18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajka o polityce

Ra...........hi • 2016-05-14, 12:58
W sam raz do puszczania dzieciom jako dobranockę :mikolaj:


voidinfinity

2016-05-14, 13:07
Tak, tak. Było wszystko dobrze - dopóki pis nie przyszedł :krejzi: Bardzo legitnie.

.I...........an

2016-05-14, 13:07
Najlepsze podsumowanie polskiej sceny politycznej jakie kiedykolwiek widziałem. U nas po prostu od 30 lat w polityce są te same mordy które podzieliły się na dwa stronnictwa i walczą ze sobą od wielu lat po różnymi szyldami. I tyle. W naszym pięknym kraju dobrze żyje się tylko tym którzy zapisali się w odpowiednim momencie do jakiejś partii politycznej.

support3

2016-05-14, 13:15
Piękne i jak zwykle bardzo trafne, widać bez względu czy PO czy PIS jadą równo z tą j***ną sitwą.

Swoją drogą czekam na komenty j***nych lewaków janlewa i imie_jego_44 w końcu PIS obrażają a chłopaki dostaja kasę za każde dobre słowo o prezesie.

Autor

2016-05-14, 13:40
Tępy motłoch nigdy nie pojmie, że tajemnica leży w niskich podatkach. Tępy motłoch głosuje przeciwko czemuś, a nie na kogoś. Tępy motłoch na szczęście się już powoli kurczy. Luka jaka ka się pojawiła pozwoli zagłosować na wolnościowców większej grupie młodych osób, którzy daj Bóg niechaj uzyskają chociażby 20 - 25 %. Już za 4 lata urodzeni na początku milenium uzyskają prawo głosu. Na nasze szczęście czerpią pełnymi garściami z internetu. Nie są agitatorami propagandystów telewizyjnych. Ja pie**ole, k***a mać.

St...........on

2016-05-14, 14:07
@support3

Tu nie chodzi nawet o PiS, który kiedyś miał moje poparcie, dziś robia to samo co PO, dzielą społeczeństwo, a podzielonym społeczeństwem łatwiej się manipuluje. I tak jak autor napomniał "sitwa siedzi i się śmieje, i pieniądze podatnicze liczy". Jestem ciekaw jak by to wyglądalo gdyby w Polsce wróciła monarchia- tzn. król itp.

Ni...........ny

2016-05-14, 14:18
alexandrus napisał/a:

... Jestem ciekaw jak by to wyglądalo gdyby w Polsce wróciła monarchia- tzn. król itp.




Podejrzewam że król by siedział i się śmiał i pieniądze poddanych liczył :amused: nic by się nie zmieniło

Wykalaczek

2016-05-14, 14:38
ale to jest zj***ne juz w ch*j w to o czym tam ten lektor mowi

Loaloa

2016-05-14, 15:44
Jak zwykle celnie, jak zwykle z morałem i jak zwykle sadolowi politolodzy za trzy grosze będą się nawzajem opluwać.

ePeeL

2016-05-15, 14:13
Standard :D Jak cisną po PiS'ie i na dodatek TRAFNIE to te śmiecie będą wyciągać największe brudy niezwiązane w ogóle z tematem. Jebie mnie ta cała polityka. PO, PiS - jeden ch*j. Mówisz tym śmieciom z PiS'u coś konkretnego co oni zrobili zle, popierasz argumentami, a oni to albo k***a jawnie zignorują w ten sposób plując Ci w twarz albo powiedzą, że PO zrobiło to i to zle, mimo że to nie będzie związane totalnie z rozmową i z tematem. j***ć PO - złodzieje, bandyci, k***y i kłamcy, ale PiS'u nienawidzę bardziej.

voidinfinity

2016-05-15, 16:34
@up Z twych słów wnioskuje - że jesteś taki sam jak oni. Mam nadzieje, że pomogłem :amused:

enio22

2016-05-15, 16:39
hehe ale kodziarze dupe spinają, bo im emeryturki pułkownickie pozabierali. W sprawach gospodarczych może i PiS i PO są ch*jowi, ale za to pis nie chowa z honorami zbrodniarzy wojennych, zdrajców itp. jak to robiło PO.
Dopiero po tylu latach zaczęli organizować oficjalne pogrzeby dla żołnierzy wyklętych itp., którzy dla poprzedniego obozu rządzącego byli zbrodniarzami.
j***ć PO, marionetki UE

nerusss

2016-05-15, 16:58
Jak na koniec pokazali zbliżenie do ich twarzy, to aż mi się nie dobrze zrobiło.