18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo dobrze wychowany nieletni rowerzysta....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-19, 17:45
Jego rodzicom należy się nagroda z ministerstwa rodziny za wspaniałe wychowanie swojej pociechy....




PękniętySłoik

2020-07-19, 23:42
MgrMajster napisał/a:

Jak można być tak głupim rodzicem, by gówniarza nie uświadomić, że takim zachowaniem może doprowadzić do śmierci, bądź trwałego kalectwa. 30 lat temu, będąc w wieku tego dzieciaka człowiek wiedział już więcej niż on będzie wiedzieć za lat 30.



Przedewszystkim to kwestia inteligencji. Mam na myśli, brak takowej u tego zjeba i 90% nygusów urodzonych po 90roku. Ja mając 8 czy 9lat zapie**alałem na rowerze w miejsca, w których nigdy wcześniej nie byłem. I nigdy nawet nie zatrąbił na mnie samochód. Inną kwestią jest wpie**ol od starych za każdym razem jak mnie znależli gdzieś 20km od chałupy.

PsikutaBezS

2020-07-19, 23:52
wilkoala napisał/a:

U mnie na wsi jest taki gówniak który uwielbia męczyć koty, przywiązuje im butelki do ogonów, biega za nimi z patykami i dźga kiedy wejdą w jakąś dziurę (taki mały poligon).
Jak go kiedyś złapałem kiedy się znęcał nad wszarzem, chwyciłem za fraki i zaprowadziłem do domu, to od jego matki usłyszałem dokładnie takie samo usprawiedliwienie: "to tylko dziecko", "jest nadpobudliwy", "ADHD".
Gówniaki trzeba uczyć co wolno, a czego nie wolno.



Każdy seryjny morderca tak zaczynał. Od tego jest Sąd Rodzinny i inne eko-zielone-organizacje.

Psilocke

2020-07-20, 10:38
Wychowanie dzisiejszych dzieci powinno się zacząć od ich rodziców. Swoją drogą dość zabawne, że są to dzieci ludzi z 80-90 lat, którzy byli chowani zupełnie inaczej.

Przykład z wczoraj.
Niedaleko mnie jest takie bajoro, a że pogoda wczoraj była ekstra to i ludzi tam dużo.
Samochodów w p*zde i więcej. Przepychanie się na żyletki, żeby wjechać i wyjechać.
I nagle pośród tego zorganizowanego chaosu pojawia się ona. Madka polka, zbawczyni narodu polskiego ze swoimi gowniakami.
Jeden na oko 5-6 lat zapie**alajacy zygzakiem po ulicy pomiędzy autami.
Drugi w wózku prowadzony przez madke niemal środkiem ulicy.
Kierowcy trąbią, k***ia na nią a ta tylko w pyskówki się wdaje.
Zlazla z drogi dopiero jak jeden z gości wysiadł i chciał jej zak***ic. Oczywiści zlazla z wielką pretensją itd.
Całości smaczku dodaje fakt, że obok tej drogi jest chodnik szeroki na jakieś 3 metry.
Więc co my od dzieci oczekujemy?

DonKutassinio

2020-07-20, 12:11
~Halman napisał/a:

co to dziecko robiło na środku ulicy? za łeb starą i starego...



dziecioka nie upilnujesz, możesz jedynie wychować od małego, ale jak masz codziennie czteropak żubra do opie**olenia i tipsy do zrobienia, lub pracę w korpo do 19 to na takie pierdoły jak dzieci nie ma czasu.

chojna91

2020-07-22, 01:12
Jezus naprawia auto

Jezus naprawia auto