18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

banderowiec...

~DMT • 2021-07-24, 14:40
banderowcom, banderowcem...



cuurniprime

2021-07-24, 14:47
Opisze ktoś kontekst bo nie znam UPAdlińskiego? Stawiam że ktoś połeć słoniny zaj***ł. :kawa:

Halman

2021-07-24, 14:49
cuurniprime napisał/a:

Opisze ktoś kontekst bo nie znam UPAdlińskiego? Stawiam że ktoś połeć słoniny zaj***ł.


nikt ci nie przetłumaczy bo by się zdekonspirował... :-D

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-24, 14:59
cuurniprime napisał/a:

Opisze ktoś kontekst bo nie znam UPAdlińskiego? Stawiam że ktoś połeć słoniny zaj***ł.



Połowa ukrów nie zna języka ojczystego.... Taki to "naród".

joeblacktwo

2021-07-24, 15:42
cuurniprime napisał/a:

Opisze ktoś kontekst bo nie znam UPAdlińskiego? Stawiam że ktoś połeć słoniny zaj***ł.



Gówno z lodówki mu zapie**olil tak obstawiam

35i

2021-07-24, 15:58
cuurniprime napisał/a:

Opisze ktoś kontekst bo nie znam UPAdlińskiego? Stawiam że ktoś połeć słoniny zaj***ł.



Wnioskuję bardziej z gestów. Ten co lepę sprzedał chciał zapodać faję temu co lepę przyjął, wzorem ich idola. Nawet rozporek zaczął rozpinać.


mesjans

2021-07-24, 16:45
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Połowa ukrów nie zna języka ojczystego.... Taki to "naród".



Nieprawda, ci z Krymu raczej bardziej rosyjski a reszta zna jeden i drugi. Kiedyś będąc na Krymie poszedłem do sklepu po srajtaśmę i powiedziałem w sklepie toalietnyj papir to nie wiedziała o co chodzi choć to było po ukraińsku gdy pokazałem palcem to powiedziała toalietnaja bumaha co jest po rosyjsku. Kobita zapytała mnie wtedy czy jestem Białorusinem, odpowiedziałem że Polakiem, nagle wszystkie ekspedientki wybiegły zaczesując włosy mówiąc uśmiechnięte "aaaa Palak". Mieszkałem z ludźmi z środkowej Ukrainy i sami zapytali mnie w jakim języku chcę z nimi rozmawiać, wybrałem rosyjski. Wtedy też poznałem Białorusinki, ładne dziewuchy i one w ogóle nie znały białoruskiego. Co chwilę pytały mnie po rosyjsku jak dane słowo jest po białorusku i się śmiały że śmiesznie brzmi. To raczej Białorusini nie znają swego języka, może ci starzy coś kumają ale nawet białoruscy poeci potrafią kaleczyć język rozmawiając w języku białoruskim.

Halman

2021-07-24, 16:52
mesjans, ty to jesteś poliglota... :szloch:

mesjans

2021-07-24, 17:02
Halman napisał/a:

, ty to jesteś poliglota...



Nie choć zmuszony byłem w szkole do nauki rosyjskiego i białoruskiego. Z białoruskiego już ch*j pamiętam.

Scoo

2021-07-24, 17:23
mesjans napisał/a:

Nie choć zmuszony byłem w szkole do nauki rosyjskiego i białoruskiego. Z białoruskiego już ch*j pamiętam.



jak ja z tobą do klasy chodziłem rzezimieszku i zamiast się uczyć języka rosyjskiego to pały lizałeś kolegom pod ławką.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-24, 17:35
mesjans napisał/a:

Nieprawda....



Od kilku lat mam nieszczęście mieć sąsiadów ukrów, nie muszę chyba pisać, że bydło jak h*j...
Przez te kilka lat słyszałem ukraiński może z 3-4 razy. Cały czas po rosyjsku...

"Sondaże wskazują, że język rosyjski jest używany znacznie częściej, niż by wynikało to z wyników spisu powszechnego. Badania Kiev International Sociology Institute wskazują, że języka rosyjskiego używa w domu około 43–46% populacji Ukrainy, a więc nawet więcej, niż języka ukraińskiego. Ludność rosyjskojęzyczna stanowi zdecydowaną większość w kilku regionach:

Krym – 97% ludności
Obwód dniepropetrowski – 72%
Obwód doniecki – 93%
Obwód zaporoski – 81%
Obwód ługański – 89%
Obwód mikołajowski – 66%
Obwód odeski – 85%
Obwód charkowski – 74%[2]
Ponadto język ten dominuje w nieformalnej komunikacji w Kijowie oraz jest zauważalny w centrum i na zachodzie kraju (4–5%)[3]."

Przez pięć lat słyszałem kilka razy ukraiński, gdyby znali wszyscy ukraiński, to rozmawialiby po rosyjsku???
To tak, jakby Polacy znali Polski i rosyjski i rozmawiali po rosyjsku...

pawlik2000

2021-07-24, 17:40
Się k***a znacie na języku , on nie zapłacił dominie za poniżanie a że jest money slave to tym bardziej i mistress wysłała ludzi aby czapę dostał i na wypłatę całą kasę ma oddać nic niema o banderowcach.

mesjans

2021-07-24, 18:15
Scoo napisał/a:

jak ja z tobą do klasy chodziłem rzezimieszku i zamiast się uczyć języka rosyjskiego to pały lizałeś kolegom pod ławką.



Tak, dziewięć lat różnicy i ty ze mną w klasie byłeś. Nie wiem jak w twoim wieku się z kumplami bawiłeś ale u mnie tego nie było.

Kiedy w narodzie są używane dwa języki trudno jest zbadać kto w jakim mówi, wszystko powoli zaczyna się mieszać. Jeden powie że gada po rosyjsku a drugi że po ukraińsku choć gadają tak samo. Ukraińskiego nie znam ale wiem że ich wymowa jest bardziej miękka niż język rosyjski.

mattisi

2021-07-24, 20:37
OKczyli to się stanie, ale nie jestem do końca pewien czy jak nie przypie**ole będzie gorzej.

Kutasiarz

2021-07-24, 20:44
mesjans napisał/a:

Z białoruskiego już ch*j pamiętam.


No to jak jest ch*j po białorusku?