18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajka o kotku i kogucie - po angielsku

Olaf_z_Bajki • 2020-08-22, 10:48
Książeczka o zwierzętach domowych.


Szangti

2020-08-22, 11:02
Tak własnie sodomici i zdoczeńcy vel pedofile z lgbt wprowadzają "edukacje" do dzieci....

petru23

2020-08-22, 11:03
@up
To zajebie belfra jak mi będzie dziecko sodomił

Halman

2020-08-22, 11:05
petru23 napisał/a:

@up
To zajebie belfra jak mi będzie dziecko sodomił



i pójdziesz siedzieć jak za człowieka...

Pralpunkt

2020-08-22, 11:05
Ta bajeczka juz mi się podoba

zwierzak30

2020-08-22, 11:58
To jest opowiadanie z przesłaniem.

Im więcej kolegów będzie czochrać twoją Pussy.
Tym większe prawdopodobieństwo że złapiesz jakiegoś wenera. :)

Przekaz dla chłopców.
Nie r*chaj szlauf,bo ci kuśka odpadnie. :) :) :)

gumstg

2020-08-22, 13:03
Szangti napisał/a:

Tak własnie sodomici i zdoczeńcy vel pedofile z lgbt wprowadzają "edukacje" do dzieci....



No tak bo jak ktos ma inna orientacje to jest odrazu zboczencem. Ogarnij sie zjebie bo z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz. I uprzedzam ze samemu mi sie to nie podoba co aktualenie odwalaja ludzie z LGBT. Ale jest wielu ludzi innej orientacji ktorzy w tym nie biora udzialu i potrafia sie zachowywac normalnie. No i kolejna sprawa tak jestem hetero jak bys zaraz mial wyzywac mnie od pedalow

raistpol

2020-08-22, 13:35
Nie, w tym wcale nie ma celowości.

Wiewór

2020-08-22, 15:18
Szangti napisał/a:

Tak własnie sodomici i zdoczeńcy vel pedofile z lgbt wprowadzają "edukacje" do dzieci....



Gdybiscie poświęcili chociaż 1% energii ile zużywacie na walkę z lgbt na walkę z pedofila w kościele to kościół byłyby strefa wolna od j***nia dzieci.
Ale niestety w kato pie**olniki są odwrotne standardy. Napie**ala się dorosłych ludzi za akceptowały homoseksualizm a kryje się księży pedofilów.

Essent

2020-08-22, 16:08
Dziwne, w google translate jest pussy jako c*pka i jako kiciuś.Dziwne jeszcze bardziej bo jak zrobimy odwrotnie to pussy jest jako ass hole :krejzi:

borelli

2020-08-22, 16:47
Już niedługo w polskich szkołach, tylko bez zwierzątek. O ile to LPG+ nie zostanie zlekceważone przez rząd tak jak powinno być.

pazuzu

2020-08-22, 17:54
I co w tym złego żeby dzieci to widziały? Że laska się masturbuje? A kto tego nie robi? Że jak będzie się puszczała dostanie choroby wenerycznej to też źle że może czegoś się dowiedzieć? Chyba lepsza edukacja seksualna w szkole niż 13 łatki w ciąży albo zadające pytania w necie czy od siadania na kiblu można zajść w ciążę

Usztafik

2020-08-22, 18:53
Wiewór napisał/a:

Gdybiscie poświęcili chociaż 1% energii ile zużywacie na walkę z lgbt na walkę z pedofila w kościele to kościół byłyby strefa wolna od j***nia dzieci.
Ale niestety w kato pie**olniki są odwrotne standardy. Napie**ala się dorosłych ludzi za akceptowały homoseksualizm a kryje się księży pedofilów.



Co Ty k***a ciągle z tym argumentem o tych batamanch? Nikt tutaj raczej nie chodzi codziennie do kościoła i nie bije pokłonów do żyda na krzyżu. Większość z Nas ma w piździe tą zakłamaną instytucję. Ale k***a jak ktoś powie, że gardzi LGBT to na bank prawilny katolik jebaka dzieci. Niech zgadnę, jesteś po prostu typowym lewicowym idiotą, który nie ma innych argumentów? Gardzę bardziej niż pedofilem księdzem.