18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Badanie

BongMan • 2015-03-30, 22:36
Po dokładnym badaniu lekarz zwraca się do pacjenta:
- Ma pan nieregularne tętno, nieregularny oddech. Czy pan pije?
- Tak, ale regularnie.

zincum

2015-03-30, 23:01
Ty, ja mam lepsze. Szpital k***a akademicki czy ch*j wie. Wywiad - baba powiedzmy 75 lat, jara od 20 roku życia. Nigdy nie paliła. No ch*j, to wywiad. Wypis ze szpitala - nigdy nie paliła. To co oni k***a badają jak nawet do gęby nie zaglądają? k***a jego mać, banda zaj***nych sk***ysynów za kupę kasy państwowej...

Suchar dobry. ;)

BongMan

2015-03-30, 23:12
Ale jeszcze raz, powoli i po polsku :D

zincum

2015-03-30, 23:36
Co powoli? k***a mać, masz:

1. Wywiad - baba kłamie, spisuje to jakiś nowy cymbał. ch*j z tym.
2. Baba jest leczona na migotanie przedsionków, od zaj***nia badań było.
3. Baba zostaje wypisana do domu - a wypisie - nigdy nie paliła.
4. To co oni k***a przez tych kilka dni robili w szpitalu jak to czy paliłeś naście lat temu stwierdzi byle jaki laryngolog.
5. Koniec.
6. W sumie nie, baba była w tym szpitalu już 3 razy. Od baby pobierano dowód osobisty za każdym razem. Za pierwszym razem baba mieszkała gdzie indziej. Lata temu. Tak ze 300 metrów dalej lub bliżej. ch*j wie jak na to patrzeć. Dwa razy babę zawieziono pod stary adres. Po pierwszej wpadce milion telefonów, rozmowy w szpitalu, upewnianie się, że adres już dobry. Ni ch*ja, na stary powieźli ledwo żywą babę. No i tą ledwo żywą babę przywieźli do szpitala, jebnęli na jakimś korytarzu i mają wszystko w piździe.
6. Jeszcze mi jakaś k***a pyskuje, że byli, dzwonili, pukali. Sąsiad drzwi wyważał. A jak się zapytałem gdzie byli, o wypis - no ch*j. Adres stary. Trochę szkoda, że tam się nie wj***li. Chata była dużo lepsza. :mrgreen:

A mnie to pie**oli, ch*j mi mogą zrobić. Tak działa szpital Jurasza w Bydgoszczy. Unikaj Bydgoszczy, unikaj tego szpitala jak możesz :mrgreen:

lokalnywatażka

2015-03-30, 23:46
Nowa stronka z dowc**asami o tematyce szpitalno/medycznej?

zincum

2015-03-30, 23:51
No. Teraz ty. O swojej prostacie. Tylko niech wypnie, nie kuli jak pies przy kupci...

Eee, młodzieńcza prostata. Co, nie sika już jak straż pożarna?

- Rozdupan 3x1
- Prostanolo ch*j Wie co lolo - 17x3 (tylko to w pełni płatne)
- Odbytanol 2x1
- Zdrovit +70 5x1

Zdrowiej żyć trzeba. Pije pan? Nie. No i k***a cały plan mi pan sp***olił. Następny!

kreatyn

2015-03-31, 20:57
@zincum
ciężka bania k***a jestem po 8 piwkach i myślałem ,że wtedy dostaję jasnego umysłu ale nie jestem pojąć mimo twojego pisania powoli

tranzystor

2015-03-31, 22:15
BongMan napisał/a:

Po dokładnym badaniu lekarz zwraca się do pacjenta:
- Ma pan nieregularne tętno, nieregularny oddech. Czy pan pije?
- Tak, ale regularnie.



BongMan, dawno Cię nie było. Odwykliśmy od Twoich sucharów :mrgreen:

he...........01

2015-03-31, 22:37
Tyle w temacie...