18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bajka o kotku i kogucie - po angielsku

Olaf_z_Bajki • 2020-08-22, 10:48
Książeczka o zwierzętach domowych.


dżonyłojlker

2020-08-22, 19:08
gumstg napisał/a:

No tak bo jak ktos ma inna orientacje to jest odrazu zboczencem. Ogarnij sie zjebie bo z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz. I uprzedzam ze samemu mi sie to nie podoba co aktualenie odwalaja ludzie z LGBT. Ale jest wielu ludzi innej orientacji ktorzy w tym nie biora udzialu i potrafia sie zachowywac normalnie. No i kolejna sprawa tak jestem hetero jak bys zaraz mial wyzywac mnie od pedalow



Twój komentarz jest świetnym przykładem jak bardzo zboczeńcy uprali głupim ludziom ich puste łby. Lobby pedofilskie też wmawia przygłupom, że to orientacja, Ty już niedługo będziesz tak pie**olić.
Chyba, że był to wyszukany żarcik, a Ty tak naprawdę nie jesteś upośledzonym wyznawcą LPG.

gumstg

2020-08-22, 20:30
StalowyNożyk napisał/a:

Twój komentarz jest świetnym przykładem jak bardzo zboczeńcy uprali głupim ludziom ich puste łby. Lobby pedofilskie też wmawia przygłupom, że to orientacja, Ty już niedługo będziesz tak pie**olić.
Chyba, że był to wyszukany żarcik, a Ty tak naprawdę nie jesteś upośledzonym wyznawcą LPG.



No tak to ty chyba jestes ograniczony umyslowo. Jak na moje to narazie ty tu jestes uposledzony powiedz mi jak wspomnialem w komentarzu gdzie tu widzisz ze ludzie z LBGT sa pedofilami. Dla twojej informacji homoseksualizm byl jest i bedzie i gowno z tym zrobisz.

wihrura

2020-08-22, 22:34
usztafe napisał/a:

Co Ty k***a ciągle z tym argumentem o tych batamanch? Nikt tutaj raczej nie chodzi codziennie do kościoła i nie bije pokłonów do żyda na krzyżu. Większość z Nas ma w piździe tą zakłamaną instytucję. Ale k***a jak ktoś powie, że gardzi LGBT to na bank prawilny katolik jebaka dzieci. Niech zgadnę, jesteś po prostu typowym lewicowym idiotą, który nie ma innych argumentów? Gardzę bardziej niż pedofilem księdzem.



Ja chodzę.

Buliboss

2020-08-22, 22:48
gumstg napisał/a:

No tak bo jak ktos ma inna orientacje to jest odrazu zboczencem. Ogarnij sie zjebie bo z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz. I uprzedzam ze samemu mi sie to nie podoba co aktualenie odwalaja ludzie z LGBT. Ale jest wielu ludzi innej orientacji ktorzy w tym nie biora udzialu i potrafia sie zachowywac normalnie. No i kolejna sprawa tak jestem hetero jak bys zaraz mial wyzywac mnie od pedalow



GEJJJJJJJJ

:mrgreen:

rybsony

2020-08-22, 23:54
Buliboss napisał/a:

GEJJJJJJJJ



Zwykły PEDAŁ

gernash100

2020-08-23, 09:55
Szangti napisał/a:

Tak własnie sodomici i zdoczeńcy vel pedofile z lgbt wprowadzają "edukacje" do dzieci....



To ma tyle samo wspólnego z edukacją seksualną dzieci co nauki przedmałżeńskie prowadzone przez księży ;]

Wiewór

2020-08-23, 16:40
usztafe napisał/a:

Co Ty k***a ciągle z tym argumentem o tych batamanch? Nikt tutaj raczej nie chodzi codziennie do kościoła i nie bije pokłonów do żyda na krzyżu. Większość z Nas ma w piździe tą zakłamaną instytucję. Ale k***a jak ktoś powie, że gardzi LGBT to na bank prawilny katolik jebaka dzieci. Niech zgadnę, jesteś po prostu typowym lewicowym idiotą, który nie ma innych argumentów? Gardzę bardziej niż pedofilem księdzem.



Problemem w Polsce jest j***nie dzieci przed kościelnych dewiantów a nie lgbt.

gumstg

2020-08-23, 18:31
Buliboss napisał/a:

GEJJJJJJJJ



Typowy argumemt ograniczonego zjeba. To ze nie mam nic do ludzi z LGBT to odrazu gej. Wez rozbieg a sciana sama cie znajdzie. Z takimi tekstami mozesz do kolegow z piaskownicy wyskakiwac

Usztafik

2020-08-23, 18:38
Wiewór napisał/a:

Problemem w Polsce jest j***nie dzieci przed kościelnych dewiantów a nie lgbt.



A Ty dalej swoje kocopoły pie**olisz, jesteś jednak głupszy niż standardowy lewak. Jak nic możesz dumnie stać w szeregach antify.

jacek19908

2020-08-24, 13:12
Ej, ale wy jesteście świadomi, że to nie jest książka do edukowania dzieci, tak? Tylko to jest jajcarska książeczka dla dorosłych... Wiem, że to może oczywiste, ale czytając powyższe komentarze, nie jestem do końca pewna, czy aby na pewno wszyscy to wiedzą...

edmund

2020-08-25, 07:47
Wiewór napisał/a:

Gdybiscie poświęcili chociaż 1% energii ile zużywacie na walkę z lgbt na walkę z pedofila w kościele to kościół byłyby strefa wolna od j***nia dzieci.
Ale niestety w kato pie**olniki są odwrotne standardy. Napie**ala się dorosłych ludzi za akceptowały homoseksualizm a kryje się księży pedofilów.



pedofilia jest wszędzie ale cwe*e widzą ją tylko w kościele,
prowokatorzy i tak tego nie zrozumieją

Wiewór

2020-08-25, 10:58
edmund napisał/a:

pedofilia jest wszędzie ale cwe*e widzą ją tylko w kościele,
prowokatorzy i tak tego nie zrozumieją



A debile twojego pokroju nie rozumieją ze wszędzie pedofili się aresztuje i zamyka a kościół świadomie ich ukrywa i chroni przed odpowiedzialnoscia i o to jest wk***ienie.

:roll:

gu...........er

2020-08-26, 20:08
Ta najlepiej się już do tego filmiku pozabijajcie nawzajem . Sęk w tym że "pussy" miewa różne znaczenie w zależności od kontekstu i jest skrótem od pussycat .

My mamy uniwersalne słowo "pedał" sprzegła , hamulca ,rowerowy . To najlepszy skrót żeby film motoryzacyjny algorytm YT wywalił :D

Tuco

2020-09-01, 02:18
gumstg napisał/a:

No tak bo jak ktos ma inna orientacje to jest odrazu zboczencem. Ogarnij sie zjebie bo z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz. I uprzedzam ze samemu mi sie to nie podoba co aktualenie odwalaja ludzie z LGBT. Ale jest wielu ludzi innej orientacji ktorzy w tym nie biora udzialu i potrafia sie zachowywac normalnie. No i kolejna sprawa tak jestem hetero jak bys zaraz mial wyzywac mnie od pedalow



Homo to nie orientacja tylko dewiacja. Też mam znajomą less i nie jest jakaś radykalną, ale ciągle pierdół w kółko to samo jakby chciała sama siebie przekonywać, a nie innych. Rzygać się chce, już nie tylko od tej Sodomy, ale w ogóle od tego usprawiedliwiania.