18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bananowy śnieg

Sin_69 • 2020-12-10, 10:04
Pierwszy śnieg i ekscytacja małpeczki.



Halman

2020-12-10, 10:05
Sin_69 napisał/a:

Pierwszy śnieg i ekscytacja małpeczki.



fajnych masz kolegów...

Payan

2020-12-10, 10:06
Halman napisał/a:

fajnych masz kolegów...



Nie jeden chciały mieć takiego w zakładzie pracy.

Halman

2020-12-10, 10:09
Pajan napisał/a:

Nie jeden chciały mieć takiego w zakładzie pracy.


ty się lepiej zastanów czy nie danie piwa filmikowi z murzynem to juz rasizm?

Znawca_Cipek

2020-12-10, 10:09
Pajan napisał/a:

Nie jeden chciały mieć takiego w zakładzie pracy.



No nie wiem. Moj kumpel nigdy rasista nie byl. Do czasu. Az w Holandii pracowal z murzynami na magazynie. Takich sciemniaczy i obibokow w zyciu wczesniej nie spotkal.

S_Z_A_L_O_N_Y

2020-12-10, 10:14
Brudny ten śnieg musi być skoro czarny bałwan wyszedł.

notak

2020-12-10, 10:18
pojedynczy murzyn nie jest problemem, może byc nawet śmiesznie i naprawdę fajnie,
dużo gorzej jest gdy żyją we własnych enklawach, bo wtedy zero asymilacji itd.

wioletkak

2020-12-10, 10:21
Znawca_Cipek napisał/a:

No nie wiem. Moj kumpel nigdy rasista nie byl. Do czasu. Az w Holandii pracowal z murzynami na magazynie. Takich sciemniaczy i obibokow w zyciu wczesniej nie spotkal.



Typowy Polak za granicą. Będzie zapie**alać ponad siły zamiast wyluzować. Na koniec dnia tak czy siak wszyscy dostaną ta samą kasę. Nie rozumiem tego post komunistycznego podejścia. W czym my staramy się pokazać że jesteśmy lepsi.
Potem murzyny, ciapaki czy angole stoją z boku i się z nas śmieją. A tak jeszcze jak który Polaka o plecakach poklepuje, że super robotę zrobił.. to cały następny miesiąc wszyscy się obijają bo on tak zapie**ala zmotywowany nadrobi za wszystkich ...

:roll:

Fx12

2020-12-10, 11:04
Jeden jest śmieszny, zabawny, spoko kolo. Ale jak przyjdzie jego 40 kolegów którzy wczoraj wysypali się z pontonu to nie wiem czy by tak beztrosko już ich nagrywał

Radbug

2020-12-10, 11:54
I pomyśleć, ze gdybyśmy wzięli ten Madagaskar w 1938 r. to może nawet mielibyśmy dziś w Polsce jakieś 10000 takich śmiesznych Murzynków.

maki1981

2020-12-10, 12:36
Normalny zachwyt, jak widzi, że bawełna z nieba leci a wcześniej w polu to zbierał.

danielbiel1988

2020-12-10, 12:51
Jestem zagorzałym rasistą jak widzę murzyna to mam odruch wymiotny. Jestem personifikacją nienawiści do murzynów. Pozdrawiam.

wioletkak napisał/a:

Typowy Polak za granicą. Będzie zapie**alać ponad siły zamiast wyluzować. Na koniec dnia tak czy siak wszyscy dostaną ta samą kasę. Nie rozumiem tego post komunistycznego podejścia. W czym my staramy się pokazać że jesteśmy lepsi.
Potem murzyny, ciapaki czy angole stoją z boku i się z nas śmieją. A tak jeszcze jak który Polaka o plecakach poklepuje, że super robotę zrobił.. to cały następny miesiąc wszyscy się obijają bo on tak zapie**ala zmotywowany nadrobi za wszystkich ...



Przeczytaj co napisałaś tępa ruro. Mam firmę w Holandii. Takiego absurdu to większego nie przeczytałem... Wypie**alaj do kuchni a nie pie**ol kocopołów.

Kaczor_Donald

2020-12-10, 13:10
I to było jedyne sensowne zdanie w jego życiu ?

ra0mir

2020-12-10, 14:06
wioletkak napisał/a:

Typowy Polak za granicą. Będzie zapie**alać ponad siły zamiast wyluzować. Na koniec dnia tak czy siak wszyscy dostaną ta samą kasę. Nie rozumiem tego post komunistycznego podejścia. W czym my staramy się pokazać że jesteśmy lepsi.
Potem murzyny, ciapaki czy angole stoją z boku i się z nas śmieją. A tak jeszcze jak który Polaka o plecakach poklepuje, że super robotę zrobił.. to cały następny miesiąc wszyscy się obijają bo on tak zapie**ala zmotywowany nadrobi za wszystkich ...



Ile masz lat dziewczynko? Chyba już czas przedziurawić tę różową bańkę w której żyjesz?