18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bad trip po szałwii

Zadi_ • 2017-07-24, 09:59
Czyli ćpuny w akcji


SKINHEAD

2017-07-24, 22:03
To nie jest zwykła szałwia jak do płukania gęby a szałwia wieszcza (Salvia divinorum) , głownym składnikiem psychoaktywnym jest salwinoryna A. Nastepna sprawa tego pali sie trochę a nie jak ci debile z bonga... Przy takich tematach wazne jest zeby miec dobrego opiekuna tripa bo inaczej mozna sobie naprawdę zrobić krzywdę...

mietnet

2017-07-24, 22:31
szałwia trzma 3-6 min nie dluzej

yippe_ki_yay

2017-07-24, 23:48
szałwię zasugerował OP,
paliliśmy kiedyś x40 ekstrakt (jak były dopalacze.pl), każdy sobie siedział lajtowo na fotelu, brał bucha, ktoś odbierał od niego bongo i zaczynał się jakiś 2-3 minutowy trip, o którym potem opowiadało się z 10 minut.
IMO panowie na filmiku palą jakiś zmieszany szajs.

Kantinflas

2017-07-25, 18:46
sp***olone strasznie zycie trzeba miec zeby cpac.

sielele

2017-07-26, 12:02
bo do szałwi to trzeba mieć pojęcia troche...
mielismy ziomka bialorusina, ktory mieszkal w polsce i raz na jakis czas przywozil pociagiem (jaki ekstrakt - ch*j wie), ale kopało niesamowicie.
Pierwszy i zarazem najlepszy trip jaki miałem : Łapiąc bucha wpatrywałem się w znak drogowy oddalony ode mnie mniej więcej o 100 metrów. Uwierzcie lub nie, ale podczas fazy byłem tym znakiem, widziałem auta jadące z perspektywy znaku, chodnik, pieszych, nie zapomne tego do konca zycia, cos k***a wspaniałego :D

Pamietajcie o tym, aby w pobliżu był zawsze ktos kto jest totalnie trzeźwy.
Nie jarajcie tego w pobliżach dużych skupisk ludzi, bo będzie tragedia.. Nie jesteś w stanie wypowiedzieć poprawnie słowa, bełkot to jest mało powiedziane. Pamietam, ze nie bylem w stanie chodzic. Faza trwa okolo 10 minut, do godziny czasu po jaraniu nie masz w głowie nic.. totalnie k***a pustka taka, jakby Cie wypuscili po resecie mozgu.
Ogolnie dla znajacych temat i lubiacych haluny polecam :)