18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Balonowa halówka

stanek1235 • 2013-06-28, 21:53
Tez bym tak chciał pograć


areodyne

2014-02-02, 10:17
Za uderzenia od tyłu powinien być faul :P

Banancoll

2014-02-02, 11:06
dram09 napisał/a:



k***a, czy może mi ktoś elokwentnie, wytłumaczyć skąd pochodzi ta nowomowa? Ja wcale teraz nie żartuję.




Wszystko tłumaczy

Winterstorm

2014-02-02, 11:39
dram09 napisał/a:



k***a, czy może mi ktoś elokwentnie, wytłumaczyć skąd pochodzi ta nowomowa? Ja wcale teraz nie żartuję.



To w sumie jest bardzo proste. Jest to kolejna wariacja w młodzieżowym slangu czy gwarze, jak tam kto woli. Taki język zmienia się dość dynamicznie. Masz teraz ponad dwadzieścia lat (jeśli info w profilu jest prawdziwe), przypomnij sobie jak Ty mówiłeś te kilka lat temu kiedy z kumplami kopałeś piłkę na podwórku. Też zapewne używałeś potocznych zwrotów młodzieżowych niezrozumiałych dla nieco starszych od Ciebie osób. Problem w dzisiejszych czasach jest jedynie taki, że ten młodzieżowy język (zwłaszcza internetowy), zmienia się bardzo szybko, dynamicznie i na ogromną (bo właściwie globalną) skalę - poprzez łatwy dostęp do wszelkich mediów, zwłaszcza internetu.

A tak poza tym, to "śmiechłem" brzmi bardzo ch*jowo, a dzieciaki są coraz głupsze :D

Chudy_lis

2014-02-02, 12:15
dram09 napisał/a:

k***a, czy może mi ktoś elokwentnie, wytłumaczyć skąd pochodzi ta nowomowa? Ja wcale teraz nie żartuję.



Zdechłem ze śmiechu = śmiechłem.
Taka tam bzdura.

Mroziu

2014-02-02, 12:21
"śmiechłem" po raz pierwszy, zdaje się, pojawiło się u Puchałke.