę słabo, bo jakby gówniak miał więcej pecha to byłby przestój w finansowaniu przez co najmniej 9-10 miesięcy. :amused:

andysofuckingbrandy

2020-07-19, 22:30
qtasiarz napisał/a:

w takiej sytuacji z kogo OC jest naprawa auta ?



OC w życiu prywatnym. Można kupić - to nie jest drogie ubezpieczenie. Często dodawane jest do ubezpieczenia mieszkania. Ogólnie ratuje dupę w takich sytuacjach.

PhantomMask

2020-07-19, 22:56
I prawie pińcet jak krew w piach poszło... :roll: