18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Balans ciężarówki

phrontch • 2020-10-07, 17:45
Murzyn dociążający naczepę




sard

2020-10-07, 18:06
Skoro jako murzyn jest ciężarem dla społeczeństwa to czemu nie przełożyć tego na profil pracy - w stylu balast na statku, dociążenie dmuchańców, a i pustą naczepę może obsłużyć i nie przerośnie to jego ajkju!

Mariusz

2020-10-07, 18:28
sard napisał/a:

Skoro jako murzyn jest ciężarem dla społeczeństwa to czemu nie przełożyć tego na profil pracy - w stylu balast na statku, dociążenie dmuchańców, a i pustą naczepę może obsłużyć i nie przerośnie to jego ajkju!



Za trudne. Jednak trochę trzeba myśleć. Ale myślę że świetnie sprawdza się w roli takich zderzaków dla promów przy nabrzeżach w porcie. Wieszać za szyję i niech służą. Nawet kolorystycznie się zgadza.

PękniętySłoik

2020-10-07, 19:40
Mariusz napisał/a:

Za trudne. Jednak trochę trzeba myśleć. Ale myślę że świetnie sprawdza się w roli takich zderzaków dla promów przy nabrzeżach w porcie. Wieszać za szyję i niech służą. Nawet kolorystycznie się zgadza.



Uważaj kolego bo to nie ten stary dobry sadistic co jeszcze 5-6lat temu. Teraz za coś takiego możesz beknąć, ide o zakład, że już jakaś k***a zrobiła screena.

głowakozua

2020-10-07, 20:36
Wyzimlak napisał/a:

Uważaj kolego bo to nie ten stary dobry sadistic co jeszcze 5-6lat temu. Teraz za coś takiego możesz beknąć, ide o zakład, że już jakaś k***a zrobiła screena.



I co, przez jakiś stop mowy nienawiści, kolega ma teraz uważać na słowa i tym samym, dusić w sobie własną opinię? Nie wydaję mi się, a beknąć to można lewactwu w morde, pozdrawiam.

Karboksylator

2020-10-08, 14:04
jak balast, to przy balonach może...