18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bagaż podręczny...

krzyks • 2016-05-12, 11:31
... czyli jak umilić sobie podróż 8-)



"To pański interes" :mrgreen:

IOI

2016-05-12, 11:47
ciekawe czy celnik pozniej tez w ramach zartu wzial goscia na osobista, zeby mu zajzec czy w dupie nie ma bomby...

CJ...........ac

2016-05-12, 14:43
Przecież to tylko o butelkę chodziło ... Nie można wziąć na pokład butli większej niż 100 ml

mlekozklasa

2016-05-12, 16:58
@up

Ale butlę przykleił do dildo, bo go na drugie nie stać było :D

mi...........80

2016-05-12, 17:00
O co im chodzi z tą wodą?

Boją się że pasażerowie zatopią samolot w locie?

Heathen

2016-05-12, 19:09
Widziales ceny na pokładzie?
Jak każdy weźmie swoje picie to i z torbami puszcza:D

Acros

2016-05-12, 19:16
Bardziej od zatopienia boją się, że zamiast wody w butelce będzie jakiś płyn łatwopalny. W bagażu rejestrowanym można przewozić różne ciecze, broń palną, etc. - zgłaszając "Dangerous goods", na co musi zgodzić się przewoźnik. Zdarza się też, że na pokładzie lecą pasażerowie, a w luku bagażowym np. 1400 piskląt kurczaka ;)

p0lybius

2016-05-12, 19:26
No i popacz pan, sprawdzają na lotnisku czy czasami nie masz o 10 ml wody więcej, czy nie masz scyzoryka albo widelca, sprawdzą zawartość tubki pasty do zębów oraz 20 par skarpet, nawet tych znoszonych i jebiących, nawet jak zajdzie potrzeba to rozbiorą do naga i zajrzą do dupy, czy czasami nie masz bomby. A jak masz starą pieczątkę na dokumencie, chociażby o jeden dzień, to do widzenia. Nie wspominajac już o braku posiadania papierów.
I tak miliony pasażerów DZIENNIE w całej UE, którzy podróżują WEWNĄTRZ UE.

Z drugiej strony setki tysięcy osób bez żadnych dokumentów, bez udzielenia żadnych informacji o sobie, mogących przynieść w bagażu dosłownie wszystko co chcą, przybywających z terenów ekstremalnie niebezpiecznych, beztrosko sobie przechodzą przez granicę, nawet jeżeli mając 40 lat zadeklarujesz, że jesteś 15 letnim gówniarzem. Nikt tego nie sprawdza ani nie kontroluje, dodatkowo dadzą ci kasę, jedzenie i mieszkanie, a jak ktoś zaprotestuje, to jest j***nym faszystą, nazistą, narodowcem, rasistą, homofobem i antysemitą.

Czuję się bezpieczniej kiedy dba o nas władza i UE, bo to dla mojego dobra sprawdzają mnie a nie obcych, bo przecież to my dla siebie samych stanowimy większe niebezpieczeństwo niż obcy przedstawiciele religii, która w założeniu ma walkę przeciwko mnie.

krzyks

2016-05-12, 19:30
p0lybius napisał/a:

No i popacz pan, sprawdzają na lotnisku czy czasami nie masz o 10 ml wody więcej, czy nie masz scyzoryka albo widelca, sprawdzą zawartość tubki pasty do zębów oraz 20 par skarpet, nawet tych znoszonych i jebiących, nawet jak zajdzie potrzeba to rozbiorą do naga i zajrzą do dupy, czy czasami nie masz bomby. A jak masz starą pieczątkę na dokumencie, chociażby o jeden dzień, to do widzenia. Nie wspominajac już o braku posiadania papierów.
I tak miliony pasażerów DZIENNIE w całej UE, którzy podróżują WEWNĄTRZ UE.

Z drugiej strony setki tysięcy osób bez żadnych dokumentów, bez udzielenia żadnych informacji o sobie, mogących przynieść w bagażu dosłownie wszystko co chcą, przybywających z terenów ekstremalnie niebezpiecznych, beztrosko sobie przechodzą przez granicę, nawet jeżeli mając 40 lat zadeklarujesz, że jesteś 15 letnim gówniarzem. Nikt tego nie sprawdza ani nie kontroluje, dodatkowo dadzą ci kasę, jedzenie i mieszkanie, a jak ktoś zaprotestuje, to jest j***nym faszystą, nazistą, narodowcem, rasistą, homofobem i antysemitą.

Czuję się bezpieczniej kiedy dba o nas władza i UE, bo to dla mojego dobra sprawdzają mnie a nie obcych, bo przecież to my dla siebie samych stanowimy większe niebezpieczeństwo niż obcy przedstawiciele religii, która w założeniu ma walkę przeciwko mnie.



Widzisz, taki porwany samolot, to poważna broń. Oni się boją, że ktoś mógłby takim uprowadzonym samolotem wyj***ć w jakąś większą "pielgrzymkę" tzw... uchodźców.... 8-)

adam_one

2016-05-12, 19:55
Od razu widać że to biedny "prank" i kolejni pranksterzy z dupy, a koleś po prostu wykonuje swoją pracę i w sumie to oni zrobili z siebie debili :)

RmX

2016-05-12, 20:32
Też mi wywalili wodę nawet nie mogłem wypić tylko kupić 10m dalej w sklepiku...

Robcio1207

2016-05-12, 20:56
Niedawno leciałem z Luton do Polski, na lotnisku znaki co można przewozić, a co nie. Pod znakiem zapytania stała butelka z mlekiem dla dzieciaka (wiecie, te ze smoczkiem). Pod znakiem zapytania, czyli może przejdzie, może nie.
A pod sufitem wisi JEBITNY znak informujący, że mogę na pokład wnieść nożyczki lub NÓŻ o długości ostrza nie większej jak 5 cm! Czyli co, takim nożem nikogo nie zajebię na pokładzie, ale butelki dla dzieciaka już mogę nie wnieść?
Uprzedzając pytania, niestety nie udało mi się pstryknąć fotki, bo się śpieszyłem.

lipnekonto258

2016-05-12, 21:38
@p0lybius - wg. różnych szacunków "imigranci" wwieźli do UE ~150 tyś. (!) sztuk broni.

W latach 90. z magazynów wojskowych dawnej Jugosławii zniknęło kij wie ile sztuk broni.
W samej Albanii w 1997r. ludzie rozkradli 2.5mln sztuk...

ALE pamiętajcie! To myśliwi, kolekcjonerzy i sportowcy są źródłem broni, która cyrkuluje na czarnym rynku!

kokos_123

2016-05-12, 21:55
mitrus80 napisał/a:

O co im chodzi z tą wodą?

Boją się że pasażerowie zatopią samolot w locie?



Chodzi o płynne materiały wybuchowe, paręset mililitrów starczy żeby poważnie uszkodzić samolot ( a nie mogą otwierać wszystkich butelek, aby zidentyfikować jaki płyn w nich jest ) :idea:

Więc po prostu zakazali wszystkiego powyżej 100 ml :shock:

nawet lekarstw, czy kropli do oczu

emperorzbigniew

2016-05-12, 22:26
Polecam polecieć do Izraela - choćby z Polski. Nawet w gumkach sprawdzają czy nie ma śladów materiałów wybuchowych.