18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bamborghini

~Velture • 2017-10-12, 07:57
Czasami trzeba kogoś utulić do snu jak zaczyna świrować pawiana.

Kolor skóry jest zupełnie przypadkowy i równie dobrze mógł to być biały mężczyzna molestowany przez księdza taki jak loaloa, AleDlaczego, pazuzu bądź też Abraxus.


Wiewór

2017-10-12, 08:32
Velture myślałem, że jesteśmy kolegami :-D

Beka_z_Lewaka

2017-10-12, 08:34
Zakładanie, że wymienione przez Ciebie indywidua mogą być białymi mężczyznami jest krzywdzące. Dla białych mężczyzn.

~Velture

2017-10-12, 08:37
Abraxus napisał/a:

Velture myślałem, że jesteśmy kolegami :-D


No to wiesz już, że myślenie nie jest twoją mocną stroną.

Wiewór

2017-10-12, 08:47
Naprawdę mnie zraniłeś. Serio.

borelli

2017-10-12, 10:39
Gdy rzucil gownem o glebie, pozadny papec na ryj by sie przydal, ale i tak szacun.

BenderXXX

2017-10-12, 13:09
Widziałem już wcześniej murzynów przebiegających po fajnych i wyjątkowo drogich samochodach, to jakaś moda wśród tych pasożytów? k***a, te ich murzyńskie zabawy...

pi...........ta

2017-10-12, 14:06
I weź potem odpowiadaj za napaść jak za człowieka. Co za czasy

~Velture

2017-10-12, 14:14
BenderXXX napisał/a:

Widziałem już wcześniej murzynów przebiegających po fajnych i wyjątkowo drogich samochodach, to jakaś moda wśród tych pasożytów? k***a, te ich murzyńskie zabawy...


No bo jak to być może aby ktoś miał lepiej niż oni?! NO JAK?
Żyją z zasiłków nic nie robiąc całe dnie (poza kradzieżami, bójkami, strzelaninami i gwałtami) i w tych małych móżdżkach pojawia się zawistny ból dupy, że ktoś kto pracuje to zapie**ala autem wartym więcej niż on dostanie zasiłków przez całe swoje życie.

zapasy_w_wekach

2017-10-12, 14:15
Jej! Ja też chcę kurtkę z Kołaczkowską na plecach!

Syn_Milionera

2017-10-12, 14:46
Jakby mi jakiś biedol tak zrobił z moją Panamerą to miałby uprzykrzone życie przez najbliższe kilka lat.

janlew

2017-10-12, 14:58
Velture napisał/a:

Kolor skóry jest zupełnie przypadkowy i równie dobrze mógł to być biały mężczyzna molestowany przez księdza taki jak loaloa, AleDlaczego, pazuzu bądź też Abraxus.


Przez rabina nie przez księdza ...gdzie takie parchy w kościele?
Opcjonalnie przez laickiego rabina typu Jakub Berman.

BenderXXX

2017-10-12, 15:12
@Velture

Wiesz co mnie doprowadza do szału? Już pal sześć, że mają te zasiłki, mieszkania socjale itp... Mnie doprowadza do szału, że oni dalej sa "grupą chroniona" - no mają bezkarność zagwarantowaną poprostu. Miejsca na uczelniach, pierwszeństwo przyjęcia do pracy, wiele by wymieniać... i jedyne co robią to... NIC! Żadnego wysiłku, pomyślunku, im się należy i tyle! Kładą na łopatki naszą biedną Europe nieróbstwem, lenistwem i agresywnością przy ogólnym poklasku lub wymownym milczeniu.

~Velture

2017-10-12, 15:19
BenderXXX napisał/a:

@Velture

Wiesz co mnie doprowadza do szału? Już pal sześć, że mają te zasiłki, mieszkania socjale itp... Mnie doprowadza do szału, że oni dalej sa "grupą chroniona" - no mają bezkarność zagwarantowaną poprostu. Miejsca na uczelniach, pierwszeństwo przyjęcia do pracy, wiele by wymieniać... i jedyne co robią to... NIC! Żadnego wysiłku, pomyślunku, im się należy i tyle! Kładą na łopatki naszą biedną Europe nieróbstwem, lenistwem i agresywnością przy ogólnym poklasku lub wymownym milczeniu.


Zapomniałeś dodać, że w USA to dostają bony jeszcze z pomocy społecznej a 90% pracowników wydających decyzje o przyznaniu bonów to czarni i ponieważ te bony nie są magicznie drukowane tylko jest ich pewna ilość to biali nie mają tam praktycznie szans dostać tych bonów (zarówno żywnościowych jak i towarowych) bo czarni wydaję je tylko czarnym.
To jest dopiero poj***ne i nikt się tym nie zajmie.

Belzedup666

2017-10-12, 16:20
Gdzieś krąży filmik jak ta małpa skacze mu po Lambo