18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baczność

CrazyEdek • 2018-02-08, 08:07
... i spocznij.


józekdeluxe

2018-02-08, 08:21
Laski w szkole średniej już tak zajebiście wyglądają, a chłopcy jak takie muminki. Nie dziwię się, że wolą starszych... laski oczywiście :amused:

bodzio204

2018-02-08, 08:34
A za pare lat wolą młodszych bo przy próchnie im nie staje

nowynick

2018-02-08, 08:41
józekdeluxe napisał/a:

Laski w szkole średniej już tak zajebiście wyglądają, a chłopcy jak takie muminki. Nie dziwię się, że wolą starszych... laski oczywiście :amused:



E tam ch*ja prawda, jakoś jak byłem w liceum to dziewczyny też miałem z liceum. Te co uganiają się za starszymi nie robią tego dlatego, że są dojrzalsi tylko dlatego, że ci już nie żyją na utrzymaniu rodziców tylko zarabiają. Ile znacie przypadków "miłości" między 17latką a 30 letnim bezrobotnym na utrzymaniu rodziców?

józekdeluxe

2018-02-08, 08:49
Up, może miałeś dupę z liceum, ale te najlepsze zawsze były zarezerwowane. Połowa fajnych dup, które znałem w liceum miała albo jakąś przygodę ze starszym kolesiem, albo wręcz była z nim w stałym związku. Jeszcze się chwaliły między sobą jaki dojrzały, czego to nie robił itd. Rekordzistka rozbiła nawet czyjeś małżeństwo. Nie było jeszcze wtedy pojęcia sponsoringu, ale chodziło mniej więcej o to samo. No może z tą różnicą, że dziewczyny nie były wtedy aż tak wyrachowane, żeby żądać wypłaty kieszonkowego z góry.

Poza tym uwierz mi, że laska w tym wieku jest podatna na takie rzeczy. W dojrzalszym facecie imponuje jej to czy tamto, czego po prostu nie jest w stanie znaleźć przy swoim rówieśniku. Jeżeli twierdzisz, że 17-latka nie jest w stanie zakochać się w 30-latku, to mało wiesz o życiu.

nowynick

2018-02-08, 08:56
:roll:

Te "najlepsze" to do dziś mają mężów z którymi chodziły w liceum, a te "zarezerwowane" wychowują dwójkę/trójkę dzieciaków (każde z innego związku), żyją u mamy, bo kolejka po mieszkanie socjalne długa, biegają za zasiłkiem i głosują na tego co obieca więcej nie myśląc o tym, że sprzedają własny kraj za 30 srebrników...

józekdeluxe napisał/a:

. Jeżeli twierdzisz, że 17-latka nie jest w stanie zakochać się w 30-latku, to mało wiesz o życiu.



może, tylko najpierw musi się nim zainteresować, po paru miesiącach faktycznie może powstać uczucie, ale na start potrzebny niezbędnik

spoiler

józekdeluxe

2018-02-08, 09:01
nowynick napisał/a:

:roll:

Te najlepsze to do dziś mają mężów z którymi chodziły w liceum, a te "zarezerwowane" wychowują dwójkę/trójkę dzieciaków (każde z innego związku), żyją u mamy, bo kolejka po mieszkanie socjalne długa, biegają za zasiłkiem i głosują na tego co obieca więcej nie myśląc o tym, że sprzedają własny kraj za 30 srebrników...



Szczerze, myślałeś o tym mając 17 lat, kiedy chciało ci się po prostu zar*chać? Poza tym statystyki rozwodów sobie poczytaj, bo ta bajka o stałym związku od szkoły średniej do końca świata to chyba z Andersena.

nowynick

2018-02-08, 09:02
Szczerze to do dziś zależało by mi bardziej na wyj***niu 17latki :mrgreen:

głest

2018-02-08, 11:17
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Telefon tam schowała czy coś innego?



Nowego srajfona...


Mors_Nigra

2018-02-08, 13:07
Kobietom imponuje wiek, doświadczenie i pieniądze... dziena za genialne info, wiedzę tajemną panowie!

Alonso

2018-02-08, 14:49
Ona się śmieje, a jam byłbym przerażony gdyby mi np. jaj nagle opadły.

pisage

2018-02-08, 15:09
Kamień z serca jej spadł.

xxwolverinexx

2018-02-08, 19:44
Zakładam, że na ichnim filmie nagrano, jak się wnosi flaszki na studniówkę.

Mors_Nigra

2018-02-09, 22:45
@xxwolverinexx faktycznie! jak spauzować to wygląda jak typowa, pomniejsza buteleczka alko! Że też nikt na to nie wpadł w komentarzach, poza jednym, genialnym. ;)