18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajka o borsuku.

St...........ke • 2015-03-01, 19:29
Bajka nie dla dzieci. ;)


Ms.Hellsing

2015-03-01, 22:02
Bajka o kant dupy rozbic. Ale opowiadający calkiem do rzeczy :mrgreen:

W4R14T

2015-03-02, 01:21
O ile się nie mylę to Canton z Letniego Chamskiego Podrywu, nie ? Tylko jakiś taki zarośnięty....

makumbah

2015-03-02, 03:16
Zazwyczaj nie wypowiadam się pod materiałami zamieszczonymi na sadolu, tym razem zrobię wyjątek, ponieważ zaciekawiła mnie logika autora tematu.
Mam do Ciebie drogi autorze pytanie, po jaką cholerę wrzucasz ogólnodostępny na youtube film na sadolowy serwer?
Pomijając już kwestię, szybkości tegoż ustrojstwa, które na 20 Mb necie chodzi, jakbym łączył się przez TORa, za nic nie mogę znaleźć jakiegokolwiek powodu do uploadowania go tutaj i zapychania serwerów serwisu.
Bo czy przedstawiony wyżej materiał zawiera treści, które spowodują, że youtube go zablokuje i nie chcesz, żeby materiał zniknął? Nie sądzę.
Czy może zawierał jakąś chamską reklamę, którą uprzejmie wyciąłeś? Też nie.
Mam nadzieję, że nie zmarnowałeś czasu na download filmiku z youtube, później kolejnych kilku minut na jego upload, tylko po to, żeby "burżuj" z youtube nie zarobił kilku groszy na reklamach/wyświetleniach?
Skoro materiał spodobał Ci się na tyle, żeby podzielić się nim z szerszym gronem użytkowników, dlaczego nie zechcesz docenić jego autora chociaż kilkoma dodatkowymi wyświetleniami? Ja osobiście lubię ich przeróbki teledysków i zdaję sobie sprawę, że jak "hajs się nie będzie zgadzał" to chłopaki machną ręką i więcej kręcić nie będą.

Poza tym patrząc od strony czysto praktycznej, wrzucanie takich materiałów na serwer to sranie we własne gniazdo.
Bo gdy ktoś będzie oglądał ten materiał w sadolowym playerze, zapychając tym samym serwerowe łącze, pod innym, bardziej sadolowym materiałem będą pojawiać się komenty, że buforuje się dłużej niż ogląda.

Nie odbieraj tego komentarza jako atak, po prostu dziwi mnie trochę bezsens takiego postępowania.
A materiał spoko. Pozdro.

raistpol

2015-03-02, 04:20
@up

własnie k***a atakuj!

głupotę trzeba j***ć pałą po głowie, bo inaczej do nich nic nie dotrze

Sa...........er

2015-03-02, 07:23
tak, gdyby było bezpośrednio z youtube to też źle, że nabija wyświetleń jakiemuś pedałowi, że sam pedał itd.