18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bad Grandpa - striptiz na konkursie małej miss

krowasc • 2015-03-22, 23:01
Zły dziadek od Jackassów zabiera "małą wnuczkę" na pokaz talentów...



Kto chętny nadziać sweet cherry pie...

Wersja pełna


pozorny

2015-03-22, 23:40
serio jeszcze tu tego nie było?

Jab7kO

2015-03-22, 23:41
1. Stare jak świat
2. Jest dużo lepszych, śmieszniejszych, absurdanych kawałów z serii Jackass
3. Patrząc na Jackass, zastanawiam się, co mnie tak kiedyś śmieszyło do łez.
4. W sumie nie wiem, piwo.

krowasc

2015-03-22, 23:48
pozorny napisał/a:

serio jeszcze tu tego nie było?



Z rozpędu jeszcze pełną wersję kinową ściągnąłem i zaraz oglądam "Jackass Presents: Bad Grandpa (2013)"

Ehoo

2015-03-22, 23:53
dobre w h*j piwo

Zuku1916

2015-03-23, 02:28
hehe najlepsze są te wyrazy oburzenia na twarzach chamerykańskich kur domowych, które szybko zostały wyprowadzone, ze swojego chamerykańskiego snu, piwo!

Rax

2015-03-23, 03:05
akurat tutaj jonnie jest pie**olonym geniuszem - doskonale ukazal sk***ienie i hipokryzje tego calego przedstawienia ksiezniczek kurewek na etapie wczesnoporonnym mozgu :D

mozliwe ze zle stylistycznie, ale miedzy wierszami przekaz jest

no i ten... dobre w ch*j - piwo

Sadol2000

2015-03-23, 06:57
a mnie kurde rozbawiło dobry początek tego tygodnia :D piwko !!

bloodwar

2015-03-23, 07:26
Jakcassy na początku byli śmieszni bo ich sceny były spontaniczne i niereżyserowane - jeżeli któryś wpadł na pomysł wbicia sobie gwoździa w moszne to reszta już leciała po młotek i wbijali - nie martwili się takimi bzdurami jak odebranie koledze mozliwości prokreacji albo tężec, kiedy stali się gwiazdami a ich ciała zostały ubezpieczone na miliony dolarów od razu znalazło to odbicie w ich filmach - KAŻDA scena została przed "spontanicznym" wykonaniem sprawdzona i przećwiczona, aby nie sprawić zbyt dużo bólu albo nie dokonać trwałego uszkodzenia ciała. Ludzie nie chcieli tego, ludzie chcieli spontaniczności, dużo niereżyserowanego bólu i ryzyka trwałego uszkodzenia ciała (albo nawet śmierci) i dlatego odchodzą już od "dżakasów" z MTV, pozostali przy nich jedynie najbardziej zatrwardziali gimnazjaliści zbyt głupi żeby zorientować się, że biora udział w teatrzyku podobnym do wrestlingu albo polskiej polityki

uho82

2015-03-23, 08:12
i tak właśnie wychowuje się szmatławców. od małego ma wpajane, że ona jest najładniejsza i najlepsza

pikpok

2015-03-23, 09:01
Hehe dobre, skojarzyło mi się, co tak naprawdę "jury" robi :)


wizzPL

2015-03-23, 09:14
aż mi się wesoło zrobiło :D

LeszekCzarny

2015-03-23, 16:45
To jest chore. Mówię teraz o tych konkursach dla małych miss. k***a, ludzie, jest to zwyczajna produkcja kurew. Bo wierzyć mi się nie chce, że te dzieciaki wyrosną na normalne kobiety. te matki nasrane w głowach równo mają.

Loaloa

2015-03-23, 17:06
Ten kraj nigdy nie przestanie mnie fascynować. Z jednej strony można trafić do pudła na wiele lat za przytulenie i pocałowanie własnego dziecka. Po drugiej stronie mamy cztero- pięcioletnie dziewczynki wymalowane, ubrane i zachowujące się jak małe kurewki, a wniebowzięte mamusie tych dziewczynek poswięcają całe swoje życie na wspieranie "karier" córeczek. Im chyba rzeczywiście tłuszcz z hamburgerów poblokował zwoje mózgowe.