18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bankomat

Robster • 2021-06-06, 09:45
Podobno jest jednym z uczestników projektu "pensja w Nowym ładzie".


McQurwa

2021-06-06, 10:18
To dobrze ze rozmawiał z automatem, gorzej by było jak by miał jakaś panią w okienku bankowym przed sobą

Swooniak

2021-06-06, 10:27
Pińcet plus nie wpłynęło

mam_racje

2021-06-06, 10:48
Jaś Fasol... Kapela nie dostał wpłaty od Sorosa


brylant1412

2021-06-06, 11:32
też tak mam jak sprawdzam konto

na...........pl

2021-06-06, 21:03
Za ten tytuł powinien być ban... Przecież większości sadolów pensja się zwiększy albo przynajmniej nie pomniejszy, nie narzekajcie ;) Mi (jeśli ta 9% składka zdrowotna to prawda) zabiorą 12k rocznie dodatkowo minimum, a i tak odbieram tę zmianę jako pozytywną (mniej będzie się opłacać ucieczka w fałszywe b2b zamiast uop).

Zewłok666

2021-06-06, 22:14
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Za ten tytuł powinien być ban... Przecież większości sadolów pensja się zwiększy albo przynajmniej nie pomniejszy, nie narzekajcie Mi (jeśli ta 9% składka zdrowotna to prawda) zabiorą 12k rocznie dodatkowo minimum, a i tak odbieram tę zmianę jako pozytywną (mniej będzie się opłacać ucieczka w fałszywe b2b zamiast uop).



Wielu sadoli to pewnie nawet godziny w życiu nie przepracowało. Powiedzieli w TVN, że trzeba narzekać, to narzekają.

pudel82x

2021-06-06, 22:14
McQurwa napisał/a:

To dobrze ze rozmawiał z automatem, gorzej by było jak by miał jakaś panią w okienku bankowym przed sobą



No właśnie źle, gdyby gadał z panią w okienku byłby lepszy materiał dla nas.

Stockshark

2021-06-07, 00:03
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Za ten tytuł powinien być ban... Przecież większości sadolów pensja się zwiększy albo przynajmniej nie pomniejszy, nie narzekajcie Mi (jeśli ta 9% składka zdrowotna to prawda) zabiorą 12k rocznie dodatkowo minimum, a i tak odbieram tę zmianę jako pozytywną (mniej będzie się opłacać ucieczka w fałszywe b2b zamiast uop).



Co ty pieprzysz
Obecnie zdrowotna odliczana jedyna poziomie7.75% co przy wynagrodzeniu 9k brutto daje składkę odliczana ok. 600 zł/ mięs. Czyli 7,2k rocznie. Aby jak piszesz zapieprzali ci o 12 k więcej rocznie musiałbyś zarabiać mięs około 26 brutto :) i chcesz dziecko powiedzieć że na sadolu siedzisz :)
Oj sadistic to już Kwejk z tą dzieciarnią

na...........pl

2021-07-08, 21:56
Stockshark napisał/a:

Co ty pieprzysz
Obecnie zdrowotna odliczana jedyna poziomie7.75% co przy wynagrodzeniu 9k brutto daje składkę odliczana ok. 600 zł/ mięs. Czyli 7,2k rocznie. Aby jak piszesz zapieprzali ci o 12 k więcej rocznie musiałbyś zarabiać mięs około 26 brutto i chcesz dziecko powiedzieć że na sadolu siedzisz
Oj sadistic to już Kwejk z tą dzieciarnią



Heh, widzę że zderzenie z rzeczywistością może być dla niektórych bolesne :D Nie dość, że nie robię za minimalną krajową, to jeszcze mogę sadola przeglądać - tak, da się tak.